Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
ετσι οπως πεφτει το φως στα αριστερα μοιαζει με γυρο Ο.Ο

You sir,you are the αστειάτορας of the year :clapup:

Πόσο θεός βρε παιδί μου!!! :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
ετσι οπως πεφτει το φως στα αριστερα μοιαζει με γυρο Ο.Ο

Γύρος κοτόπουλο. Ο χοιρινός γύρος είναι αφώτιστος και φοράει κουστούμι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.

***
Δε θυμάμαι αν στο είχα πει
μα μοιάζεις λίγο στον Ζιντάν
μπάτσοι,γουρούνια με κολάν.
***
:1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
1. Charles Bukowski had his first book published when he was 49
2. Leonard Cohen was 33 when his first album was released
3. Marina Abramovic’s career as an independent artist wasn’t solidified until she was 42
4. Julia Child’s career started when she was 36
5. Van Gogh started drawing when he was 27
6. Monet painted Sunrise when he was 33, but wasn’t producing his best work until his early 40s
7. Kazuo Ohno started dancing when he was 27
8. William S. Burroughs had his first novel published when he was 39

Νταξ ρε παιδί μου,παρηγορήθηκα. Έχω ακόμα χρόνια to waste. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Βγάζουμε και καμιά ανακοίνωση που και που....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μολις ηρθε η Παρασκευη εφυγες.... Δηλαδη ενταξει ειπαμε οχι κι ετσι ρε φιλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ετσι οπως πεφτει το φως στα αριστερα μοιαζει με γυρο Ο.Ο
Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται.
(Στη συγκεκριμένη περίπτωση πιτόγυρο)
:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εντάξει. Φύγε. Τώρα. Από τα μάτια μου. Όπου και να κοιτάξω το βλέπω. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε τι αέρας είναι αυτός σήμερα... :1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Λέω να δω το "Όσα παίρνει ο άνεμος"...ταιριάζει με τον σημερινό καιρό εδώ πάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
δε φταίω εγώ, η μάνα σου που σε έκανε ΚΑΙ ωραίο ΚΑΙ κοντό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Βασικά νόμιζες πως θα σε άφηνα να έχεις τέτοιο στυλάκι και να με σχολιάζεις; Αυτοκτόνα και εσύ και η παρέα σου, δημόσιες μήτρες, το παίζετε και κυρίες μη χέσω.
Και αυτήν την πουστάρα που ήταν μαζί σας, έπρεπε να την βρίσω και να αφήσω τους καλούς τρόπους. Δεν έχω πρόβλημα με τους γκέι, αλλά αυτός θέλει πολύ ξύλο, το κωλοζώο, η ξεφωνημένη.
Α στο διάολο, πρόβατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Βασικά νόμιζες πως θα σε άφηνα να έχεις τέτοιο στυλάκι και να με σχολιάζεις; Αυτοκτόνα και εσύ και η παρέα σου, δημόσιες μήτρες, το παίζετε και κυρίες μη χέσω.
Και αυτήν την πουστάρα που ήταν μαζί σας, έπρεπε να την βρίσω και να αφήσω τους καλούς τρόπους. Δεν έχω πρόβλημα με τους γκέι, αλλά αυτός θέλει πολύ ξύλο, το κωλοζώο, η ξεφωνημένη.
Α στο διάολο, πρόβατα.

για κάποιο λόγο έχω την εντύπωση ότι υπάρχει παντού μια τέτοια "παρέα" με τις 3-4 δημόσιες μήτρες και την ξεφωνημένη...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
για κάποιο λόγο έχω την εντύπωση ότι υπάρχει παντού μια τέτοια "παρέα" με τις 3-4 δημόσιες μήτρες και την ξεφωνημένη...:hmm:

φφφιλε πραγματικα ομως:worry:
ζουν αναμεσα μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
για κάποιο λόγο έχω την εντύπωση ότι υπάρχει παντού μια τέτοια "παρέα" με τις 3-4 δημόσιες μήτρες και την ξεφωνημένη...:hmm:

Δεν ξέρω, εγώ πάντως τις έβρισα και το ευχαριστήθηκα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Λέω να δω το "Όσα παίρνει ο άνεμος"...ταιριάζει με τον σημερινό καιρό εδώ πάνω...

Καθόμουν σήμερα το πρωί στο ΚΤΕΛ περιμένοντας το λεωφορείο. Είχα βάλει δίπλα μου τη βαλίτσα και πάνω είχα στερεώσει έναν καφέ που είχα πιει περίπου στα μισά. Για κακή μου τύχη δεν βρήκα άλλη θέση να καθήσω πέρα από αυτή που ήταν πολύ κοντά στην είσοδο. Ξέρεις, από τις αυτόματες. Έφτασε εντωμεταξύ άλλο πούλμαν και έμπαιναν μπουλούκι, με αποτέλεσμα η πόρτα να μείνει ανοιχτή για αρκετά δεύτερα. Σε κάποια φάση φύσηξε ένας τόσο δυνατός αέρας που παρέσυρε τον καφέ μου από τη θέση του...εγώ να φοράω ακουστικά και να μην χαμπαριάζω χριστό...βλέπω λοιπόν ξαφνικά με την άκρη του ματιού μου ένα καφετί πράγμα να αιωρείται οριζοντίως
έφυγε και το καλαμάκι μαζί και προσγειώθηκε 5 μέτρα πιο κάτω. Ο καφές εκτοξέυτηκε τόσο μακριά που κατρακήλυσε κάτω από το απέναντι κάθισμα. Κυρία εγώ, βγάζω τα ακουστικά, σηκώνομαι και αποχωρώ πριν προλάβουν να αντιληφθούν πως ο καφές ήταν δικός μου... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top