Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ευχήσου να μην βρει γκόμενο μέχρι το τέλος του 2009 η Άρτεμις. :P
Σιγα μην βρει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
μπ@ μετα το 2010 θα ανοιξουν τα συνορα του πακισταν.Οποτε εχεις ελπιδες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
μπ@ μετα το 2010 θα ανοιξουν τα συνορα του πακισταν.Οποτε εχεις ελπιδες.:P
Αν ειναι ετσι, θα παρω κανεναν πακι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
''Μούφα''. Τι εκφράσεις είναι αυτές, σαν νταλικέρης μιλάς. :sick: :p:p
-----------------------------------------
Αν ειναι ετσι, θα παρω κανεναν πακιστανο.:P
Και καλά θα κάνεις. Κακά τα ψέματα, σου ταιριάζουν οι Πακιστανοί. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Βαρέθηκα να έχω δίκιο... Θέλω να έχω άδικο και να τα κάνω όλα λάθος... Γίνεται;;;;;;:verymad::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ο αλεξ που χαθηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Βαρέθηκα να έχω δίκιο... Θέλω να έχω άδικο και να τα κάνω όλα λάθος... Γίνεται;;;;;;:verymad::verymad:

Δυστυχώς, δεν γίνεται! Αλλά που είσαι ακόμη; Θα δικαιωθείς αμέτρητες φορές και στη συνέχεια. Πάντως, ένας "πονηρός τρόπος" να ξεφύγεις τούτο τον βραχνά, είναι να μην αναζητάς τη δικαίωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
IF. I. WOULD. COULD. YOU?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
γιατι με πιανει σχεδον παντα πονοκεφαλος μετα απο μεσημεριανο υπνο?:/:

όπως λέει και ένας φίλος , αν σε πιάσει όρεξη για δουλειά , κοιμήσου να σου περάσει

κάτι τέτοιο είχα διαβασει... βέβαια όλο γίνονται νέες έρευνες.

υπάρχουν άλλοι που λέν πως 2 ώρες μεσημεριανου ύπνου είναι πολύ καλά


ποιοι άλλοι ; πες οι εργοδότες , να τελειώνουμε :mad:


Στήθος ΤΟΥΜΠΑΝΟ!!:yahoo::yahoo::yahoo: Ας μην προκαλούσες τον Χρηματούλη!!:whistle:


Σ' ευχαριστώ Θεε μου!!!:clapup::clapup::clapup:

:worry:

:hmm:

Γιατί η ομάδα Δ,
συνοδεύεται από την ομάδα Ζ;



είναι θέμα αλφαβήτας

IF. I. WOULD. COULD. YOU?

γιες άι ντου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σε < 1 μήνα Χριστούγεννα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.



https://www.youtube.com/watch?v=EJmGym7Ag9I
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Δυστυχώς, δεν γίνεται! Αλλά που είσαι ακόμη; Θα δικαιωθείς αμέτρητες φορές και στη συνέχεια. Πάντως, ένας "πονηρός τρόπος" να ξεφύγεις τούτο τον βραχνά, είναι να μην αναζητάς τη δικαίωση...

Η δικαίωση σε βρίσκει μόνη της... Δεν χρειάζεται να την διεκδικήσεις...

Αλλά ειλικρινά πλέον δεν ξέρω τι πονάει περισσότερο... Να πληγώνεσαι αλλά στο τέλος να δικαιώνεσαι ή να πληγώνεις και να αναγκάζεσαι να δικαιώνεις; Το δεύτερο πληγώνει τον εγωισμό σου, το πρώτο την ψυχή σου... :/:

Στην παρούσα φάση θα ήθελα να βρίσκομαι στην δεύτερη κατηγορία... Κουράστηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.



:D γιεςςςςςςςςςςς :D




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
IF. I. WOULD. COULD. YOU?

...γιες άι ντου

:redface::hmm::devil: : Όταν μερικοί-μερικοί δω πέρα αγγλικανίζουν, αισθάνομαι σα θύμα ειδεχθούς συνωμοσίας!
Όμως...:hmm:...βασικά εγώ φταίω, με τα ποταπά μου συναισθήματα παιδιόθεν, για τους δίσμοιρους Βρετανούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Dum spiro spero!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
2 και σήμεραααααα!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
-''Μούφα''. Τι εκφράσεις είναι αυτές, σαν νταλικέρης μιλάς. :sick: :p:p
-----------------------------------------

-Και καλά θα κάνεις. Κακά τα ψέματα, σου ταιριάζουν οι Πακιστανοί. :p
-Δεν σου το εχω πει?Απο τα 5 στο τιμονι.*Πειραζει μουστακι* :P

-Σαν και σενα ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
- :lol:

- Είσαι Πακιστανή; Αν είσαι, τότε ναι. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
- :lol:

- Είσαι Πακιστανή; Αν είσαι, τότε ναι. :p
Aν δεν ειμαι τοτε οχι?Τι λογικη ειναι αυτη ρε?:P
Εγκο ιμι απ τι κολομπια.Αισυ ντε γκξερι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Aν δεν ειμαι τοτε οχι?Τι λογικη ειναι αυτη ρε?:P
Εγκο ιμι απ τι κολομπια.Αισυ ντε γκξερι.:P

βαπορακι απο κολομβια που το πιασαν στην ινδια...:lol:
-----------------------------------------
τι σκεφτομαι?
μου θυμιζει fb αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top