Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
πειναω :hmm:
(περιεργο :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Διακοπέεεεεεεεες! :D

Χα, και δεν θα'χουμε σχολείο φέτος το Σεπτέμβρη :confused:
(-αλήθεια?) (-ναι)

Άντε να τελειώνουμε και με τις βάσεις κπ στιγμή. Άλλο αυτό...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Χα, και δεν θα'χουμε σχολείο φέτος το Σεπτέμβρη :confused:


για τον σεπτέμβρη , όλος ο μήνας είναι κλεισμένος με τις κηδείες λόγω γρίπης

πού καιρός για γνώση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Πρέπει να πλύνω τα πιάτα και να μαζέψω το σπίτι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Νομίζω πως ερωτεύτηκα...:inlove::inlove::inlove:

...ένα νεογέννητο jack russell -τέτοιο σκέρτσο και νάζι δεν έχω ξαναδεί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas21

Νεοφερμένος

Ο kwstas21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
επιτελους αυριο θα παρω αδεια,
εχω να παρω αδεια απο τον απριλιο που χωρισα με τιν πρωην,
καιρος να ξεκουραστω λιγο κ να δω τους φιλους μ κ την οικογενεια μ :)


γαμωτο εχασα ολο το καλοκαιρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
:sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep::sleep:


sos boring sos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Σημερα δεν μου εστειλε ουτε ενα μνμ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
δεν μπορώ να καταλάβω πώς αρρώστησα καλοκαιριάτικα :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
δεν μπορώ να καταλάβω πώς αρρώστησα καλοκαιριάτικα :mad::mad:

Αν κοιμασαι κατω απο ενα air-condition oλη την ωρα και πινεις συνεχεια παγωμενο νερο, λογικο ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
δεν ξέρω.. στ αλήθεια δεν ξέρω. τη μία με πιάνει πανικός και θέλω απλά να βγω από αυτή την κατάσταση και να μη με νοιάζει, και την άλλη σκέφτομαι λογικά και τα βάζω κάτω και βρίσκω διεξόδους.. αλλά για πόσο θα γίνεται αυτό; για πόσο θα πρέπει να προσπαθούμε και οι δύο- και για πόσο δεν θα μας νοιάζει που υπάρχουν τόσες διαφορές;..
Εκείνος ξέρει τι θέλει. Κι εγώ ξέρω.. Αλλά μπορούμε;..:worry: πφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Τίποτα δεν είναι όπως παλιά...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μπορείτε, λουλούδι του καλοκαιριού, μπορείτε ο έρωτας όλα τα νικάει άντε και καλά στέφανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
να σαι καλά βρε φαντα :)

Μπορείτε, λουλούδι του καλοκαιριού, μπορείτε ο έρωτας όλα τα νικάει άντε και καλά στέφανα :P

αλλά μη μου το εύχεσαι αυτό, σε παρακαλώ- διότι αυτός θέλει
ενώ εγώ τσου.

πς. δεν αστειεύομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
αλλά μη μου το εύχεσαι αυτό, σε παρακαλώ- διότι αυτός θέλει
ενώ εγώ τσου.
Και γιατι προβληματιζεσαι τοτε;

Κοψε, μαχαιρι, αμα δεν ενδιαφερεσαι. Παρε την ευθυνη της αποφασης σου κι αστον να φαει τα μουτρα του. Θα σε ξεχασει μετα απο λιγο καιρο ετσι κι αλλιως. Και θα του δωσεις και το ελευθερο να προχωρησει μ'αυτο τον τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και γιατι προβληματιζεσαι τοτε;

Κοψε, μαχαιρι, αμα δεν ενδιαφερεσαι. Παρε την ευθυνηκι αστον να φαει τα μουτρα του. Θα σε ξεχασει μετα απο λιγο καιρο ετσι κι αλλιως.

Προβληματίζομαι επειδή θέλω να είμαι μαζί του, αλλά όχι να τον παντρευτώ. Για τώρα μιλάω, σε πέντε χρόνια δεν ξέρω πώς θα είναι ή τι θα θέλω ή τι θα θέλει εκείνος.. :)
Εκείνος λέει θα περιμένει. Και θα με στηρίξει σε ό,τι θέλω να κάνω..

Την ευθύνη την έχω, ούτως ή άλλως. Αλλά δεν ξέρω αν βγάζει πουθενά όλο αυτό. Αλλάζουμε οι άνθρωποι.. Κι εγώ ακόμα είμαι μόνο 20 χρονών..

πς. το ελεύθερο του το έχω δώσει. έχω κάνει ξεκάθαρη και τη θέση μου και το τι θέλω.. πιο ξεκάθαρη δε γίνεται :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αν κοιμασαι κατω απο ενα air-condition oλη την ωρα και πινεις συνεχεια παγωμενο νερο, λογικο ειναι..

τπτ από αυτά. :hmm:
Ξέρω νομίζω πώς την πάτησα: εναλλαγή θάλασσας-βουνού την ίδια μέρα, από το πρωί μέχρι 4 το βράδυ περίπου :)
έχει και την πλάκα του πάντως, νομίζουν ότι έχω την νέα γρίπη και με φοβούνται. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
τπτ από αυτά. :hmm:
Ξέρω νομίζω πώς την πάτησα: εναλλαγή θάλασσας-βουνού την ίδια μέρα, από το πρωί μέχρι 4 το βράδυ περίπου :)
έχει και την πλάκα του πάντως, νομίζουν ότι έχω την νέα γρίπη και με φοβούνται. :P
Mηπως την εχεις ομως; :worry:

:P


Παντως αυτη η γριπη των γουρουνιων πολυ μ'αρεσει. Γιατι ειναι καποιοι οι οποιοι δεν υπαρχει περιπτωση να σου κολλησουν ποτε την γριπη αλλα γουρουνιαζουν χειροτερα κι απ'τα γουρουνια. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
τπτ από αυτά. :hmm:
Ξέρω νομίζω πώς την πάτησα: εναλλαγή θάλασσας-βουνού την ίδια μέρα, από το πρωί μέχρι 4 το βράδυ περίπου :)
έχει και την πλάκα του πάντως, νομίζουν ότι έχω την νέα γρίπη και με φοβούνται. :P

Ακριβώς το ίδιο και εδώ...φτερνίζομαι και με κοιτάνε με μισό μάτι!! :P
Πλάκα πλάκα έχω αρχίσει να έχω και δέκατα :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Ακριβώς το ίδιο και εδώ...φτερνίζομαι και με κοιτάνε με μισό μάτι!! :P
Πλάκα πλάκα έχω αρχίσει να έχω και δέκατα :worry::worry:
Δεν ξέρω πόσα δέκατα έχεις αλλά χρειάζεσαι τουλάχιστον 20 γιά να αρχίσεις απλά να το σκέψτεσαι.:P
Επίσης λέγεται ότι φέρνουνε γούρι τα σαμιαμύδια. :)
Το έχω ακούσει γιά την σαλαμάντρα,γιά την πασχαλίτσα ]και ακόμα και γιά κάποιο είδος φιδιού.:)
Η αλήθεια είναι ότι με την δική μου καθαριότητα χωρίς το σαμιαμίδι θα είχα την μεγαλύτερη αποικία από κατσαρίδες και δεν έχω ούτε μία γιά δείγμα.(Απορώ τι τρώει τώρα:confused::worry:)
Από τύχη, άστο καλύτερα.:/:


Σκέψη:Βγάζω το καπέλο μου στους ανώνυμους εκείνους ανθρώπους που στις σκοτεινές εποχές του αναλφαβητισμού και της άγνοιας κατάφεραν να φτιάξουν και να διαδώσουν μύθους με σκοπό να προστατέψουν μερικά εντελώς άκακα και πολύ χρήσιμα πλάσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top