Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλός πολίτης μαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Το απόγευμα θα πάω στην ξαδέρφη μου που έχω καιρό να την δω...:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
"Μεγαλειώδη πράγματα συμβαίνουν όταν συναντιούνται άνθρωποι και βουνά"

Γουίλιαμ, Μπλέικ

"Χιλιάδες κουρασμένοι, υπερ-πολιτισμένοι άνθρωποι με τσακισμένα νεύρα αρχίζουν να ανακαλύπτουν ότι το να πηγαίνεις στα βουνά είναι σαν να πηγαίνεις στο σπίτι. 'Οτι η αγριότητα του τοπίου είναι ανάγκη. 'Οτι τα δάση και τα βουνά δεν είναι μόνο χρήσιμα ως πηγές ξυλείας και νερών για άρδευση, αλλά και ως πηγές ζωής".

Τζον Μιουιρ

"Μου αρέσει να βρίσκομαι στις κορφές ενός βουνού. Εδώ δεν μπορείς να χαθείς".

Βισλάβα Σιμπόρσκα

____

από το Ε της Κυριακάτικης Ελευθεροτυπίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
"Χιλιάδες κουρασμένοι, υπερ-πολιτισμένοι άνθρωποι με τσακισμένα νεύρα αρχίζουν να ανακαλύπτουν ότι το να πηγαίνεις στα βουνά είναι σαν να πηγαίνεις στο σπίτι. 'Οτι η αγριότητα του τοπίου είναι ανάγκη. 'Οτι τα δάση και τα βουνά δεν είναι μόνο χρήσιμα ως πηγές ξυλείας και νερών για άρδευση, αλλά και ως πηγές ζωής".

Τζον Μιουιρ
:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ελπίζω να 'ναι ένα απλό κρύωμα...:ermm::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
βγηκε και η φυσιολογια επιτελους!!!


περασαμε!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Γουστάρω δυνατός αέρας, φουλ. Πάντα τέτοια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Βρήκα χθές το βράδυ
την αγάπη μου τη Ρίτα
κλώτσαγε τον Πύργο
έριχνε πέτρες στα καράβια
κοίτα με στα μάτια μη φοβάσαι
λέει κοίτα
Ρίτα τι να δώ μωρό μου
έχουν μείνει άδεια
Ρίτα πως μπορείς να τα ξεχάσεις
όλα εκείνα
τα όνειρα που κάναμε να φύγουμε παρέα
μου 'χες πεί μαζί θα την περνάμε πάντα φίνα
πάντοτε οι δυό μας θα τη βγάζαμε ωραία

Η Ρίτα αλλάζει
τώρα πιά δεν τη τρομάζει
η νύχτα τα φώτα
όχι πιά, όχι όπως πρώτα

Ρίτα σ' ένα κόσμο από σίδερο κι ατσάλι
βρές μου ένα τρόπο να μη ντρέπομαι να ζήσω
Ρίτα μου 'χουν βάλει δυναμίτη στο κεφάλι
Ρίτα μην πεθαίνεις μη μ' αφήνεις να σ' αφήσω

ξ.σ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
σκέψη : απαγορεύονται τα γκρικ λις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
σκέψη..

με το που είδα το ποστ της μπουρμπ σκέφτηκα το ίδιο με τον σιντ και μου πήρε μια δεύτερη αναγνωση για να συνειδητοποιήσω ότι δεν ειναι greeklish! :o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εκεί που λες τέλος,τσακ πάλι στα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Happiness only real when shared :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ξέχασες τις ατομικές πάστες

παραείναι μικρές για να μοιραστούνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πως τα καταφέρνεις πάντα και νιώθω μόνη μου δεν το 'χω καταλάβει.
Ίσως γιατί από εκεί που είμαστε συνέχεια μαζί, παρουσιάζεται η ανάγκη να πας σπίτι σου και για κάποιο λόγο εγώ δεν μπορώ να πατήσω εκεί κι ας λείπουν όλοι, αφού δεν είναι ..τακτοποιημένα (!). Και φυσικά ξεμένεις μια ολόκληρη μέρα κι ας ξέρεις πως λείπουν όλοι οι φίλοι μου διακοπές κι άρα εγώ θα μείνω μάλλον μέσα αγκαλιά με ένα λάπτοπ..
Κι αν γκρινιαξω ή θυμώσω, θα είμαι εγώ η υπερβολική.

Το κέρατό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αδειασε η καφετερεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
καποιοι,νομιζουν οτι σε κουραζουν και δεν καταλαβαινουν καποια πραγματακια

δεν πειραζει.......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Συμφωνω Γρηγορη.

Καποι-ΟΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top