Σκέψεις... II

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,954 μηνύματα.

Χρόνια Πολλά σε όλους και όλες.:santa:

Ραφαέλα33847

Well-known member

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,800 μηνύματα.

CiNeFiL

Well-known member

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,844 μηνύματα.

OUCH!

Agaphbou

Well-known member

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.
You can't change my mind.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,472 μηνύματα.

Agaphbou

Well-known member

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,820 μηνύματα.

"Second star to the right, and straight on till morning"

GoddamnRight

Well-known member

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Ίσως κακή ιδέα να ξενυχτισω χθες, ενώ είχα κανονίσει σήμερα τρέξιμο με τον πατέρα μου. Oh boy...

GoddamnRight

Well-known member

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Ίσως κακή ιδέα να ξενυχτισω χθες, ενώ είχα κανονίσει σήμερα τρέξιμο με τον πατέρα μου. Oh boy...
Εντάξει, τα καταφέραμε. Βέβαια είχαμε στη μισή απόσταση, κόντρα τον άνεμο. Οπότε τώρα όλη μέρα αραγμα. Όχι πως τις άλλες μέρες εκανα κάτι διαφορετικό... Ά! Και περισσότερα γλυκά χωρίς τύψεις. 4 μπακλαβαδακια χθες, τώρα αξίζω περισσότερα χε

CiNeFiL

Well-known member

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,844 μηνύματα.
Βλεπω Χομ Αλοουν για 31465412436541η φορα και αναρωτιεμαι αν ο Mccauley Culkin ανα χριστουγεννα με αργα και σταθερα βηματα γινοταν υποσυνειδητα ολο και περισσοτερο η ιδεολογια της ζωης μου, ισως και καθε παιδιου των 90s

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,472 μηνύματα.
Βλεπω Χομ Αλοουν για 31465412436541η φορα και αναρωτιεμαι αν ο Mccauley Culkin ανα χριστουγεννα με αργα και σταθερα βηματα γινοταν υποσυνειδητα ολο και περισσοτερο η ιδεολογια της ζωης μου, ισως και καθε παιδιου των 90s
Σήμερα έκανα συζήτηση για το ίδιο πράγμα!

Ότι το εργάκι αυτό ήταν ο προπομπός της τωρινής ζωής μου!

Τα μεγάλα μυαλά συναντώνται...

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,954 μηνύματα.

Ραφαέλα33847

Well-known member

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,800 μηνύματα.

i_lie_us

Well-known member

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 861 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια