Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
οτι εχω πολλα για διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
δεν θέλω να αρρωστήσω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
τι ειναι αυτο το φρουτο???:D
:P:P:P
Μου ήρθε εκείνη την στιγμή, τι να κάνω;:P

Σκέψη: Πεινάω, μα....τι να φάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Είναι η 2η φορά που βρίσκω το αυτοκίνητό μου χτυπημένο!
Έλεος...
Αν δεν ξέρεις να υπολογίσεις να το παρκάρεις μην το επιχειρείς....
Κι εγώ δε είμαι εξπερτ και δεν το ρισκάρω γι΄αυτό ακριβώς το λόγο....
Και να πω ρε γμτ ότι το παρκάρω όπου να 'ναι να πω καλά να πάθω...
Αλλά έλεος πια!!!!:/:


σοβαρή σκέψη : πάλι χτύπησα αμάξι στο παρκάρισμα :redface:

π.σ. μη σοβαρή σκέψη :

ότι δεν σε σκοτώνει , σε κάνει πιο δυνατό
αλλά αυτή τη φορά λέω να σκοτωθώ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
αγαπάς την Ελλάδα...; Απόδειξη....
μήπως είναι λίγο αργά για αποδείξεις...;
η αγάπη για αυτήν την χώρα..., υπερχείλησε τον πλανήτη

τί να τις κάνουμε τις αποδείξεις...;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι καλάάάάάάά!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ποσο σπαστικο να ανακαλυπτεις οτι σ αρεσει ενα μαθημα οταν τ ανοιγεις πρωτη φορα λιγο πριν την εξεταστικη...κριμα που δεν παταγα στις παραδοσεις.....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τρίτη ξεκινάω εξεταστική και δεν έχω ξεκινήσει ακόμα διάβασμα. Καλά πάμε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Πέμπτη γράφω 3 μαθήματα.. Και δεν έχω τελειώσει το διάβασμα για κανένα απο τα 3.. Και το πιο αστείο είναι πως πάω και για βαθμό... Καλά πάμεεεεε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Σκέψη νάμπερ ουάν: "Αγάπη σημαίνει εκχώρηση εξουσίας. Δίνουμε στον άλλον δύναμη πάνω μας, την δύναμη να μας κάνει ευτυχισμένους ή να μας πληγώσει. Και παρόλο που περισσότερες φορές πληγωνόμαστε συνεχίζουμε να ερωτευόμαστε. Ψάχνοντας για τον άνθρωπο που θα πάρει την δύναμη που του δίνουμε και θα την χρησιμοποιήσει για να μας κάνει ευτυχισμένους."

Σκέψη νάμπερ τού: "Άνθρωποι... Μόνοι...
Απʼ όλα όσα μπορεί να αντιμετωπίσει ένας άνθρωπος στη ζωή του, η μοναξιά είναι ο χειρότερος αντίπαλος
Αλλά σε μία πόλη που είναι γεμάτοι μόνους ανθρώπους
Είναι δυνατόν να είμαστε πραγματικά μόνοι μας;

Ποτέ δεν είσαι πραγματικά μόνος,
Όσο υπάρχουν κι άλλοι άνθρωποι που νιώθουν ακριβώς το ίδιο με σένα.
Κι αν η μοναξιά είναι ο μόνος αντίπαλος που δε νικιέται,
Γίνεται πιο ευχάριστη όταν την μοιράζεσαι με φίλους."


Σκέψη νάμπερ θρί:
"Φωτογραφίες απʼ το παρελθόν. Στιγμές παγωμένες στο χρόνο. Μας θυμίζουν όσα ζήσαμε, όσα ήμασταν όσα δε μπορούμε να έχουμε πια. Αλλά αν αφεθούμε μπορούν να μας παγώσουν μαζί τους. Γιατί δε μπορείς να περάσεις όλη σου την ζωή ξεφυλλίζοντας παλιές φωτογραφίες. Έρχεται κάποτε η στιγμή που πρέπει να βγεις εκεί έξω και να φτιάξεις καινούργιες."

[FONT=Verdana, sans-serif]Βλέπω singles αυτό το διάστημα και έχω επηρεαστεί :worry:

plus σκέψη: εγώ πότε θα πάρω πτυχίο? :(
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ποσο σπαστικο να ανακαλυπτεις οτι σ αρεσει ενα μαθημα οταν τ ανοιγεις πρωτη φορα λιγο πριν την εξεταστικη...κριμα που δεν παταγα στις παραδοσεις.....:/:

Τρίτη ξεκινάω εξεταστική και δεν έχω ξεκινήσει ακόμα διάβασμα. Καλά πάμε:whistle:

Πέμπτη γράφω 3 μαθήματα.. Και δεν έχω τελειώσει το διάβασμα για κανένα απο τα 3.. Και το πιο αστείο είναι πως πάω και για βαθμό... Καλά πάμεεεεε :(


σας νίκησα όλους 8)

έχω διαβάσει τα πάντα για την εξεταστική


απλά όσα και αν έχω διαβάσει , το μυστήριο μεγαλώνει - δεν θέλω να την απομυθοποιήσω

πώς να είναι άραγε από κοντά :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.



Ρε σεις, επιστήμονες της συμφοράς,
τι έγινε με τα εμβόλια;

Δεν έχετε τι να τα κάνετε;



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
5 ωρες υπνο:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι ωραίο που είναι να μαθαίνεις κάποιον, να βλέπεις μια άλλη πλευρά του χαρακτήρα του και τι άσχημο που είναι να καταλαβαίνεις οτι όσο περνάει ο καιρός δεν ξέρεις τίποτα για κάποιον άλλο... δεν ξέρεις τίποτα και πλέον είναι πολύ αργά για να μάθεις...
Γιατί βιαζόσουν να φύγεις; Τι κατάλαβες; Έχασες πολλά, αλλά εγώ έχασα ακόμη περισσότερα... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.



Ρε σεις, επιστήμονες της συμφοράς,
τι έγινε με τα εμβόλια;

Δεν έχετε τι να τα κάνετε;




Τζάμπα πανικός φίλε...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Σκέψη νάμπερ ουάν: "Αγάπη σημαίνει εκχώρηση εξουσίας. Δίνουμε στον άλλον δύναμη πάνω μας, την δύναμη να μας κάνει ευτυχισμένους ή να μας πληγώσει. Και παρόλο που περισσότερες φορές πληγωνόμαστε συνεχίζουμε να ερωτευόμαστε. Ψάχνοντας για τον άνθρωπο που θα πάρει την δύναμη που του δίνουμε και θα την χρησιμοποιήσει για να μας κάνει ευτυχισμένους."


:yes::yes::yes: Μόνο αυτό είναι η αληθινή αγάπη χωρίς όρια, εκχώρηση απόλυτης εξουσίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τι καλάάάάάάά!:clapup::clapup::clapup:
τι καλά, σκίζει η βάρκα τα νερά κι απαλή κι απαλή τρέχει σαν πουλί......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top