Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
is there, anybody there....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θέλω να επιλέγω και να έχω όλη την ευθύνη των επιλογών μου.
Θέλω να μη φοβάμαι τίποτα. Δεν φοβάμαι τίποτα.
Θέλω να πιάσω την ζωή και να την στύψω!
Άντε, γιατί σαν να μου φαίνεται πως άργησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αχ ομορφη Κρητη!

κι ομορφη Κερκυρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
-Μόνον οι σωσμένοι σώζουν...
-Ο κόσμος πάντα κάνει, εκείνο που γνωρίζει να κάνει. Αλλά το μόνο που σίγουρα δεν γνωρίζει, είναι ότι υπάρχουμε σ' αυτόν εσύ κι εγώ. Γιατί ο κόσμος, δεν απέκτησε ακόμη πρόσωπο. Είναι το κενό του. Κενό, που μόνον ο έρωτάς μας μπορεί να το διαπερνά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τελικά είναι σπαστικό να κάνεις πορία για την μνήμη ενώς αθώου παιδιού και να πετάγοντε τσουτσέκια αντιεξουσιαστές και να καταστρέφουν τα πάντα, αν πραγματικά ήταν αντιεξουσιαστές κατά ποιάς εξουσιας είναι; και ποιός ο λόγος να λέγοντε έτσι; για ποιόν είναι κατά της εξουσίας; για τον πωλήτη; αν ναι γιατί δεν σέβοντε την μνήμη του και να κάνει κράτη μια μέρα; κιάν το κάνουν απλά για την διασκέδεση τους ποιά ακριβώς θεωρήτε διασκέδαση; η μνήμη ενώς 16 χρονου που σπιλώθηκε ή ενώς αστηνομικού που πέθανε αργότερα πάλι σε τέτοιες καταστάσεις; μήπως τελικά π΄ρέπει να σκευτούμε πώς οι νέοι και ειρηνηκοι διαδηλωτές και οι αστηνώμοι που παλέυουν τον κάθε λεγόμενο αντιεξουσιαστή είναι τα θύματα; άλλοι λίγο και άλλοι πολλοι;;; όταν χτυπήθηκε ο αστηνομικός ήταν φοιτητής, τον έβγαλαν υποχρεωτικά λόγο έλειψης προστασίας και γώ ρωτώ, πώς δίνουν τέτοια ευθυνη σε προτοετείς; γιατί πρέπει πάντα να βλέπουμε την μία μεριά; τι φτένε και αυτοί; (δεν λέω ότι είναι αγγελούδια) αλλα απο την άλλη τι ξύλο έχουν φάει αυτοί, περνόντας σε μια κοινονία με το όνομα "μπάτσος γουρούνι δολοφόνος;"

Συγνώμη για την μεγάλη σκέψη αλλα αυτό σκέυτομαι απο χτές συνέχεια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τελικά είναι σπαστικό να κάνεις πορία για την μνήμη ενώς αθώου παιδιού και να πετάγοντε τσουτσέκια αντιεξουσιαστές και να καταστρέφουν τα πάντα

Ακριβος ο λογος που εφυγα απο την πορεια περσυ, και δεν ξαναπαω σε πορεια... Τουλαχιστων σε πορεια για τον αλεξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κάθε φορά νιώθω σαν πολεμικός ανταποκριτής... :( :S
Αρχίσαν οι φασαρίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εχω να παραδοσω εργασια και δν εχω κανει τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
I am bored and tired.:emm:
Τί ήθελα να κοιμηθώ στις 2 ώρα χθες? Ε? Ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Θαύμα! ΑΣΟΕΕ η σχολή που ξεπερνά την γρίπη σε λιγότερο από 8 ώρες! Χαχαχα χα!

:P:P

Που να δεις την ώρα που είχαν έρθει τα ματ στην σχολή, που φώναζαν κάποιοι: ''Να 'ναι καλά ρε παιδιά ο Πρύτανης...έμαθε οτι υπάρχουν κρούσματα στην σχολή και μας έφερε τα χοιρινά στην Πατησίων για να κάνουμε αντισώματα'' :loltooth:

Σκέψη: Μουχαχαχα...με αυτό το πλευρό να κοιμάστε!! :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
και τωρα τι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
σκεφτεσαι "και τι τωρα?" :!::!::!:?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αχ μαυτες τις σχολες και τις καταληψεις...
Ημουν απο τις ατυχες ειχα χασει δυο εξεταστικες μαυτα και μαυτα και με θυμαμαι να τρεχω να βγαλω τα διπλασια.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Περιμένω και περιμένω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Αυτό το κωλοεμοτικον στο μσν είναι αφασία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Το τραβελι ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ήσουν κ@υλ@ αλλά αγχωνεσαι πολύ............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
καπως πρεπει να χασω το μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Άμα δείτε το φεγγάρι
να του πείτε να μη βγει
να μη δει τα δάκρυά μου
που πλημμύρισαν τη γη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top