Σκέψεις... III

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αλλη ντοκιμαντεράρα απο δω...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
0e979.JPG
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,456 μηνύματα.
Οταν ζητάνε αλήθειες και μετά δεν τις δέχονται, ποιος φταίει;
Η απορία της ημέρας!

Δυστυχώς νόμιζα οτι μπορεί να γίνει διάλογος με ενα 18χρονο παιδί, αλλα λαθος μου.

Ελπίζω αυτό να το δεις τουλάχιστον(μιας και εφαρμόζεις την παιδική τακτική δεν ανοίγω μηνύματα, αυτό εχω να το κανω από τα 12 με τις φίλες μου), ναι για σενα παει, αλλά με αγάπη.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,456 μηνύματα.
Χρυσή μου, συγνώμη ώριμο μου κορίτσι, γραφε ενα ενα τα ψέματα γιατι κοντεύω να πνιγώ από τα γέλια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
stitch-frustration.gif
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Ήταν ένας πόλεμος πάνω σε παρτιτούρα ❤️
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
poiothta_thrhsh_logou.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top