Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Destiny is a bitch
You think you can choose
but in fact you're chosen
you think you are free
but in reality beholden
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
den eixes tipota.jpg
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
You are the master of your destiny
don΄t live your life breathlessly
there is no black spell, there is no witch
trust me even if you think I΄m a bitch.

Ευχαριστώ για την ποιητική απάντηση Λένω, αλλά δεν κατάλαβες απόλυτα το νόημα των στίχων μου.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ για την ποιητική απάντηση Λένω, αλλά δεν κατάλαβες απόλυτα το νόημα των στίχων μου.

Κατάλαβα το νόημα των στίχων σου!
Απλά ήθελα να γράψω κάτι που να έχει κάποια αμυδρή σχέση με το δικό σου και συγχρόνως ν΄αναφέρω το ότι με θεωρείς με διαφορά το πιο bitchy θηλυκό του e-steki!:confused:
Δεν είμαι ποιήτρια αγαπητέ!
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κατάλαβα το νόημα των στίχων σου!
Απλά ήθελα να γράψω κάτι που να έχει κάποια αμυδρή σχέση με το δικό σου και συγχρόνως ν΄αναφέρω το ότι με θεωρείς με διαφορά το πιο bitchy θηλυκό του e-steki!:confused:
Δεν είμαι ποιήτρια αγαπητέ!

Αν γράφεις στοίχους είσαι ποιήτρια. Έστω κι ας είσαι μια bitchy ποιήτρια.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
e-20e69a6a86.gif
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
  • ΤΕΛΕΙΑ επαγωγή έχουμε, όταν ο επαγωγικός συλλογισμός μάς οδηγεί σ΄ ένα βέβαιο και ασφαλές συμπέρασμα.
  • ΑΤΕΛΗ επαγωγή έχουμε, όταν ο επαγωγικός συλλογισμός μάς οδηγεί σε αβέβαιο και επισφαλές συμπέρασμα. Γι΄αυτό συνήθως το συμπέρασμα έχει πιθανολογικό χαρακτήρα και διατυπώνεται με λέξεις όπως: μπορεί, ίσως, πιθανόν, ενδεχομένως.
Το ερώτημα είναι πώς μπορείς να συνεννοηθείς μ΄έναν άνθρωπο που θεωρεί την ατελή επαγωγή, τέλεια;
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
103471449_110320740581101_1653062999925247267_n.jpg
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top