Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Και διαφωνείς; Δεν καταλαβαίνω γιατί τόση σκληρότητα...:(


δεν ειναι σκληροτητα.
το χουμε βρει ολοι και το χουμε ριξει στα ψυχολογικα.
σκοτωσε τη γυναικα του? ειχε ψυχολογικα.
γραφει τις φιλες της για να βγει με το γκομενο? ψυχολογικα.
για ολα φταιε τα ψυχολογικα.


ε οχι δε φταινε τα ψυχολογικα. το κουφιο το κεφαλι μας φταιει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ιδικα στην περιπτωση μιας κοπελας που γραφει τους παντες για εναν αντρα, δεν βρισκω που κολανε τα ψυχολογικα... Μπορω να σκευτω χιλιαδες λογους που την οδηγανε σε αυτο, και ελαχιστοι οφειλονται σε ψυχολογικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μου την δίνει που κάποιοι θεωρούν την απιστία φυσιολογικο πράγμα!!!!:mad:
Και η "δικιά" μου το ίδιο λέει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ότι δεν μπορώ να παίξω ηλεκτρική, γιατί θα καταλάβουν ότι είμαι μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
So?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Δε θέλω να ξέρουν ότι δεν ανοίγω ενώ είμαι μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Δεν σε καταλαβαίνω. :P
Εντάξει, σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Το βλέπεις υπερβολικά απλουστευμένα. Αυτές οι κοπέλες προφανώς έχουν ψυχολογικά προβλήματα και θέλουν από κάπου να πιαστούν και να πάρουν ελπίδα για ζωή. Γι' αυτό καλύτερα πριν κατηγορούμε, ας ψάχνουμε το αίτιο. Ποτέ δεν ξέρεις αν θα βρεθείς εσύ ή κάποιος δικός σου σε ίδια κατάσταση.;)

Για να το λέω με αυτόν τον τρόπο σημαίνει ότι προφανώς και έχω ψάξει το αίτιο και προφανώς έχω κάνει και πολλή υπομονή αλλά και πολλές προσπάθειες. Για μένα τα πράγματα είναι απλά... Όταν εκτιμάς έναν άνθρωπο (και ειδικά όταν τολμάς να τον αποκαλείς φίλο) δεν τον χρησιμοποιείς ως μέσο ψυχαγωγίας μέχρι να βρεις ένα καινούριο παιχνιδάκι... Ή κι αν το κάνεις, δεν πρέπει να θεωρείς τα παιχνιδάκια σου φίλους... Βέβαια ίσως να φταίω κι εγώ που έχω πολύ ψηλά τη φιλία και την αγάπη... :/:

στις μερες μας το χουμε ριξει οτι για ολα φταινε τα ψυχολογικα.

Ακριβώς... Είναι ο εύκολος τρόπος να ρίξεις αλλού την ευθύνη για κάθε σου λάθος...

Και διαφωνείς; Δεν καταλαβαίνω γιατί τόση σκληρότητα...:(

Κι όμως δεν είναι σκληρότητα... Είναι η αλήθεια... που πολλές φορές είναι σκληρή...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ότι δεν μπορώ να παίξω ηλεκτρική, γιατί θα καταλάβουν ότι είμαι μέσα.
Παιξε χωρις αναισχιτη , αρκεσου σε αυτο :P
Έχω πυρετό....:(
Τι εχεις ρε ?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Απο τι ?
Περαστικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
οτι πρεπει να φτιαξω τη βαλιτσα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
από την κούραση....τρώω λίγο,κοιμάμαι μ χάλια ωράριο πολύ ήθελα..:(


ευχαριστώ καλό μου!!
Ε λογικο ειναι , ξεκουρασου διακοπες εχουμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
δεν ειναι σκληροτητα.
το χουμε βρει ολοι και το χουμε ριξει στα ψυχολογικα.
σκοτωσε τη γυναικα του? ειχε ψυχολογικα.
γραφει τις φιλες της για να βγει με το γκομενο? ψυχολογικα.
για ολα φταιε τα ψυχολογικα.


ε οχι δε φταινε τα ψυχολογικα. το κουφιο το κεφαλι μας φταιει.
Εισαι βαθια νυχτωμενη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
οτι βαριεμαι να παω αυριο εκκλησια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
σε λίγη ώριτσα τν κάνω απο αθήνα:D

yiiiiihhhhhaaaaaaaaaaaa!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
σημερα ειναι που μαζευομαστε ολοι μαζι η οικογενεια και τρωμε? η αυριο?
να παρω τηλ. τους αλλους να δω αν θα βγουμε? η σημερα ειναι οικογενειακα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
σε λίγη ώριτσα τν κάνω απο αθήνα:D

yiiiiihhhhhaaaaaaaaaaaa!!:D:D
Eλα ρε η Αθηνα ειναι ωραια. Ειδικα σημερα το απογευμα ηταν ανεπαναλυπτη. Ολα τα μαγαζια ηταν κλειστα. Ακομα και οι καφετεριες και τα φαγαδικα ειχαν κλεισει(τα περισσοτερα τουλαχιστον). Πολυ ησυχια και η καταλληλη ευκαιρια για χαλαρη βολτουλα στο κεντρο. Αληθεια ποσο πιο ομορφες θα ηταν οι μεγαλουπολεις αν αυτο γινοταν αλλες 5,6,10 φορες ακομα μες το χρονο; Μαζι με τις αργιες! Μας εχει φαει το αγχος και το στρες.

Και για να καταληξω εσυ χαιρεσαι που φευγεις απ'την Αθηνα, εγω βαριεμαι να φυγω..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Πώς γίνεται να σταματήσει αυτός ο σπαστικός βήχας?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Και για να καταληξω εσυ χαιρεσαι που φευγεις απ'την Αθηνα, εγω βαριεμαι να φυγω..:/:


εγώ χαίρομαι που βαριέμαι να φύγω 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top