Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
επιτεεεεεεεελους,εγινε κι αυτο..σ' ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
αφηστε με να διαβασω να περασω κανα μαθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
δεν θα γινω ζωγραφος εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
δεν θα γινω ζωγραφος εγω!

δεν θα γινω ζωγραφος εγω!
Στην αντιγραφή πάντως, καλά πας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Euler, Lagrange, Noether, Legendre, Hamilton, Poisson και όλο το συνάφι σας, να πάτε να πνιγείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
σ ευχαριστω φρι:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Δεν ξέρω που βρήκε τη δύναμη μετά από 32 μέρες απεργίας πείνας.
Βγήκε στο παράθυρο και φώναξε δυνατά.
«Μέχρι τη Νίκη. Μέχρι το Τέλος»

Οι σύντροφοι από κάτω ανταπέδωσαν. Μέχρι τη Νίκη, Κώστα. Μέχρι το τέλος.

Ένας κόμπος από το στομάχι μέχρι τα μελίγγια με έπνιξε.

Ο Κώστας, όταν λέει μέχρι το τέλος, εννοεί μέχρι το θάνατο.

Και ο θάνατος για την ελευθερία είναι νίκη. Δεν μπόρεσα όμως να το φωνάξω. Τον θέλω δίπλα μας ζωντανό.

Λευτεριά στον Κώστα Σακκά
Γ.Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

και ξερεις τι;καθε φορα που το βλεπω σαν να σ ερωτευομαι ακομη περισσοτερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,118 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή θέλω να καπνίσω τα δάχτυλα μου..
Δεν έχω λεφτά, το κοντινότερο ανοιχτό περίπτερο είναι 20 λεπτά με τα πόδια, έχω να καπνίσω 11 ώρες, και δεν είμαι καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή θέλω να καπνίσω τα δάχτυλα μου..
Δεν έχω λεφτά, το κοντινότερο ανοιχτό περίπτερο είναι 20 λεπτά με τα πόδια, έχω να καπνίσω 11 ώρες, και δεν είμαι καλά...

ΜΗ ΚΑΠΝΙΣΕΙΣ!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή θέλω να καπνίσω τα δάχτυλα μου..
Δεν έχω λεφτά, το κοντινότερο ανοιχτό περίπτερο είναι 20 λεπτά με τα πόδια, έχω να καπνίσω 11 ώρες, και δεν είμαι καλά..
κοψτο, life's so much better without it
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,118 μηνύματα.
κοψτο, life's so much better without it
Δεν λέω, θα ισχύει λογικά.. και better, και longer..
Αλλά είναι και κάποιες στιγμές που πραγματικά λες δεν με νοιάζει αν θα είναι είτε good είτε long άρα, τραβιέται ένα τσιγάρο τότε.. :P
*παίρνοντας τζούρα*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Λες....
- θέλω τέλος του μήνα, 15 μέρες ελεύθερες να πάω στην Ελλάδα, τι σκατά στέλεχος είμαι?

Σου λένε...
- τα στελέχη δεν φεύγουν όταν υπάρχουν άλυτα θέματα, γιατί εκεί φαίνεται το ενδιαφέρον τους προς τον όμιλο και επίσης μελλοντικά η αναγνώριση....μπλα μπλά μπλα μπλα...αλλά υπάρχει ένα επαγγελματικό trip στη Γαλλία μπλα μπλα μπλα μπλα....τι λέτε?

- Δεν πάτε να γ@##### λέω εγώ σιγά σιγά? Πάω να πιω! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ήθελα νάξερα γιατί βάζω κάθε πρωί τα ξυπνητήρια μου να χτυπήσουν στις 08:00 για να διαβάσω, αφού δεν ξεκινάω μελέτη πριν χαζέψω 2 ώρες. (Άντε, τη Δευτέρα τελειώνω και από Τετάρτη διακοπές).


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
city hopping:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top