Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Κούραση, αυτοματισμοί, αναμονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
έλα δόκτωρα -:mad: η γυναίκα σου είμαι ,κάποτε κρατούσες την μυστηριώδη γοητεία σου για μένα ,τώρα την πέφτεις στο μισό στέκι και σε υπαλλήλους/περαστικές/θηλυκές γάτες - αν ξαναδώ τέτοιο ποστ σου , πες στην λεγάμενη ότι θα έχει την τιμή να σε κάνει πελάτη της

Πότε παντρευτήκαμε και δεν το ξέρω ; :cold::cold::cold::'( ένα έχω να σου πω πάντως, ντροπή σου που δεν μου τηλεφωνείς πλέον και μ'αναγκάζεις να στρέφω το ενδιαφέρον μου στην MsTαφόπλακα :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
''As the unfortunate target of a serial killer,
you are thrown into a vat of sulfuric acid.
Your body is turned into a thick sludge.''

:bye:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Αλλα της γράφω άλλα διαβάζει, λέει ότι θα φύγει κι όλο εδώ είναι...πα πα πα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ιιιιιιιιιιι
παλι εξτρα ασκησεις εγωωωωωωωωω :mad:
γιατιιιιιιιιιιιιι; :mad::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
@Θανο.. πως περασες?:)
μια χαρα περασα. :D
δεν εκανα σπιτι μου τελικα αλλα το μετακομισα σε αλλο σπιτι γιατι επρεπε να κοψουμε βασιλοπιτα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:jumpy::jumpy::jumpy: βασιλοπιτα?
τουλαχιστον κερδισες το φλουρι ??:D

:lol:νωρις θυμηθηκατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
θα ήθελα να φτιάξω ένα παιχνίδι, που θα ξεπεράσει όλα τα υπόλοιπα
που θα πάει..., θα το φτιάξω κάποια στιγμή και θα τρίβεις τα μάτια σου
και μην αμφιβάλλεις καθόλου..., γιατί όταν θα γίνει, θα υπερβάλλεις
:pfff::pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ξέρω οτι θα σε απογοητεύσω αλλά στο άβαταρ δεν είμαι εγώ. Δεν ξέρω καν ποια είναι, απλά μου άρεσε η κοπέλα. Πάντως έχουμε ίδιο γούστο στις γυναίκες - κάτι είναι κι αυτό.:D

η Miranda Kerr είναι, νομίζω :)

σκέψη: έχω δουλειές και χαζεύωω :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Θέλω την ηρεμία μου, μόνο αυτό. Να περάσει μια μέρα και να μην μιλήσω με κανέναν. Να μην ακούω φασαρία.
Να κάνω ό,τι θέλω στο χρόνο που θέλω <>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ωστόσο, για να βρούμε άλλους πελάτες με αυτήν την οδό και πόλη, πρέπει να αναφέρουμε τη σχέση customer δεύτερη φορά. Στο παρακάτω ερώτημα, χρησιμοποιούμε την λειτουργία μετονομασίας της προηγούμενης παράστασης για να δώσουμε στο αποτέλεσμά μας το όνομα smith-addr και να μετονομάσουμε τις ιδιότητές του σε street και city, αντί σε customer-street και customer-city.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γ@μω την αατομικη μου Γ@ΜΩ!!
ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ και και ο επιμηκης τραχηλος μυς!
εδε θελω ρε να μαθω απο που εκφυεται και απο που καταφυεται!!!
αναλυσεις θα κανω ΟΧΙ εγχειρησεις!!
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Πλησιάζω κι άλλο στο στόχο μου. Ανεβαίνω, ανεβαίνω, ανεβαίνω... Όσο ψηλά κι αν ανέβω στη ζωή μου, ποτέ δε θα ξεχάσω τους ανθρώπους που ήταν πρόθυμοι να αποδώσουν τα δίκαια για την προσπάθειά μου.

Ακόμα κι αν φύγω για το εξωτερικό, ακόμα κι αν γυρίσω, ακόμα κι αν μείνω εδώ, όσο ισχυρός κι αν γίνω, πάντα θα τους θυμάμαι...

Μα πάνω απ' όλα θα θυμάμαι όλο αυτό το άγχος και τον αγώνα που κάνω, ώστε να μην υποφέρει κανείς νέος άνθρωπος από το χέρι μου, αν ποτέ βρεθώ στη θέση να αποφασίζω κι εγώ για το μέλλον του.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν μέσα από την καρδιά μου, στους ανθρώπους που μας αντιμετώπισαν δίκαια και μας στήριξαν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
αχ, ποιος λετε να συνωμοτει εναντιον μου?

πανω που ειπα τι καλα θα κατσω να διαβασω... τσακ σκαει δουλεια!!!
ελεος πια!!

αλλα δεν πτοουμαι θα διαβασω!!!!!!!!!!!!:P
και θα τα καταφερω!!!!!

και ειναι και ωραιο το μαθημα γ@μωτο......
επιχειρησιακη ερευνα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
θα μπορούσα να χαρακτηριστώ στο avatar, μου σαν απρογραμμάτιστο μέλος...; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θα κοιτάξουμε να το βάλουμε στο πρόγραμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
κάνε τα κονέ σου sid..., και εγώ θα κοιτάξω να προγραμματιστώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
τί έχετε πάθει όλοι με αυτά τα Εγγλέζικα...; βάλτε και καμμιά μετάφραση δίπλα για μας τους άσχετους
όχι τίποτα άλλο..., αλλά για να βάζουμε και καμμιά ψήφο..., αν μας αρέσει ή όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top