Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλο. 6 μέρες και ούτε τα πόδια μου δεν μπορώ να πάρω, χαλάνε πλυντήρια, ο γάτος κλαίει, χάνω τα φάρμακα και τα θερμόμετρα, μου ήρθε και περίοδος, καταπίνω και μου σκίζεται ο λαιμός, βήχω και μου καίγονται τα πνευμόνια. Καταρέω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλο. 6 μέρες και ούτε τα πόδια μου δεν μπορώ να πάρω, χαλάνε πλυντήρια, ο γάτος κλαίει, χάνω τα φάρμακα και τα θερμόμετρα, μου ήρθε και περίοδος, καταπίνω και μου σκίζεται ο λαιμός, βήχω και μου καίγονται τα πνευμόνια. Καταρέω


:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
που σαι ρε ψυχη:jumpy:
έλα βρεεε!!!:bye: πώς πάει??? ανυπομονώ να ξαναπέξουμε στο ''ρώτα κάτι τον επόμενο''!!!!:P:P:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
αραγε θα περασουμε ωραια το επομενο ΣΚ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο πόλεμος πάντα γίνετε για ένα κέρδος, αν δεν υπάρχει αξίζει κάποιος να πολεμά;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σημερα η μερα ηταν αφιερωμενη στο τουτου!
Λαστιχουλια(ερχονται χιονακια), μπουγαδιτσα μεσα εξω, λαδακια, αρωματικουλια, ευθυγραμμισουλες:D

νομιζω χαρηκε, χαρηκα κι εγω, ξερεις τι φιλαρακι πιστο ειναι κι απο ποσα αδιεξοδα μπορει να σε βγαλει??:P:worry::blink::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Τέλειο θα είναι βρε!!!! :no1: Χαμόγελα να βλέπωωωω!!! :jumpy:

Kαλα ρε παιδια μην χαιρεστε και τοσο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Δεν έχω τη ψυχική δύναμη και διάθεση πλέον.αυτό ήταν,ότι έρθει από μόνο του από εδώ και πέρα,δεν μπορώ άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Η κοιλίτσα μου κάνει παράσιτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Αφού δεν μπορείτε να με ακούτε άλλο να γκρινιάζω γιατί με παίρνετε τηλέφωνο;;;
Η κατάσταση αυτή δε μ'αρέσει...Πρέπει να προσποιούμαι ότι μου αρέσει δηλαδή και να είμαι αισιόδοξος ότι θα αλλάξει;;;Αφού δεν πρόκειται να αλλάξει...Χειρότερη θα γίνει όπου να'ναι...Επομένως θα γκρινιάζω αφού δε μ'αρέσει και αφού δεν μπορώ να την αλλάξω ή να την αποφύγω...
Τα "Δεν πειράζει, θα περάσει!!!" και "Υπομονή!!!" τα βαρέθηκα...Άλλωστε ποτέ δε μου άρεσε να τα ακούω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Η ζωη κλεινει το ματι πονηρα;) σε οσους σκεφτονται θετικα!

Μμμ !

Η ζωή κλείνει τα μάτια ..και σιωπά ... σε όσους σκέφτονται .. " πονηρά " ...

Αλήθεια μέχρι πότε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μμμ !

Η ζωή κλείνει τα μάτια ..και σιωπά ... σε όσους σκέφτονται .. " πονηρά " ...

Αλήθεια μέχρι πότε ?


Μεχρι ... Οποτε!! Τι μας νοιάζει..? Εμείς τι κάνουμε είναι το θέμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Τί είναι όταν βλέπεις στον ύπνο σου ότι τρέχεις να πας σπίτι σου γρήγορα και στο δρόμο σε σταματάει ένας χαζοχαρούμενος άνθρωπος και σου ψιθυρίζει στο αυτί "Μην πας, θα το μετανιώσεις" αλλά εσύ τον αγνοείς και πηγαίνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Μεγάλη ιστορία. Να τη γυρίσει ταινία ο Γούντι Άλλεν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τί είναι όταν βλέπεις στον ύπνο σου ότι τρέχεις να πας σπίτι σου γρήγορα και στο δρόμο σε σταματάει ένας χαζοχαρούμενος άνθρωπος και σου ψιθυρίζει στο αυτί "Μην πας, θα το μετανιώσεις" αλλά εσύ τον αγνοείς και πηγαίνεις?


τελικα πηγες?και τι εγινε?


ον: παιζει να' χει κλεισει ο λαιμος μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Πώς πέρασε έτσι καιρός...!Σε ένα μήνα δίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top