Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
γιατί οι ανθρωποι δεν σου συμπεριφερονται οπως τους συμπεριφερεσαι εσυ; δεν μπαινουν καν στον κοπο να σε καταλαβουν..
ποσο μαλλον οταν "υποτιθεται" ειστε κολλητες..

μαθε να εκτιμας και ποσο μαλλον να με εκτιμας!

φευγω λοιπον παω καπου οπου θα καταλαβουν την αξια μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πόσο μου την δίνουν οι κωλόγριες που πάνε για ψώνια στα Zara και στα Tally.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
τι εφιάλτης ήταν κι'αυτός! :(

είχα να τον ζήσω από τον απρίλιο, όταν είχα βγει ξανά
για φαϊ, βράδυ.

προσπαθεί η καρδούλα μου να στείλει αίμα στο στομάχι
μπας και χωνευτούν τα κεμπάμ, οι πατάτες και τα κρεμμυδοτζατζίκια,
αλλά, δύσκολα τα πράματα,
πρέπει να δουλεύει με περισσότερους παλμούς απ'ότι όταν έκανα τον τελευταίο ημιμαραθώνιο.

από τις 06.00, γαρίδα το μάτι, καϋμένο μου κορμί.

και τό'ξερα, δεν το'ξερα; αλλά μ' εφαγε η φιλοτιμία.

θα κάνω απόβαση στην παραλία σήμερα μπας και συνέλθω,
να καούν τα κεμπαποκρεμυδοτζατζικοπατατες από μέσα μου.

αν ακούσετε ότι αγνοείται λοούμενος από παραλία της αττικής
και κάνω να γράψω κανά διήμερο,
κάντε μου ένα θρεντ μνήμα. :P

- καλά ρε γαμώτο, μαλακομαγνήτη έχω; :hmm:
με βρίσκεις στην παραλία, έρχεσαι κάθεσαι απρόσκλητος δίπλα,
τουλάχιστον σεβάσου τον άλλο.

αν ενδιαφέρεται μία κοπέλα στο δείχνει,
δεν είναι ανάγκη να την κοιτάς σαν να είναι εξωγήινη,

μας είδε, μπήκαμε, βγήκαμε από τη θάλασσα,
είπαμε δύο κουβέντες, φτάνει, αν θέλει κάτι παραπάνω,
θα στο στείλει το μήνυμα.

έλεος 30φεύγα και δεν ξέρετε τα βασικά.

και μετά μου λέτε γιατί δεν παίρνω τηλ.
παρίσι εγώ, μόντρεαλ εσείς, πως θα βρεθούμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Έτσι.
stage-of-life.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


Θέλω να διακτινιστώ εδώ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θέλω να διακτινιστώ εδώ :'(
Μην ξεχάσεις να πας και στην παπαρογέφυρα που σε λίγο θα κατερρεύσει με τόσα λουκέτα. Όταν,δε μάθεις το γιατί ζήτα να μη σε αφήσουν να πέσεις στο Σικουάνα.
ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ "ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ".
-"Φοβάμαι μην έχει και αυτός ρομαντική πλευρά"
-"Φοβάμαι πως έκοψε η σαντυγί,σουλμέτ"
:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
-"Φοβάμαι μην έχει και αυτός ρομαντική πλευρά"
-"Φοβάμαι πως έκοψε η σαντυγί,σουλμέτ"
:look:

Go fuck your fuckwhat-ever.


Πάω πετυχαίνω φωτογραφία "I want to have an one night stand with Chuck Bass."
Έλα ρε μαλάκα, με το μυγόφτυμα;
Συμπληρώνω: I want to have an one night stand with Jack Bass.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

"Ok, I believe in death, destruction, chaos, filth, and greed!"

....

"No Danny I feel sorry for you. You don't really believe any of that shit do you?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babo0ska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Μ'άλλους δεθήκαμε,σ'άλλους δωθήκαμε,κάποιους απλά τους σιχαθήκαμε,μας πούλησαν όταν τους ανοιχτήκαμε.Δεν βρήκαμε ακόμη τι συνέβη./Βρεθήκαμε, συστηθήκαμε,χαιρετηθήκαμε,αγαπηθήκαμε και χαθήκαμε./Στο μεταξύ μας αποτύχαμε..θα μου πεις μετά τι'χαμε?/Πού να εξηγώ τί είχαμε?
Για μένα ήταν πολλά μα τώρα άσ'το πια χαθήκαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki*

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
και στην τελική ας το παραδεχτούμε:πάντα όταν θα ακούμε την λέξη 'έρωτας' θα μας έρχεται ένα συγκεκριμένο άτομο στο μυαλό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
believe it or not there is somebody out there hoping to meet someone like you...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
αναρωτιεμαι γιατι το youtube μας αναγκαζει πλεον να κανουμε τρια κλικ για να αλλαξουμε την ποιοτητα. γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


Love youuuuuuuuuuuuu *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.


καλημερα σε ολους :) :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
πάλι θάλασσα; πάλι μπάνιο;

νισάφι πια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top