Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
σκευτομαι οτι μολισ αρχισουν τα σχολεια θα κανουωε καταληψη τα χαζα!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σκεφτομαι οτι πρεπει να καθαρισω πατατες!!:jumpy:

Τέτοια ώρα καθαρίζεις πατάτες εσύ; :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
πρεπει να σταματησω να βγαινω off!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Τέτοια ώρα καθαρίζεις πατάτες εσύ; :what:
Αμα πεινας και θες πατατες τηγανιτες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
πως θα κανω την κολλητη μου να καταλαβει οτι επειδη εσπασε το ποδι της δεν χαθηκε κ ο κοσμος... κ πως θα την κανω να ξεχαστει...[γιατρος said: θα πατησει το ποδι της σε 5 βδομαδες... κ ηδη 3ης εβδομαδες ετσι...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Σκέφτομαι... ότι δε θελω να ανοίξουν τα σχολεία (επειδή θα δω τις φάτσες ορισμένων καθηγητών...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol: Μάλλον πρέπει να φωνάξεις τους τύπους απ το Supernatural, δεν είναι αστεία αυτά τα πράγματα :P:P

Εγώ πάλι σκεφτομαι ότι νυστάζω κι είναι μόλις 10,κι ότι είχε δίκιο η μάνα μου που μου λεγε ότι όταν ο κόσμος σηκώνεται πρωί κουράζεται:P Σκαταααααα:'(


Λες να τους φωναξω ??? :hmm:
Και οι δυο ειναι κουκλια......:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι μόλις 2 μέρες έμειναν μέχρι να ανοίξουν τα σχολεία
Τα γυαλιά μυωπίας μου είναι καταπληκτικά
Ακόμα να με πάρουν τηλέφωνο απο το φροντηστήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι μόλις 2 μέρες έμειναν μέχρι να ανοίξουν τα σχολεία
Τα γυαλιά μυωπίας μου είναι καταπληκτικά
Ακόμα να με πάρουν τηλέφωνο απο το φροντηστήριο

Επιτελους ηρθαν και αυτα..:P




Σκεφτομαι τις βλακειες θα μου αγορασε η μαμα μου για το καινουριο μου σπιτικο. Ειμαι 99% σιγουρη πως δε θα μου αρεσουν..:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Me-re-nda!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
....πότε να κατέβω Ρέθυμνο:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Αύριο τέτοια ώρα θα είμαι στη Λιβαδειά.ΔΕ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Πρωτη σκεψη.
Αυτος τωρα γτ εβαλε ":emm:"?
Δευτερη σκεψη.
Θελω.
Ναι θελω.
Απλα μαλλον δεν το ξερει.
Τριτη σκεψη.
Yes it's true i died.
Please my friend don't cry.
Let's sing.
Yeah yeah yeah.
:P
Τεταρτη σκεψη.
Τι μερα ειναι σημερα?
Οχι πραγματικα τι μερα ειναι?
Πεμπτη σκεψη.
Πρεπει να παω σπιτι και βαριεμαι.:P


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
1 ώρα ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
10 λεπτά ακόμα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πρωτη σκεψη.
Αυτος τωρα γτ εβαλε ":emm:"?
Δευτερη σκεψη.
Θελω.
Ναι θελω.
Απλα μαλλον δεν το ξερει.
Τριτη σκεψη.
Yes it's true i died.
Please my friend don't cry.
Let's sing.
Yeah yeah yeah.
:P

Τεταρτη σκεψη.
Τι μερα ειναι σημερα?
Οχι πραγματικα τι μερα ειναι?
Πεμπτη σκεψη.
Πρεπει να παω σπιτι και βαριεμαι.:P

:D


:lol:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gR1LMaMIkFM[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
50-60 χρόνια ακόμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
γαμώτο.... τελικά θα μείνω κι άλλο στη δουλεια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top