Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πόσο γαμάτη θα ήταν μια real life Κιβωτός των Στοχασμών? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εχμ,η ερώτηση ήταν ρητορική.
όλοι ξέρουμε ποιον εννοείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
ε, τότε αφού ξέρεις γιατί συνεχιζεις τη κουβέντα? τι ρωτάω. λες και δεν ξέρω :P

πόσες φορές το έγραψα?
ενιγουεη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
όλοι ξέρουμε από κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
κανένας όμως δε ξέρει αν οι χατες είναι φασίστες. ακόμα και ο πατρ δε ξέρει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Φτάνει πια με τα πρίτι μπρα.

Διατίθεται σε γαλάζιο,ροζ και λιλά.
Κατάλληλο και για αθλήτριες.
Δώρο και ενα υπέροχο ρολόι,τοσο κομψό,όσο εσείς .
Μπλαχαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και κάπου εδώ θα το πω..
Μπορεί να σε ήξερα λίγο μα υπήρξες σημαντικό άτομο για΄μένα γιατί με βοήθησες πολύ.
Θα μου λείψεις Μ. μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XristinaK.

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα πω...
Σκεφτομαι πολλα οποτε δεν μπορω να τα πω και ολα αυτο!

Χριστινακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
^


Αχχαχαχα και το Κ. απο το Κρασσά;Ύποπτο.
απο το φβ στο στεκι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μερόπη Γκαγκάουντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Κάθε μέρα μπαίνω και διαβάζω....
Κάθε μέρα λέω να γράψω κι εγώ την σκέψη μου...
Καθε μέρα σκέφτομαι μετά απο λίγο "Και; Τι τους νοιάζει; Ποιον τον ένοιαξε ποτέ τι σκέφτεσε; Γιατί να χαραμήσεις kilobytes απο τους servers τους ουσιαστικά τσάμπα;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γιατί να χαραμήσεις kilobytes απο τους servers τους ουσιαστικά τσάμπα;"



μα μολις το εκανες :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Καλο μηνα σε ολους! Ευχομαι αυτο το καλοκαιρι να σας μεινει αξεχαστο!!!!! Και να σας χαρισει ΜΟΝΟ χαμογελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Είμαι ανεβασμένοςςςς,
στα σύννεφα πετάωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλο μηνα σε ολους! Ευχομαι αυτο το καλοκαιρι να σας μεινει αξεχαστο!!!!! Και να σας χαρισει ΜΟΝΟ χαμογελα!
Με τόσο κουνούπι,βρισίδι και τα τόσα μπάνια που Ιούλη μήνα θα΄μαι εγώ πιο άσπρη και από γάλα μόνο το Καλό καλοκαίρι με μάρανε.
Με συγχωρείς,έπρεπε κάπου να το πω.
Στο θέμα μας.
"-Εγώ αύριο 5 ώρες μάθημα δεν κάνω. Το κατάλαβες;:mad:
Λοιπόν ή τα Μαθηματικά ή εγώ. Μαζί με αυτά εγώ δεν πάω. Άντε μπράβο. Δε θα με καταντήσεις εμένα τρελή,για αυτά."
"-Μα Χαρά είσαι ήδη τρελή."
Τι καλός μωρέεε. Τι καλός.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλό μήνα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Με τόσο κουνούπι,βρισίδι και τα τόσα μπάνια που Ιούλη μήνα θα΄μαι εγώ πιο άσπρη και από γάλα μόνο το Καλό καλοκαίρι με μάρανε.
Με συγχωρείς,έπρεπε κάπου να το πω.
Στο θέμα μας.
"-Εγώ αύριο 5 ώρες μάθημα δεν κάνω. Το κατάλαβες;:mad:
Λοιπόν ή τα Μαθηματικά ή εγώ. Μαζί με αυτά εγώ δεν πάω. Άντε μπράβο. Δε θα με καταντήσεις εμένα τρελή,για αυτά."
"-Μα Χαρά είσαι ήδη τρελή."
Τι καλός μωρέεε. Τι καλός.:P

:P:P:P:P μια απο τα ιδια για το χρωμα
Φαιρουλα πες αλευρι :redface: Ich liebe dich!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Ναιιιι, τέλεια άρχισε ο Ιούνιος.
-1 ποτήρι
+1 κόψιμο
Και καλό μας μήνα βρε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ΗΡΘΕ Η ΤΟΥΡΤΑΑΑΑΑΑΑΑ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top