Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Πρέπει κάααααααποτε να διαβάσω.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Εισαι τελικα για πολλα σουτια.. Σουτια..Τι ωραια λεξη..Χρονια ειχα να την χρησιμοποησω και μου ηρθε σημερα στο μυαλο..

Σουτια,σουτια,σουτια...:D:P Τελειο..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
8 νοεμβρη!!!!


ερχεται η θεα!!!











:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πολύ ξύλο λέμε. Άντε να τελειώσει η εξεταστική γιατί θα αρχίσω να μουρλαίνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Έλα ρε σιγά,μην κάνεις τίποτα! Κάντο 1000^0 και κάνε το ένα όπως λέει κι ο grigoris91
:P :P

Πάρε κι εμοτικόνι για να πάει καλά η μέρα :P :
thanks...:xixi::xixi::xixi:

:lol:μου θυμιζει την μαμα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
οτι πως μπορει ενα εμοτικον να θυμιζει την μαμα της Σοφιας:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ότι στις 20-22 έχω αγγλικά
Πρέπει να μάθω το ρήμα αγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
οτι πως μπορει ενα εμοτικον να θυμιζει την μαμα της Σοφιας:hmm:


ααα, μη το λες! Κι εμένα αυτό μου θυμίζει τη γραμματεία της σχολής...



:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ααα, μη το λες! Κι εμένα αυτό μου θυμίζει τη γραμματεία της σχολής...



:P:P:P:P:P:P:P

λολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οτι πως μπορει ενα εμοτικον να θυμιζει την μαμα της Σοφιας:hmm:
Γιατι οταν την βλεπω να στεγνωνει τα μαλλια εχει παντα αυτη την αστεια (:who: γελεια) φατσα...:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
οτι θελω καποιος τελος παντων να βρεθει στο μσν. πολυ ερημια ρε παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οτι αυριο εχω Γυμναστικη πρωτη ωρα με τον αρχιπεφτουλα γυμναστη.-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εσυ δεν εχεισ λογο να φοβασε λουκ[χιχ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οτι θελω καποιος τελος παντων να βρεθει στο μσν. πολυ ερημια ρε παιδια...
:(Nικο εγω μπορω μονο το βραδυ..
Εχω δουλειες στο σπιτι και ετσι δεν μπορω να μπω...
Περιμενουμε επισκεψεις βλεπεις...-.-'
Μου ειπες χρονια πολλα??? :fss: :fss:

Το βραδυ δεν μπορεις??? :xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Οτι αυριο εχω Γυμναστικη πρωτη ωρα με τον αρχιπεφτουλα γυμναστη.-.-

Εμείς είχαμε σήμερα. Πήγα να καρφώσω και πάει το δάχτυλο..Έχει πρηστεί.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Οτι αυριο εχω Γυμναστικη πρωτη ωρα με τον αρχιπεφτουλα γυμναστη.-.-

ωχ καταλαβα. εμεις καναμε σημερα με την γυμναστρια και μας ξεπατωσε αλλα μου αρεσε:jumpy:(μου αρεσει η κουραστικη γυμναστικη ειμαι μαζοχα)





:(Nικο εγω μπορω μονο το βραδυ..
Εχω δουλειες στο σπιτι και ετσι δεν μπορω να μπω...
Περιμενουμε επισκεψεις βλεπεις...-.-'
Μου ειπες χρονια πολλα??? :fss: :fss:

Το βραδυ δεν μπορεις??? :xixi::xixi:

Μαλλον οχι.:( χρονια πολλα και οτι επιθυμεις! Σορρυ ε αλλα κατι εχω παθει σημερα και εχω ξεχασει να πω χρονια πολλα σε αρκετα ατομα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
εσυ δεν εχεισ λογο να φοβασε λουκ[χιχ]

Μα δεν το ειπα για μενα, περα απο την πλακα τωρα.:P
Συνεχεια του την μπαινω, τον σιχαινομαι, με σιχαινεται, δεν του επιτρεπω να με κοιταξει.-.-
Μουαχα, ας τολμουσε ο παπαρας.-.-

Εμείς είχαμε σήμερα. Πήγα να καρφώσω και πάει το δάχτυλο..Έχει πρηστεί.:mad:

Υπομονη ρε αγαπη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Συνεχεια του την μπαινω, τον σιχαινομαι, με σιχαινεται, δεν του επιτρεπω να με κοιταξει.-.-
Μουαχα, ας τολμουσε ο παπαρας.-.-


Ω αμοιβαία αισθήματα βλέπω! Πρόκειται για μια σχέση πάθους!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ΤΟΥ ΤΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ


και μετα μου λετε οτι τα κοριτσια την σημερον ημερα ειναι σεμνα

βρε ουστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top