Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πόσο ψώνιο μπορεί να γίνει θεέ μου?:mad:
Ε Λ Ε Ο Σ μην ψωνίζεσαι τόσο.....:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πόσο ψώνιο μπορεί να γίνει θεέ μου?:mad:
Ε Λ Ε Ο Σ μην ψωνίζεσαι τόσο.....:mad::mad::mad:


μη σε πειραζουν τα ψωνια θεοδωρα, η μιζερια να σε πειραζει περισσοτερο!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Δεν έπρεπε να το πω αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Πωπω , κατι καμενοι που κυκλοφορουνεεεεε :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
*ουτε ενας μηνας δεν εχει περασει απο τοτε που αρχισαν τα σχολεια και μου φαινεται αιωνες
*εχω και διαβασμα
*πρεπει να κλεισω και το πισι και συντομα
*παλι δεν μαζεψα το δωματιο και θα τ'ακουσω:(
*αν εκανα τοση σκεψη για τα μαθηματα θα ημουν και πολυ γαματη μαθητρια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το καλύτερο είναι να διαβάζεις πρώτα και μετά να κάθεσαι στον υπολογιστή. Μετά δεν έχεις έγνοιες.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πρέπει κάτι να σκέφτομαι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
μάλλον ναι!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
αύριο είναι μεγάλη μέρα για μένα :D

και συνεπώς για όλη τν ανθρωπότητα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εαν δεν σκέφτεσαι κάτι τότε γιατί γράφεις; -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Το καλύτερο είναι να διαβάζεις πρώτα και μετά να κάθεσαι στον υπολογιστή. Μετά δεν έχεις έγνοιες.^^
αυτο απαιτει τετοια αυτοσυγκρατηση που η μονη λυση θα ηταν...
α ναι ξεχασα!δεν υπαρχει :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
αυτο απαιτει τετοια αυτοσυγκρατηση που η μονη λυση θα ηταν...
α ναι ξεχασα!δεν υπαρχει :'(

Σιγά καλέ. Τόσο εθισμένη είσαι;:P
Εφάρμοσέ το και θα με θυμηθείς. Εγώ με το που ξυπνάω κάθομαι και διαβάζω. Μετά έχω όλη τη μέρα ελεύθερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Σιγά καλέ. Τόσο εθισμένη είσαι;:P
Εφάρμοσέ το και θα με θυμηθείς. Εγώ με το που ξυπνάω κάθομαι και διαβάζω. Μετά έχω όλη τη μέρα ελεύθερη.
μπα δεν ειναι θεμα εθισμου
δεν εχω προβλημα με την ποσοτητα των ωρων απλα θελω μολις ξυπναω να μπω να δω τι εγινε οσο κοιμομουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μπα δεν ειναι θεμα εθισμου
δεν εχω προβλημα με την ποσοτητα των ωρων απλα θελω μολις ξυπναω να μπω να δω τι εγινε οσο κοιμομουν:P


αχχ ετσι ημουν κ γω παλια, ειναι μεχρι να βρεις κατι καλυτερο να ασχολεισε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
μπα δεν ειναι θεμα εθισμου
δεν εχω προβλημα με την ποσοτητα των ωρων απλα θελω μολις ξυπναω να μπω να δω τι εγινε οσο κοιμομουν:P
αγωνία λέγεται!! μην ανοισιχείς φεύγει με τον καιρό:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Αγωνία για να δεις τι έγραψαν κάποια ψηφιακά άτομα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι αν η BAM-BAM πήρε το πμ που της έστειλα.
Μόνο από περιέργεια.:P
Γεια καμαρι..:D
Το πηρα...;)
Αλλα μολις ριξω τον εφταωρο υπνακο που θελω, θα σου απαντησω.. :P
τωρα δε λειτουργει.. :xixi:
-----------------------------------------
1. Προφανώς εχει πεσει μίζα απο τον τύπο στους αλλους
2. Μόνο στα Μίνι-Μάρκετ και σε επιλεγμενα καταστήματα
3. Εξαρτάται... οχι το ποσο αλλα τους γονείς...
4. Θα πάρεις... Οτι κι αν ειναι φροντισε να ναι Sony Ericsson...
5. Τα Γιαννενα δεν εχουν συγκρότημα, μόνο μπάντες με κλαρίνα (Μάαααρη Κοντού - Μαρη Κοντούυυλα λεμονιάαααα):P
6. Εξαρταται ποιον εννοεις χαζό...
7. Αμα ησουν αντρας θα σου λεγα παίξτον να περασει η ώρα... Αλλα τώρα εχουμε πρόβλημα Σοφάκι... :P
8. Και γω αντιμετωπίζω αυτό το δίλημμα, ωρες ωρες δε θελω να το κλείσω αλλα συνηθως το κλείνω :P

;)και ομως εχουν... 2 μεταλ και 1 ροκ...;) αυτα ξερω προς το παρων..:P
ειναι ομως ακομα νεα ρε συ τα παιδια...φοιτητες καποιοι...Το ροκ εινα με παιδια λυκειου νομιζω.
απο το ροκ εχω δει προβα τους σε μια παλια αποθηκη..:D :jumpy:ηταν πολυ ωραια...:jumpy:
απο το μεταλ εχω το σι ντι που επειχειρησαν να βγαλουν απο μονοι τους (:who: εχω γνωστο που μου το εδωσε) για δοκιμη και το 1 μου αρεσε πολυ..:no1:αν και δεν ακουω και τοσο μεταλ...:P
καποιον... :P
με τον μπαμπα μου θα περνουσες τελεια εσυ....:no1:πιστεψε με....
:Pεχετε τοοοοοοοοσα να πειτε.... ;):D:D
-----------------------------------------
σκεφτομαι οτι..... ειμαι ακομα single..:(
Ο Θανος θελει κοπελα ???? :xixi:

:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Los abrazos rotos :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Γεια καμαρι..:D
Το πηρα...;)
Αλλα μολις ριξω τον εφταωρο υπνακο που θελω, θα σου απαντησω.. :P
τωρα δε λειτουργει.. :xixi:


Οκ γιατρέ -.- :D
-----------------------------------------
Το πέτυχα!:P



Για να δω αν μπήκε τελικά το spoiler.
Τόσες προσπάθειες έχω κάνει.:D
-----------------------------------------
Yes μπήκε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top