Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Πώωωω ρεεεεε πόσα θέματα κλειδώδηκαν σήμεραααααα....
Κάποιος [δε θυμαμαι ποιος] είπε ότι ήταν μέρα του spam σήμερα...
Δίκιο είχε..
-----------------------------------------
Καλά μόλις διάβασα ότι ήρθε η Μαντόνα στην πόλη μου..
Δεν το πιστεύω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Πώωωω ρεεεεε πόσα θέματα κλειδώδηκαν σήμεραααααα....
Κάποιος [δε θυμαμαι ποιος] είπε ότι ήταν μέρα του spam σήμερα...
Δίκιο είχε..

Αυτο ακριβως σκεφτομουν τωρα...:D
Η miss betty πρεπει να το ειπε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Αυτο ακριβως σκεφτομουν τωρα...:D
Η miss betty πρεπει να το ειπε:P

Ω ναι εγω το ειπα:P
σε 3 θεματα ημουν παρουσα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πολλά σκέφτομαι. Μήπως τελικά κάνω κάτι που απωθεί τους άλλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
σε οποιον αρεσουμε:D



για τους υπολοιπους αδιαφορουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Είναι πάντα αρκετή η αγάπη?

'Oχι..αλλά είναι ένα πολύ καλό σημείο για να αρχίσεις την προσπάθεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μου έλειψε το στέκι μου!!!πφφφ...1,5 μήνα απουσίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κάτι πρέπει να κάνω με αυτό το θέμα. Δε γίνεται να το αφήσω έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Πώωωω ρεεεεε πόσα θέματα κλειδώδηκαν σήμεραααααα....
Κάποιος [δε θυμαμαι ποιος] είπε ότι ήταν μέρα του spam σήμερα...
Δίκιο είχε..
-----------------------------------------
Καλά μόλις διάβασα ότι ήρθε η Μαντόνα στην πόλη μου..
Δεν το πιστεύω!!!


Αντε ρε!!!!
Ποτε εγινε αυτο και που πηγε??? Δεν ακουσα πραμα....


Ποσα κλειδωθηκαν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
βλεπω τιβι και σκεφτομαι .. μια ζωη ακουω τη Λιανα Κανελη να τα λεει αλλα γιατι ποτε δεν βλεπω τιποτα να γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ότι σε λίγο θα γραφτώ φροντηστήριο.
Αύριο ξεκινάω με τα Μαθηματικά Α Λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
βλεπω τιβι και σκεφτομαι .. μια ζωη ακουω τη Λιανα Κανελη να τα λεει αλλα γιατι ποτε δεν βλεπω τιποτα να γινεται...

...στου κουφού την πόρτα, όσο θ'ελεις βρόντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
'' Αυτοί που πραγματικά σε νοιάζονται θα είναι δίπλα σου στις χαρές. Όσοι έρθουν δίπλα σου στις λύπες, θα έρθουν γιατί σε λυπούνται, γιατί χαίρονται με την δυστυχία σου. Αυτοί θα είναι δίπλα σου στις λύπες, όχι στα εμπόδια και στα βάσανά σου.''

Φύγε κ@λόφιδο από μπροστά μου, φύγε γιατί η υπομονή μου τελειώνει, πήγαινε να παίξεις άλλου το θεατράκι σου! Παλιο@$@#%#@%$$%#$! :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
βλεπω τιβι και σκεφτομαι .. μια ζωη ακουω τη Λιανα Κανελη να τα λεει αλλα γιατι ποτε δεν βλεπω τιποτα να γινεται...
δεν μπορεί να κάνει 2 πράγματα ταυτόχρονα :pfff:
τώρα καπνίζει

σκέψη :

επιτέλους μετά από τόσο καιρό θα πάρω λεωφορείο :inlove:και είμαι βαθύτατα συγκινημένος γιατί το λεωφορείο είναι η ύστατη απομίμηση αγάπης
Έρχεται όταν δεν το περιμένεις , σε περιφρονεί όταν το ψάχνεις , είναι συνεπές στην τρέλα του , στριμώχνεσαι ανάμεσα σε δυσάρεστες οντότητες ψάχνοντας το πεπρωμένο σου αλλά όταν φτάσεις στην γαλαρία και ανοίξεις το παράθυρο , ξεχνάς τα πάντα και αφήνεις το γκάζι να σε πάει κάπου αλλού

ακόμα εδώ είμαι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χημεια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
τα νεύρα μου. έχω κι εξεταστική. θα τα σπάσω όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αναθεμα την αφορμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top