Σκέψεις... II

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,026 μηνύματα.

<3

Δεσμώτης

Well-known member

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 3,612 μηνύματα.
συζήτηση στο viber:

- φίλη: θέλω να πάρω ένα πουφ και δε βρίσκω.
- εγώ: πφφφφφφ

:hello:

aye

New member

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.
δούλεψα το ρεπό μου την Τρίτη, δε κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου Τετάρτη βράδυ, δούλεψα 12ωρο την Πέμπτη και σήμερα πρωινή βάρδια με 3 ώρες ύπνο και απλά θέλω να πέσω πάνω στο πληκτρολόγιο και να ΞΕΡΑΘΩ. αυτά. καλό μου κουράγιο.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,026 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,591 μηνύματα.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

_Σταύρος_

New member

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 615 μηνύματα.
Στοχεύεις σε όλους και θα χάσεις τον έναν :P

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Χρήστες Βρείτε παρόμοια