Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
εε πές απο τν αρχή απλή να συννενοούμεθα..:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν θ' αντέξουμε, το νιώθω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φοβερό κομμάτι Ρασκαλάκο. Μου θυμίζει και τον μπαμπά μου..
Θα δείξει λοιπόν, αλλά δεν μας βλέπω καν στη σκηνή ως το χειροκρότημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Εσύ δεν είσαι μία τυχαία και απλή νυχτερίδα!

:whistle: και ζησαν αυτοι καλα και μεις καλυτερα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Παραμυθιάρικο, εσύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Θελω κι εγω το αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Γένοιτο, φιλτάτη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Hey, εσείς με τα ρομάντσα και τα παραμυθάκια, θέλει και το Βαλούκι μια μερίδα οπότε μη βιαστείτε να καταβροχθίσετε το σύμπαν!:D

ΥΓ: Πάλι πεινάω. Λες να χει παστίτσιο ή κανα μουσακά ο γείτονας επιτέλους;:worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Aπάντησα σε ένα pm σε κάποιο μέλος τι πιστεύω, αλλά επειδή τώρα διάβασα τι γράψατε μετά, βαριέμαι να τα ξαναγράφω τα σεντόνια μου εδώ :D απλά με λίγα λόγια πιστεύω ότι πολλές επιλογές ανθρώπων του κυβερνοχώρου και λεπτομέρειες που σε πολλούς διαφεύγουν, αποκαλύπτουν πολλά στο μάτι ενός αυτοσχέδιου ψυχολόγου (έστω του κώλου) όπως τα usernames, ο τρόπος γραφής, οι επιλογές αν είναι ορατός ή αόρατος, πόσο συχνά αλλάζει avatar, αν χρησιμοποιεί τα avatar που χρησιμοποιήσε κάποτε αλλά μετά τα διέγραψε, αν το επανέφερε μετά από πολύ καιρό, οι υπογραφές του κλπ. Κι εγώ μπαίνω πολλές φορές αόρατος. 'Εχω την εντύπωση ότι οι ορατοί είναι χαρακτήρες που δεν φοβούνται τόσο πολύ την έκθεση, αυτό ως πρώτο χαρακτηριστικό. Είσαι online και ορατός, ο καθένας βλέπει τι κάνεις. Στέλνεις pm, κοιτάς το τάδε θέμα, κάτι. Είσαι αόρατος ; Κρύβεις αν είσαι μέσα και πόσο είσαι μέσα ; Απ'την άλλη αυτά τα μυθικά "αιώνια avatar" π.χ οι επιλογές του Χάους ή του Νωέα μου δείχνουν ότι τη ζωή τους διέπει μια μεγάλη σταθερότητα αφού έχει αλλάξει ο πρώτος avatar μόνο 2 φορές μέσα σε 2 χρόνια ενώ ο δεύτερος ποτέ. Βραβείο σταθερότητας ; Τα'χουν καλά με τον εαυτό τους ; Δεν πολυπειραματίζονται ; Δεν βαριούνται εύκολα ; Δεν τους απασχολεί η εικόνα τους ; 'Εχουν καταλάβει ότι την ουσία δεν την δίνει η εικόνα αλλά το κείμενο ; Δεν ξέρω, κάτι θα λένε λογικά τέτοιες επιλογές ψυχολογικά. 'Aλλοι γράφουν τεράστιες υπογραφές, άλλοι καθόλου, άλλοι γράφουν με χίλια δυο smilies, καρδούλες, φιλάκια, άλλοι καθόλου, έχει πολύ ενδιαφέρον αυτό. Tα ψιλά γράμματα. Κάτι σαν γραφολογία του κυβερνοχώρου.

νομίζω πας να βγάλεις από τη μύγα ξύγκι, δε χρειάζεται να τα υπεραναλύουμε όλα τόσο. :)
Τα ως άνω λέχθησαν με φιλική-ειρηνική διάθεση :)

Άνοιξε πάντως ένα ανάλογο θέμα να δούμε τι λένε και οι άλλοι, θα έχει ενδιαφέρον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
εσύ, δεν έχεις ευχηθεί ποτέ να μην πέσεις πάλι έξω...;
πες μου πως δεν έπεσες ποτέ.... μα ποτέ έξω... και εγώ θα σε πιστέψω
πες μου οτί είσαι τόσο διορατικός, που το μέλλον έχει αρχίσει και σε φοβάται.... και εγώ θα σε πιστέψω.... πες μου οτί η μνήμη σου σε βοηθάει τόσο, ωστέ να μην θυμάσαι οτί είσαι ένας άνθρωπος και εσύ.... και με τον τρόπο σου, φαίνεται οτί θέλεις να δείξεις την ανωτερότητά σου.... δηλ. τί....; οτί είσαι ανώτερος από εμένα, επειδή είσαι πιο έξυπνος.... κάτα τη γνώμη σου...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
πρέπει να πάω studio σήμερα..δν πρέπει να το ακυρώσω πάλι..δν πρέπει!!:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Το να δίνεις όνομα στον εαυτό σου είναι η πρώτη πράξη τόσο του ποιητή όσο και του επαναστάτη. 'Οταν αφαιρούμε το δικαίωμα του ατομικού ονόματος αφαιρούμε συμβολικά το δικαίωμα του ατόμου. Αυτό έκαναν πάλι οι μεταναστευτικές αρχές στους πρόσφυγες. Οι σύζυγοι το κάνουν συστηματικά στις συζύγους.

'Ερικα Γιονγκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από τίτλο topic:
Θα θηλάσεις;

Οπωσδήποτε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
σκέψη 1:ώπατις..ταλέντο το βαλούκι!!..:D:D

σκέψη 2:οκ κανονονίστηκε η πρόβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
τας φωνητικάς μου χορδάς..:D:D
και καμιά κιθάρα που και πού..:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Μου άρεσε πολύ!
teleio.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Τι αηδιαστική μ*λ*κ*@ είν' αυτή με το "ευρωπαϊκό τεστ θανάτου", ωρέ παίδες; Εδώ είμαστε στέκι της ζωής και της τρέλας της κι όχι απλά των αχαμνών μας, ωρέ :devil:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
A καλά! Θα κυκλοφορήσει ονοσούπω το test της σιωπής των....αχ αμνών! Μείνε συντονισμένος, τουλάχιστον δε θα μας τρομάζει με το...... ΑΑΑΑΑααααααΧΑχαΧΑχααααααααααααααα!!!!! Μπρρρρρρρρρρ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top