Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
e-d0e551bc4b.gif
 

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.


οπότε μια καλή ιδέα είναι...

1598980465614.jpeg
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,574 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,574 μηνύματα.
Πολλά λείπουν. Βλέπε πχ Πόκεμον, Ντίντζιμον, Γιου-κι-Ο κτλπ..

Τιμόν και Πούμπα το παιδικό. Bob the Builder, Thomas & Friends.

Αν δεν μεγάλωσες βλέποντας την σειρά με τους δεινόσαυρους να σκοτώνονται ( Xtreme Dinosaurs ) δεν μπορείς να λες ότι έζησες ωραία παιδικά χρόνια. Η Ονειροπαρμένη το πιο καμένο παιδικό που υπήρξε ποτέ. Με λένε Νόντυ, άλλη πώρωση μου αυτή αν και είναι ένα παιδικό που πραγματικά ΔΕΝ έβγαζε ποτέ νόημα! Αν μπορεί κάποιος να θυμηθεί τίτλο, είχα πωρωθεί επίσης με ένα με κάτι παιδιά άγγελους στον κόσμο των θνητών και είχαν διάφορες περιπέτειες. Δεν μπορώ να θυμηθώ τίτλο.

Υ.Γ. αν και είμαι σε thread για σκέψεις πραγματικά δεν θέλω να το σκέφτομαι όλο αυτό. Δείχνει το πόσο γρήγορα πέρασαν τα άτιμα τα χρόνια :cray:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τιμόν και Πούμπα το παιδικό. Bob the Builder, Thomas & Friends.

Αν δεν μεγάλωσες βλέποντας την σειρά με τους δεινόσαυρους να σκοτώνονται ( Xtreme Dinosaurs ) δεν μπορείς να λες ότι έζησες ωραία παιδικά χρόνια. Η Ονειροπαρμένη το πιο καμένο παιδικό που υπήρξε ποτέ. Με λένε Νόντυ, άλλη πώρωση μου αυτή αν και είναι ένα παιδικό που πραγματικά ΔΕΝ έβγαζε ποτέ νόημα! Αν μπορεί κάποιος να θυμηθεί τίτλο, είχα πωρωθεί επίσης με ένα με κάτι παιδιά άγγελους στον κόσμο των θνητών και είχαν διάφορες περιπέτειες. Δεν μπορώ να θυμηθώ τίτλο.

Υ.Γ. αν και είμαι σε thread για σκέψεις πραγματικά δεν θέλω να το σκέφτομαι όλο αυτό. Δείχνει το πόσο γρήγορα πέρασαν τα άτιμα τα χρόνια :cray:

Μήπως λες το "Οι φύλακες άγγελοι";; Βασικά, αν το καλοσκεφτείς, μέχρι τη δεκαετία του 2000, τα παιδικά είχαν πιο ουσία από τα σημερινά. Θυμάμαι όταν ήμουν μικρή δεν έχανα με τίποτα τη Χάιντι ή το "Μια φορά και ένα καιρό ο άνθρωπος" ή ο Σκούμπι-Ντου (όχι της σημερινής εποχής) και το μακράν αγαπημένο <3 Μπόλεκ και Λόλεκ <3
Γρήγορα περνάνε τα χρόνια :( :/
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
βαλατε ρε σαταναδες το θυμωμενο το ριαξιον και τωρα απο τη μια το ocd μου δεν μ αφηνει να ησυχασω μεχρι να αλλαξω ολα τα "ειρωνικα χαχα" ριαξιονς και τα "στην αναβροχια καλο και το μπερδευτηκα" που εχω κανει ως τωρα απο την αλλη ειμαι πολυ procastinator για κατι τετοιο, οποτε ειμαι καταδικασμενη στο passive torture μου
 
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top