Σκέψεις... III

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Thought.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,360 μηνύματα.
Ωρες, ωρες αναρωτιέμαι πως ενας άνθρωπος που απλα υπάρχει στο φόρουμ, δε δημιουργεί προβλήματα,δεν εχει μιλήσει ποτέ προσβλητικα σε κανεναν και οποιαδήποτε παρεξηγηση προκύψει προσπαθεί ομορφα και πολιτισμένα να τη λύσει , μπορεί να είναι τόσο μισητός;

Και μετά θυμάμαι τη σαπίλα που κρύβουν οι άνθρωποι μέσα τους και προσπαθούν με κάθε ευκαιρία να τη μεταφέρουν στους αλλους, για να τους αλλοιώσουν ή μετά λύπης μου τολμώ να πω να τους πληγώσουν.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Επόμενη βδομάδα παρέα μόνο με το σουτζουκάκι μάθημα. Ούτε να κρύψει το χαμόγελό της δε μπορούσε, κι αυτή.


Λουλούδι μου εσυ... Θες να γίνεις Αυτοκράτειρα, ναι θες...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
25638729.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,207 μηνύματα.
•Ειναι μερικες φορες που σκεφτομαι αν πραγματικα εχω ατομα διπλα μου, αν με αγαπάνε πραγματικά και γενικα ποιο ειναι το μελλον μου σαν άνθρωπος σε αυτη την κοινωνία και τι ζηταω απο τη ζωη μου.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
provatina.jpg


ΥΓ: Κατα τ αλλα δίαιτα!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top