Σκέψεις... III

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ;;;;;;;

Η καθηγήτρια: "Wie war es?" (πως ήταν η πρώτη άσκηση στο C1; )

Εγω έντρομος: "Εδω θα στρώσει η πλάτη μας!!!"


ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ;;;; ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΕΥΚΟΛΟ ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ;;;; ΓΙΑΤΙ ΜΠΛΕΚΩ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ;;;;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,941 μηνύματα.
ert.jpg


:beach:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Καλό μήνα! :)
7oL4.gif
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Βλέποντας την παραπάνω εικόνα για κάποιο λόγο ένιωσα deja vu από την 1/2/2016 . Κυριακή βράδυ . Αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος. Πρώτη Γυμνασίου. Ισλανδία.

*Άσχετο , δεν ενδιαφέρει κανέναν * χαχα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Ήδη η ζωή μας έλαβε την πρέπουσα ώθηση για μια καίρια επανακατεύθυνση σε καινούρια πορεία.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Πως να χαρίσετε την Μικρά Ασία στους Μογγόλους μάθημα 1ον: Αυτοκράτορες της πλάκας κι ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ!

Αυτό για όποιον πιστεύει ότι την "κατέκτησαν" με τα σπαθιά τους. Τις πύλες στις πόλεις που δε μπορούσαν να πάρουν τους ανοίξαμε (!) από μόνοι μας.-
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,490 μηνύματα.
“You are the traveler, you are the path and you are the destination.
Be careful never to lose the way to yourself.”

Shihab al-Din Yahya Suhrawardi
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
my-lips-are-so-dry.jpg
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top