Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Yeah :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Καταρα πως γινεται να εχεις avatar με μονο 51 μνμ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Let it be. :D

:zilia:


Καταρα πως γινεται να εχεις avatar με μονο 51 μνμ;;;

Kι εσυ μπορεις να βαλεις καποιο ετοιμο avatar.

Tωρα για να ανεβασεις δικη σου φωτογραφια θελει να συμπληρωσεις τις 150 δημοσιευσεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Let it be. :D

:zilia:




Kι εσυ μπορεις να βαλεις καποιο ετοιμο avatar.

Tωρα για να ανεβασεις δικη σου φωτογραφια θελει να συμπληρωσεις τις 150 δημοσιευσεις. ;)
Αααα.. ετσι παει:hehe:δεν το ξερα :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σκέφτομαι τι να σκιτσάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
α) Ότι βαριέμαι να τελειώσω τον κολοσσό της ρόδου.

β) Αφού δεν μου αρέσει το τσιγάρο, γιατί επιμένω να αγοράζω καινούρια πακέτα.

γ) Γιατί δεν κόβω το γαμ**ένο το φαΐ αφού το βυζί κοντέυει να φτάσει στο γόνατο.

δ) Ότι η παρέα μου έχει διαλυθεί και ότι θα μου άρεσε πολύ να έχω μια παρέα σαν αυτή στους s1ngles. Το γιατί:
-Η Π. μας παρατάει σε κάθε ευκαιρία και μετά παραπονιέται ότι την παρατάμε εμείς.
-Ο Ν. πάντα μας μειώνει και μας το παίζει ανώτερος ενώ στην ουσία μόνο στο σχολείο αξίζει κάτι με τα 20άρια του.
-Η Δ. φαίνεται τόσο γλυκούλα και αθώα αλλά τελικά πάντα επιβάλλεται με το να μας κάνει να νιώθουμε τύψεις όταν δεν κάνουμε αυτό που θέλει.
-Ο Α. είναι ο μόνος που θεωρώ ότι ταιριάζουμε σαν φίλοι αλλά κάνει παρέα με τον καθένα ξεχωριστά κάθε φορά δυσκολεύοντας έτσι την 'ομαδικότητα'.
-Εγώ είμαι πολύ εγωιστής και θέλω να γίνεται κάθε φορά το δικό μου και όταν δεν γίνεται νευριάζω με τους υπόλοιπους και τελικά έχω μούτρα καθ'όλη τη διάρκεια της βόλτας. Όταν πάλι γίνεται αυτό που θέλω νιώθω τύψεις επειδή επέβαλλα το δικό μου.

ε) Ότι έχω χάσει πολλές ευκαιρίες δειλιάζοντας, αλλά εγώ μόνο να δειλιάζω μπορώ όσον αφορά τα αισθηματικά μου.

στ) Ότι θέλω να πηγαίνω για μπάνιο αλλά δεν πάω επειδή σε κάθε μπάνιο που πάει ο Α. πηγαίνει και ο Ν. και δεν θέλω ούτε να τον βλέπω.

ζ) Ότι δεν θέλω να γυρίσω αύριο όλη την Αθήνα επειδή η Δ. έχει δουλειές εκεί. Να πάει να τις κάνει μόνη της.

η) Ψάχνω απεγνωσμένα να σκεφτώ ιδέες για να φτιάξω κάτι. Τη μία φτιάχνω Ankh από σπάγγο, την άλλη ζωγραφίζω εμένα στο photoshop αλλά τα τελειώνω και μετά στερεύω από ιδέες.

θ) Πώς διάλο γίνεται να μυρίζουν πάλι οι μασχάλες μου αφού χτες έκανα μπάνιο.


Ναι μπορώ να τα σκέφτομαι όλα αυτά μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
σκευτομαι οτι σε λιγες μερες θα βρισκομαι στην θαλασσα για μπανιο!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
α) Ότι βαριέμαι να τελειώσω τον κολοσσό της ρόδου.

β) Αφού δεν μου αρέσει το τσιγάρο, γιατί επιμένω να αγοράζω καινούρια πακέτα.

γ) Γιατί δεν κόβω το γαμ**ένο το φαΐ αφού το βυζί κοντέυει να φτάσει στο γόνατο.

δ) Ότι η παρέα μου έχει διαλυθεί και ότι θα μου άρεσε πολύ να έχω μια παρέα σαν αυτή στους s1ngles. Το γιατί:
-Η Π. μας παρατάει σε κάθε ευκαιρία και μετά παραπονιέται ότι την παρατάμε εμείς.
-Ο Ν. πάντα μας μειώνει και μας το παίζει ανώτερος ενώ στην ουσία μόνο στο σχολείο αξίζει κάτι με τα 20άρια του.
-Η Δ. φαίνεται τόσο γλυκούλα και αθώα αλλά τελικά πάντα επιβάλλεται με το να μας κάνει να νιώθουμε τύψεις όταν δεν κάνουμε αυτό που θέλει.
-Ο Α. είναι ο μόνος που θεωρώ ότι ταιριάζουμε σαν φίλοι αλλά κάνει παρέα με τον καθένα ξεχωριστά κάθε φορά δυσκολεύοντας έτσι την 'ομαδικότητα'.
-Εγώ είμαι πολύ εγωιστής και θέλω να γίνεται κάθε φορά το δικό μου και όταν δεν γίνεται νευριάζω με τους υπόλοιπους και τελικά έχω μούτρα καθ'όλη τη διάρκεια της βόλτας. Όταν πάλι γίνεται αυτό που θέλω νιώθω τύψεις επειδή επέβαλλα το δικό μου.

ε) Ότι έχω χάσει πολλές ευκαιρίες δειλιάζοντας, αλλά εγώ μόνο να δειλιάζω μπορώ όσον αφορά τα αισθηματικά μου.

στ) Ότι θέλω να πηγαίνω για μπάνιο αλλά δεν πάω επειδή σε κάθε μπάνιο που πάει ο Α. πηγαίνει και ο Ν. και δεν θέλω ούτε να τον βλέπω.

ζ) Ότι δεν θέλω να γυρίσω αύριο όλη την Αθήνα επειδή η Δ. έχει δουλειές εκεί. Να πάει να τις κάνει μόνη της.

η) Ψάχνω απεγνωσμένα να σκεφτώ ιδέες για να φτιάξω κάτι. Τη μία φτιάχνω Ankh από σπάγγο, την άλλη ζωγραφίζω εμένα στο photoshop αλλά τα τελειώνω και μετά στερεύω από ιδέες.

θ) Πώς διάλο γίνεται να μυρίζουν πάλι οι μασχάλες μου αφού χτες έκανα μπάνιο.


Ναι μπορώ να τα σκέφτομαι όλα αυτά μαζί.

Το θέλω.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ναι ρε αν θες να σου φτιάξω και tutorial :lol:

Εύκολο είναι αν ξέρεις σκούμπι ντου και έχεις και σπάγγο από κάνναβη :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
πω ρε γαμοτο παλι εχω να κλισω ματι 30 ωρες και μαλλον τις παω και παλι για 48...



αυτο σκευτομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σημερα στις 20:57 θα απαλλαχθω επιτελους απο το αντιαισθητικο 60% στο προφιλ μου :devil: Ουστ!:whistle:
Τελικα οι 6 μηνες περασαν πολυ γρηγοροτερα απ οσο περιμενα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Πολύς αισιόδοξος τρόπος να δεις το ότι είσαι κατά 6 μήνες γηραιότερη! :P

Τελικά ορισμένες καλημέρες σήμερα μου φτιάξανε τρελά το κέφι ενώ έχω τρελή δουλειά να κάνω! Σας ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Πίπα ξεπίπα...κάποια θα την πατήσουν, κοπέλα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Στις 20 μέρες που έλειψα απ' το στέκι έχω μόνο 3282 αδιάβαστα; Σα να 'πεσε πολύ η κίνηση εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
καλο διαβασμα... διπλη εξεταστικη :hehe::hehe: ρε τσιπουρο θα περασεις με τοσο διαβασμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Welcome back Tsip!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
καλο διαβασμα... διπλη εξεταστικη :hehe::hehe: ρε τσιπουρο θα περασεις με τοσο διαβασμα!!
Χμμμ... σε αυτή την εξεταστική ανακάλυψα το ότι μπορώ να περάσω και με μόλις 4 μέρες διάβασμα (συγκεκριμένο μάθημα). Τώρα την ανάγνωση των 3000 κάτι αδιάβαστων τη βλέπω σαν... χαλάρωση.

Thank you! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αύριο ορκίζομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Στις 20 μέρες που έλειψα απ' το στέκι έχω μόνο 3282 αδιάβαστα; Σα να 'πεσε πολύ η κίνηση εδώ...

Καλως ήρθες Tsipouro!!!! :D:D:D

Αυτό το τραγούδι έπρεπε να το είχα ακούσει πριν λίγο καιρό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το βραδυ, παμε να θαυμασουμε τον cristian bale στο δημοδιο κινδυνο!!:happy:

μα ειναι δυνατον να χουν στην αφισα το τζονι ντεπ και οχι το θεο κριστιαν?!?

πφφφ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top