Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σκέτο χαζή είμαι ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μακάρι να είχα βιόλα. :heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μακάρι να είχα βιόλα. :heart:
Την περιμενα την μαλακια σου. :P
Θα σου αγορασω μια για να μην παραπονιεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
kala... εγώ που δεν παντρεύτηκα νομίζω προηγούμαι και των δύο σας :P

Το καλό το κρεββάτι για μένα Ηρώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ok...σου έρχομαι!!!
Κλείνουν και τα σχολεία ξανά...μια χαρά!
Ελπίζω να με δει και να με ερωτευθεί :P

Θελω, θέλω, θέλω!!:P
Βικυ κάτσε στα αυγά σου, έχουν σειρά προτεραιότητας οι παντρεμένες!!! χαχαχα:P

Οι παντρεμένες στον άντρα τους :P
Γιούκι...Θα μαλλιοτραβηχτούμε...προειδοποιώ!!!! :P

kala... εγώ που δεν παντρεύτηκα νομίζω προηγούμαι και των δύο σας :P

Το καλό το κρεββάτι για μένα Ηρώ :P
Λυσαααααααααααα...:P


Γιατι δεν το ξερω αυτον εγω ρε παιδια;; :kaikala:

υγ Ηρω θα μας πεις ποια ταινια θα γυριστει;;;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
kala... εγώ που δεν παντρεύτηκα νομίζω προηγούμαι και των δύο σας :P

Το καλό το κρεββάτι για μένα Ηρώ :P


:confused: είχα την εντύπωση ότι το καλό κρεβάτι το αναθέσατε στον Χιού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Αχ ωραίαααααααα :D

Να κανονίσουμε και καμιά συνάντηση βρε στον Αχέροντα!

Εγώ έρχομαι και χωρίς κρεβάτι πάντως..

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ουφ πάει η πρώτη μερα δουλειας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
δεν αντεχω θελω να βγω εξω:worry:
με αυτη τη γριπη με εχει πιασει τρελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Μακάρι να είχα βιόλα. :heart:

Η αδερφη μου παιζει βιολα! Της την εχει δωσει ενα θειος μας και ειναι αυστριακη πολυ καλης ποιοτητας. Πηρε και μια φτηνη για την ορχηστρα του σχολειου της( για να μην σπασει η βιολα του θειου μεσα στο λεοφωρειο οταν πανε ταξιδια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Η αδερφη μου παιζει βιολα! Της την εχει δωσει ενα θειος μας και ειναι αυστριακη πολυ καλης ποιοτητας. Πηρε και μια φτηνη για την ορχηστρα του σχολειου της( για να μην σπασει η βιολα του θειου μεσα στο λεοφωρειο οταν πανε ταξιδια)

Μα καλά, επίτηδες το κάνεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Να με συγχωρεις ξερεις οτι σε αγαπαω κατα βαθος και δεν θελω να νιωθεις ασχημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Bασανιστείτε, που έλεγε και ο Λεπά :hehe:

υγ Ηρω θα μας πεις ποια ταινια θα γυριστει;;;:mad:
Mεταμόρφωση λέγεται απ΄ό,τι διάβασα..
Τώρα τι να σε πω.. πάντως από γνωστούς μου, επισκέφτηκε όντως την περιοχή τον Νοέμβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Γίνεται κάποιος να μη σκέφτεται τίποτα? Να έχει απλά στο μυαλό του ένα κενό, κάπως έτσι.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
μπα δεν νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
dddd-did you get my messaage??woooooooh :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Οι παντρεμενες εχουν κι αυτές ψυχή!!!
Εσύ...ακόμα δεν παντρεύτηκες, θες και γκομενίσματα? :P
Θα είναι η τελευταία μου αμαρτία πριν το κρέμασμα! :P

kala... εγώ που δεν παντρεύτηκα νομίζω προηγούμαι και των δύο σας :P

Το καλό το κρεββάτι για μένα Ηρώ :P

Τώρα που το σκέφτομαι... :hmm:















ΌΧΙ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Έστω για λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ψεμμα και η τηλεοραση.
Τιποτα αληθινο. Δεν την ξανανοιγω.
Και οι συνεντευξεις ενα ψεμμα, ολοι ψεμματα λενε.
Πολυ ψέμμα υπαρχει σημερα. Και οι ανθρωποι ψεμματα λενε μπας και δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα.
Πολυ ψεμμα.

Ψεμμα!!!!
Να πεις στους ψευτες πως τους εχω χεσμενους. Και να μη με ξαναπαρουν τηλεφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top