Σκέψεις... II

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,399 μηνύματα.
ποιος αλλος...
χαχαχα...εμας θα μοιρασει τους βαθμους!!:D
κατα μεγαλη πιθανοτηταα!!
Οι αλλοι εν τω μεταξυ στο σαλονι μαλωνουν για το ποιος βαζει τα εξοδα και ποιος οχι τα νευρα μου,οπου και να απω ακουγονταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:mad:

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
χαχαχα...εμας θα μοιρασει τους βαθμους!!:D
κατα μεγαλη πιθανοτηταα!!
Οι αλλοι εν τω μεταξυ στο σαλονι μαλωνουν για το ποιος βαζει τα εξοδα και ποιος οχι τα νευρα μου,οπου και να απω ακουγονταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:mad:
Eμας εβαλε ειπα μια βλακεια σημερα και λεει μην με κανεις να μετανοιωσω για τον βαθμο που σου εβαλα:whistle:

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,399 μηνύματα.

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

prinCess.

Well-known member

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,884 μηνύματα.
Πού διάολο εξαφανίστηκαν τα καταραμένα πινέλααα γαμώ γαμώ γαμώ γαμώτο; :'(

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.
Κλαίω.

Deutsch... Lover

New member

Καλημερα:)να εχετε μια ομορφη
πεμπτη

Deutsch... Lover

New member

MissKit

New member

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,159 μηνύματα.

...so true.

artemaki

New member

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

_fairygirl_

New member

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.
Όπως μου έλεγαν παλιά ποτέ να μην εγκαταλείπεις όνειρα,ποτέ δεν ξέρεις πόσο κοντά σε αυτά είσαι

Alma Libre

Well-known member

αγαπητή μου μαμά,
την επόμενη φορά που θα αγγίξεις το λάπτοπ και μου κάνεις φορματ,ρωτα με αν έχω μέσα κανα χρήσιμο αρχείο:/.

Deutsch... Lover

New member

αγαπητή μου μαμά,
την επόμενη φορά που θα αγγίξεις το λάπτοπ και μου κάνεις φορματ,ρωτα με αν έχω μέσα κανα χρήσιμο αρχείο:/.
Πλακα κανεις; Εμενα ειχε βγαλει μπλε οθονη με κινεζικα και πατουσε οτι να ναι! ασχετες!

Alma Libre

Well-known member

Deutsch... Lover

New member

Alma Libre

Well-known member

Χρήστες Βρείτε παρόμοια