Σκέψεις... II

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,053 μηνύματα.

Όταν αποφασίζεις να βγεις στο μπαλκόνι με τέτοιον ψόφο ας πούμε. :hehe:

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,013 μηνύματα.

Αυτο κι αν ειναι αληθεια...!
Εγω βρήκα ενα quote που μου αρεσε πολυ γιατι it really hits home και το βλεπω ως συμβουλή...

The best way to protect yourself is to be as fluid and formless as water; never bet on stability or lasting order. Everything changes.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,055 μηνύματα.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,053 μηνύματα.

Guest 186240

Επισκέπτης

G
αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπερδεύτηκε καταλάθος μια κόκκινη κάλτσα στα άσπρα. Γέμισε το μπαλκόνι ροζ σταλακτίτες.

Johnny15

Well-known member

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,021 μηνύματα.
alcyone οι φώτο που ανεβάζεις δε φαίνονται για κάποιο λόγο.

Άκυρο τώρα εμφανίστηκαν.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,055 μηνύματα.

Τελευταία επεξεργασία:

Ανώνυμος Αλκοολικός

Well-known member

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 5,217 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Το είδα χθες στην εν λόγω εκπομπή:P

1 δισεκατομμύριο είναι 1.000 εκατομμύρια.

Και η ερώτηση bonus: "1 τρισεκατομμύριο πόσα εκατομμύρια είναι?";)

Ajusshi

New member

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

Ajusshi

New member

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.
Γράφοντας εργασία.....

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

Σε εμένα το λες;

Χρήστες Βρείτε παρόμοια