Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και δηλαδή ..αλήθεια δεν θα τον ξαναδώ ποτέ; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Όταν το δόλωμα παραείναι γλυκό για να μην τσιμπήσεις, ο διασυρμός θα είναι εξίσου ταπεινωτικός.
Ρε παιδιά εγώ δεν το βλέπω και τόσο για διασυρμό. Σα να μην τους πέτυχε ένα πράμα.. (μα το 1929 βρήκαν..)
Εξάλλου δεν άρχισε να κατηγορεί τους μετανάστες, αλλά τη νομοθεσία του κράτους που δεν περιλαμβάνει αναλογικά όρια και με το οποίο δε νομίζω κανείς να διαφωνεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Όντως, δεν ήταν διασυρμός στην κατεύθυνση που τον επιδίωξαν. Μόνος του αυτοδιασύρθηκε όταν αισθάνθηκε κάποιον κίνδυνο και άρχισε να μιλάει για Κολόμβους και Ναπολέοντες. Σίγουρα δεν έπεσε στην παγίδα να μιλήσει για μια νέα Κου Κλουξ Κλαν στην Ελλάδα, γιατί κι αυτό θα'ταν ανθελληνικό...:/:

Μια σκέψη πολιτική μπορεί να΄ναι αχρωμάτιστη, δεν πρέπει να'ναι άχρωμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Στο τέλος θα μας πούν και προληπτικούς.:worry:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στο τέλος θα μας πούν και προληπτικούς.:worry:
:P
Προληπτικοί εμείς;:eek:


Χτύπα ξύλο ρε Μόνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ιδεα μπες επιτελους στο κεφαλι μου να τελειωνουμε...βαρεθηκα να σε περιμενω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
πισω απο τη μασκα του παλιατσου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Οι καλές ιδέες έρχονται όταν δεν τις περιμένεις.:)
Αλλά ποτέ όταν τις χρειάζεσαι.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,867 μηνύματα.
ΜΠΕΣ ΠΛΥΣΟΥ!!! Δε θα κοιμάσαι πάλι το βράδυ από τα νεύρα (ναι μου τα τσιτώνει το μπάνιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Τελευταίες συζητήσεις:

1ο ζεύγος:

» Εάλω η Πόλις!...
Τελ. μήνυμα από fantasmenos στις 01/06/09 23:16
Κατηγορία: Φιλοσοφία, Θεολογία και Ιστορία

» Φιλί μετά από στοματικό
Τελ. μήνυμα από Dark_kronos στις 01/06/09 23:21
Κατηγορία: Έρωτας & Σεξ


2ο ζεύγος:

» Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;
Τελ. μήνυμα από rascal_gd στις 01/06/09 23:32
Κατηγορία: The Chat & Fun Section



» Υπάρχει σήμερα σεβασμός στις παραδοσιακές αξίες των παπούδων μας;
Τελ. μήνυμα από Νωεύς στις 01/06/09 23:34
Κατηγορία: Θεολογικά κι εκκλησιαστικά θέματα



Σκέψη: μπουαχαχαχα


υγ. Επίσης κι ο συνδυασμός των 2 ζευγών, έχει την πλάκα του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,867 μηνύματα.
Τρανσίδια di Desmoti! Ευφραίνουσι καρδίες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ούτε ένας χρόνος δεν έχει περάσει και μου φαίνεται αιώνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πότε πέρασε ένας ολόκληρος χρόνος.. σα χτες μου φαίνεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Oλόκληρο 24ωρο μου φάνηκε η μέρα που πέρασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
20 και σήμερα...


και τώρα που έφαγα τα νύχια μου και κοντεύω να κατσιάσω τα μαλλιά μου τι άλλο μου μένει να καταστρέψω πάνω μου?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε, αντε και...!
Επιτελους...
Η υπομονη εχει και τα ορια της! Ειδικα η δικη μου, που τα εχει ξεπερασει κατα πολυ εδω και αρκετο καιρο!
Ε, πια!

Οι μ@λ@κιες πληρωνονται, παντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τώρα σοβαρά πρέπει να φτιάξω δεκαπέντε σελίδες εργασία για το πως το νομικό πλαίσιο στην Ελλάδα επηρεάζει την ελευθερία των δημοσιογράφων; Όπως θέλει ρε, άντε τώρα που θες να σου εξηγήσω κιόλας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Mood swings..not sure i can rope :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
i am sooooooooo happy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top