Σκέψεις... II

eyb0ss

Well-known member

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 637 μηνύματα.

Dmzk

Active member

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΣΚΣ ?

eyb0ss

Well-known member

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 637 μηνύματα.

Dmzk

Active member

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Δεν ξέρω να χρησιμοποιώ καν αυτό το κουτί,αλλά ακτιβ ηταν πολυ κουλ και ηταν τα χρονια σοτ γυμνασιο οποτε νο ιρονι

eyb0ss

Well-known member

Dmzk

Active member

Ναι αυτό και το που να τα χρεώσω; ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,055 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,055 μηνύματα.

Ανταλλακτική οικονομία. Γιατί όχι?:rolleyes:

Sommerfeld

New member

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Όταν πεθάνω θέλω να με θάψουν οι φίλοι μου!
Αυτοί ξέρουν, δεν θα είναι η πρώτη φορά...

Ανώνυμος Αλκοολικός

Well-known member

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 5,217 μηνύματα.
Σε κάτι μήνες θα χω καθηγητή τον Βαρουφάκη

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

Loony

New member

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

το νέο μου μότο

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,053 μηνύματα.

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Κάποια άτομα δεν τα ξεπερνάς ποτε. όχι γιατι δεν μπορεις.. ειναι γιατι δεν θέλεις. Εχεις πλεον συνηθισει να ζεις αγαπώντας τα κάθε μέρα κ λιγο παραπάνω.

Orient.

New member

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Θα πεθάνουμε απ'τη ζέστη και δεν θα μάθουμε ποτέ τι κάνει ο Τσίπρας στις Βρυξέλλες

Χρήστες Βρείτε παρόμοια