Σκέψεις... III

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Τέρμα τα αστεία ... σε λίγες μέρες ξεκινώ το νέο μου εγχείρημα στο εξωτερικό. Ελπίζω πραγματικά να ζήσω όσα θέλω να ζήσω εκεί έξω, να γεμίσω εμπειρίες και να γίνω μια καλύτερη εκδοχή του εαυτού μου στο νέο αυτό ταξίδι, μακριά από το παρελθόν. Καλή τύχη, ultraviolence. :flowers:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,056 μηνύματα.
Τέρμα τα αστεία ... σε λίγες μέρες ξεκινώ το νέο μου εγχείρημα στο εξωτερικό. Ελπίζω πραγματικά να ζήσω όσα θέλω να ζήσω εκεί έξω, να γεμίσω εμπειρίες και να γίνω μια καλύτερη εκδοχή του εαυτού μου στο νέο αυτό ταξίδι, μακριά από το παρελθόν. Καλή τύχη, ultraviolence. :flowers:
Καλή τύχη καλέ μου. God bless 💞
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
25568058.jpg
 

Aquarius

Νεοφερμένος

Η Aquarius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δεν έχουμε τίποτα να μοιράσουμε, δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε...
 
Τελευταία επεξεργασία:

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,591 μηνύματα.
"Δεν ξεριζώνονται οι νύχτες από μέσα μας,
έγιναν δάσος σκοτεινό και μας πλακώνουν. "
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,884 μηνύματα.
...ακόμα και λάθος να κάνεις στο πως νουθετείς, εκφράσεις όπως "μου γ@μάς το παιδί" είναι προσβλητικές. το ζήτημα είναι πως αντιδράς σε τόση τοξικότητα.:aikido:

 

Aquarius

Νεοφερμένος

Η Aquarius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Έχετε καταλάβει γιατί οι άνθρωποι όταν μεγαλώνουν, γράφουν με στυλό και όχι με μολύβι ;
Για να μάθουν ότι τα λάθη τους, δε σβήνονται πλέον εύκολα...
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.
Παίρνεις τα λόγια του Μ.Προύστ και έχεις την (σημερινή)
(κάθε σου)
μέρα.

..βρίσκουμε τα πάντα στην μνήμη μας,
είναι ένα είδος φαρμακείου, ένα είδος χημικού εργαστηρίου που άλλοτε μοιάζει σαν ηρεμιστικό φάρμακο και άλλοτε σαν ένα επικίνδυνο δηλητήριο.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,884 μηνύματα.
Όταν ο Δαρβίνος έφτασε σε ηλικία γάμου, ενδεικτικό του χαρακτήρα του, έκανε μία λίστα θετικά - αρνητικά.
Στα αρνητικά έβαλε τα κλασικά, γκρίνια, χάσιμο χρόνου, χρήματος, κλπ., στα θετικά...
...στα γεράματα, θα έχω ένα φίλο, λίγο καλύτερο από σκύλο. :P
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,591 μηνύματα.
Ο αγαπητός mark κάτι παραπάνω ήξερε 😉
1677511168518.png
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,884 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top