Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
...Aυριο παλι θα λειπεις απ δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
...Aυριο παλι θα λειπεις απ δω...
μην στεναχωριεσε μορε θα ερθει μεθαυριο!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Just feel betteeer :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αχ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
...παντα θα λειπει...
σκεψου τι λεει η υπογραφη σου και ξεχασε τον-την;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εμπρός της ΑΕΚ παλληκάρια...
Σουτάρετε και σπάστε τα δοκάρια...
Τα δίχτυα σκίστε...
Τη δόξα κατακτήστε...
ΝΙΚΗΣΤΕ ΝΙΚΗΣΤΕ ΝΙΚΗΣΤΕ...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.


Άντε,

άντε,








Επιτέλους!!





Εμπρός της ΑΕΚ παλληκάρια...
Σουτάρετε και σπάστε τα δοκάρια...
Τα δίχτυα σκίστε...
Τη δόξα κατακτήστε...
ΝΙΚΗΣΤΕ ΝΙΚΗΣΤΕ ΝΙΚΗΣΤΕ...






:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Σκεψη1:Κουφια λογια, κουφιο κεφαλι!!


Σκεψη2:ωρε χαρα τα αεκακια!!:D:D Εγω να δειτε πως χαρηκα τις "σκογκολαρες" που μας χαρισαν 5 βαθμους διαφορα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

εγώ το μόνο συμπέρασμα που έβγαλα είναι ότι οι τοίχοι θέλουνε βάψιμο :redface:

το πιο γαμάτο είναι ότι αν συνεχίσεις να ανοιγοκλείνεις τα μάτια κάθε φορά μετακινείται προς τα πάνω η εικόνα Του! Με αλλεπάλληλο blinking δηλαδής βλέπεις την ανάληψη του Σωτήρος! lolz
όταν θα ανέβω σαλονίκη , να μου κρατήσεις λίγο από αυτό που πίνεις , το χρειάζομαι :-*

Απίστευτο... ανατρίχιασα! Αμάν βρε love:P (Έχει δίκιο η Ιντρίλω!) :worry:
αν σου έχει τελειώσει , θα μου δώσει η μαντρού :angel:

I need a real man..
Δηλαδή ΠΟΣΟ δύσκολο πια είναι αυτό; :lol:

δεδομένου ότι έχει μείνει ο τζέιροτ με μερικά δισεκατομμύρια γυναικών , χρειάζεται λίγη υπομονή

σκέψη : :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
εγώ το μόνο συμπέρασμα που έβγαλα είναι ότι οι τοίχοι θέλουνε βάψιμο :redface:


όταν θα ανέβω σαλονίκη , να μου κρατήσεις λίγο από αυτό που πίνεις , το χρειάζομαι :-*


αν σου έχει τελειώσει , θα μου δώσει η μαντρού :angel:



δεδομένου ότι έχει μείνει ο τζέιροτ με μερικά δισεκατομμύρια γυναικών , χρειάζεται λίγη υπομονή

σκέψη : :inlove:

Ρε συ, με κάνεις και γελάω. Σε πάω ρεεεεεεεεεεεεεεεε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ο τελευταίος άνθρωπος που το είπε αυτό σε κάποιον , ενώ στην πραγματικότητα δεν τον πήγαινε , ήτανε ο Χριστόδουλος .
:worry:αν θυμηθούμε ότι είχες και την γκαντεμιά να κερδίσεις φλουρί , πολύ δυσοίωνα όλα αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
καιρο ειχα να πορωθω με ποδοσφαιρο!!

ελα ρε αεκαρα!!!!!

κιτρινομαυρη θεα!!

ακρα του ταφου σιωπη οι απενταντι?!!
που ναι οι φωτοβολιδες ρε κακομοιρηδες!?!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
ο τελευταίος άνθρωπος που το είπε αυτό σε κάποιον , ενώ στην πραγματικότητα δεν τον πήγαινε , ήτανε ο Χριστόδουλος .
:worry:αν θυμηθούμε ότι είχες και την γκαντεμιά να κερδίσεις φλουρί , πολύ δυσοίωνα όλα αυτά

Μη με συγκρίνεις με το Χριστόδουλο. Έχω καλύτερο δέρμα από κείνον - τότε που ζούσε, τώρα δεν ξέρω, υποθέτω πάντως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παναγια μου που εμπλεξαααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δεν παιζουνε με αυτα ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ένα ποτηράκι θα το πίνα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ι wanna be lost in you..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
5 ή 4 ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top