Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Υπάρχει; Πάει θα μείνω στον τόπο. :look:


Το παιχνίδι κυκλοφόρησε το 2015 η 2016 από τη παε παοκ και το έδινε η μπουτίκ. Αλλά μάλλον δυστυχώς δε κυκλοφορεί στην αγορά πια από τι κοίταξα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το παιχνίδι κυκλοφόρησε το 2015 η 2016 από τη παε παοκ και το έδινε η μπουτίκ. Αλλά μάλλον δυστυχώς δε κυκλοφορεί στην αγορά πια από τι κοίταξα.

Σοκάρομαι που δεν το έχω δει ποτέ, πως με ξέφυγε. :hehe: Όντως έχω μπει πρόσφατα στην μπουτίκ δεν πήρε το μάτι μου Μονόπολυ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δίνει και ευκαιρία για ευρηματικές εντολές-αποφάσεις. Ξέρω γω ''Είδαν τον πρόεδρο να μπαίνει με όπλο στο γήπεδο.Πήγαινε κατεύθειαν φυλακή.Μην περάσεις από την αφετηρία.Μην πάρεις 200.'' ή ''Χοντρός πρόεδρος αντίπαλης ομάδας προκάλεσε δολιοφθορές στα ξενοδοχεία σου.Πλήρωσε για κάθε σπίτι 20 και για κάθε ξενοδοχείο 100''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι συναυλιες δ εμ αρεσουν καθολου και βρισκω οσους συχναζουν σ αυτες μπορινγκ φακς
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top