Σκέψεις... III

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
4514499b909183f43558400f777d41ef.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
265739852.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Είδα ένα ντοκιμαντέρ για τον Ντράζεν Πέτροβιτς, τον μπασκετμπολίστα. Σκοτώθηκε το 1993 σε τροχαίο, νομίζω το θυμάμαι αμυδρά στις ειδήσεις τότε. Ήταν ο μόνος μπασκετμπολίστας λέει, που δεν καταλάβαινε απο ποιον ειχε απέναντί του. Τους αντιμετώπιζε όλους.

Όλοι θεωρούσαν τον Τζόρνταν Θεο τότε και κανείς δεν του πήγαινε κόντρα. Εκτός από τον Ντράζεν Πέτροβιτς. Αυτος οχι μονο του κόλλαγε στα ίσα, αλλά είχε και αποδειξη την ικανότητά του γι αυτό, ότι δηλαδή δεν τον φοβάται και μπορεί να κάνει τα πάντα.

Δεν έχει φύγει η σκέψη από το μυαλό μου, απο χτες απόγευμα που το είδα, ότι έχω παρόμοιο στυλάκι με αυτόν τον άνθρωπο.

Ίσως...
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Long live the child and the man
Long live the mother and the land
The hills behind us and the sea
Reach out to welcome you and me
Valley deep and mountain tall
Lie upon the ground before us all
Strange are the colours of the turf
Heralding the rebirth of the earth
Gather all your energy and try

Give birth to a smile
Give birth to a smile
Give birth to a smile
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
"Όταν βλέπεις περίεργα, αυτό είναι το καμπανάκι που σε προειδοποιεί για κατάσταση "καραπ**τσαρά μπουλούκι"..."

Ναι, μόλις μου περιέγραψες τη μισή μου ζωή...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Fortis Fortuna adjuvat
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.
Don't close your heart to how you feel...
Dream... And don't be afraid the dream's not real...
Close your eyes,
Make believe this moment's here to stay...
Touch...
Touch me the way you used to do..

( να συμπληρώσω και εγώ) :bleh: :santa:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Don't close your heart to how you feel...
Dream... And don't be afraid the dream's not real...
Close your eyes,
Make believe this moment's here to stay...
Touch...
Touch me the way you used to do..

( να συμπληρώσω και εγώ) :bleh: :santa:
Με το dream δεν γινόταν να μην το βάλω, χτύπησες φλέβα 😉

Dream on
Dream until the dream come true✌️
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
billadama1.png

billadama2.png
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Physics.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
harvey7.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top