Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Καλα έκανες. Συνήθως η καλύτερη λύση είναι να αγνοείς τον άλλον αλλα βεβαια όταν έχεις νεύρα και σου μπαίνει και ο άλλος καιρό καλά είναι να ξεκαθαρίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Αγαπώ, αγαπώ, αγαπώ αυτόν τον άνθρωπο.
Αγαπώ τον Βερσίνιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όλα καλά σου λέω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
είναι το τρίτο search που κάνω εξαιτίας σου στο google σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Να βοηθήσω;:zilia:
Τι έψαχνες;

Τρεις αδελφές, Τσέχωφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ποιος κανει ρε γμτ την εργασια για δευτερα????


εχω να ψαξω διαφημιστικους προυπολογισμους,θα βαλετε κανα χερακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Να βοηθήσω;:zilia:
Τι έψαχνες;

Τρεις αδελφές, Τσέχωφ.
Νταξ, τον εντόπισα τον κύριο!
ποιος κανει ρε γμτ την εργασια για δευτερα????


εχω να ψαξω διαφημιστικους προυπολογισμους,θα βαλετε κανα χερακι?
Να σε βοηθήσει η Αλεσάντρα που είναι πρόθυμη :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
μπα δεν νομιζω


χεστηκα δεν την κανω βαριεμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ποιος κανει ρε γμτ την εργασια για δευτερα????


εχω να ψαξω διαφημιστικους προυπολογισμους,θα βαλετε κανα χερακι?

αν μου εξηγησεις τι πρεπει να κανεις μπορει και να σε βοηθησω...:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
να σαι καλα αλλα πρεπει να τρεχω στην AGB
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
σκεφτομαι τι να κανει αραγε εκει αριστερα εκεινη που εσκυψε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ε τωρα θα σου λεγα αλλα σεβομαι τη θεση μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
οτι η Κρητη κατι ψηνει.............:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω πώς να φερθώ :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από φεγγαροφως:
σκεψη= και αν καποιος δεν σκεφτεται τιποτα απ'ολα αυτα δηλ. σημαινει οτι ειναι μια χαρα? οποία η διαγνωσης ιατρε?


αν κάποιος δε σκέφτεται τίποτε από όλα αυτά, είτε δεν υπάρχει αναποδιά είτε δε την αναγνωρίζει οπότε εμπίπτει στη κατηγορία της αρνήσεως. :P

Δε συμφωνώ με το μοντέλο, απλώς το σκέφτηκα. Δε συστρατεύομαι με καμιά θεωρία. Μου αρέσει προσωπικά να τις καταπατώ και να βρίσκω το σημείο διαρροής τους.
Εξάλλου τα μοντέλα είναι συστηματοποιημένη γνώση και τίποτε παραπάνω και αυτό όχι πάντα. Μπορεί και συστηματοποιημένη υπεραπλούστευση ή έλλειμα στοιχειώδους λογικής...(grab the egg and have a haircut :D)

Επίσης τίποτε δε μας εμποδίζει να παραδεχόμαστε ότι μπορούμε να ανήκουμε σε όλες τις κατηγορίες αναλόγως τις διαθέσεις, αναλόγως το υφολογικό περιεχόμενο για κάθε στάδιο.


Αλλά είναι αυθεντικό όταν ξεκινάει από μέσα μας...





Σκέπς:

Now who can heal the wound
And make the flower
Come forth again and blossom?

Who? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
οτι η Κρητη κατι ψηνει.............:P

α και εγω το ειδα...
μ' αρεσε παρα πολυ στο σημειο που τρωγανε και ειχανε σκασει στα γελια...

οτι δεν εχω τελειωσει ακομα το διαβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.


Πουτάνα τύχη.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
σκεψη= ποσες φορες το χω πει στον εαυτο μου αυτο το πραγμα!!! τι το θελες μωρη μουν και το ανοιξες το ρημαδι το στομα σου παλι??

απο την αλλη σκεφτομαι οτι σε πολυ σοβαρα θεματα εχω μιλησει πολυ ευστοχα στη ζωη μου και αλλες φορες δεν ειπα τιποτα γιατι δεν υπηρχε λογος.
αρα σημειωσατε Χ παμε ισοπαλια:)

Σκέψη: ...κόκκαλα δεν έχει και κόκκαλα τσακίζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αύριο γράφω τεχνολογία και δεν κατάλαβα τίποτα τραλαλλαλαλαλλαλαλαλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μου ζήτησες κάτι και εγώ σε διαβεβαίωσα για αυτό..Τώρα τελικά δεν θέλεις τίποτα...
Δείγμα ανωριμότητας;Δείγμα ''δεν ξέρω τι θέλω'';
Δεν πειράζει,να προσέχεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top