Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
I am so proud of what we were.. No pain remains, no feeling, eternity awaits.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι εννοείς;


Μαλλον εννοει οτι καποιος δε θα αποζημιωσει, οποτε η τσεπη του θα παραμεινει γεματη και οτι καποιος αλλος θα παει στη θεση σου και θα νομιζει οτι γεμιζει η τσεπη του! :P

σ.κ: Ααυτο το χαιρεκακο χαχανο απο το τεστακι μου σπαει τα νευρα! :mad:
Βγαλτε το!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Προτείνω να αποζημιώσει ο εργοδότης και να έρθει ο νέος (να δουλέψει για τις ίδιες πενταροδεκάρες)! ;)

[κομμουνιστικό μοντ ον] Κάτω οι εργοδότες! [/κομμουνιστικό μοντ οφφ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Και μιά φέτα καρπούζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια στο καρφι...και μια στο πεταλο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παρασκευή σήμερα άντε να ξεκουραστούμε:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παρασκευή σήμερα άντε να ξεκουραστούμε:clapup::clapup:
Μερικοί από εμάς αγάπη δουλεύουμε και αύριο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Aυτές οι σκέψεις τα κάνουν όλα..δε σε αφήνουν να ηρεμήσεις ούτε λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατί να πρέπει να ακούσω τόση γκρίνια για κάτι ,που ότι και να διάλεγα πάλι θα άκουγα γκρίνια, είτε γινόταν το ένα είτε το άλλο. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Τι λες Bill???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι λες Bill???

ότι μερικές φορές ότι και να κάνεις, άμα θέλει ο άλλος να σου γκρινιάξει, ότι και να κάνεις δε το γλυτώνεις.

Φροντίσανε να μου ανεβάσουν την πίεση νυχτιάτικα βλέπεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
η κοπέλα σου μήπως??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Κάθε φορά σαν πρωτάρης στις σκέψεις!Πού είναι η πείρα σου αγόρι μου?Νεανικός ενθουσιασμός λέει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Είτε χάλασαν όλα τα ακουστικά μου ταυτόχρονα,
είτε ...αντιός αριστερό αυτί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Τελικά:
Όσοι χτυπάνε υπουλα και πισώπλατα,θεωρούνται έξυπνοι.
Όσοι είναι αποδέκτες αυτών των χτυπημάτων,θεωρούνται ηλίθιοι.

Ωραία λογική.
Να τη θυμάστε όταν σας χτυπήσουν.

Αναφέρεσαι σε μένα αλλά το κάνεις πλάγια. Σεβαστό, όμως εγώ θα σου μιλήσω ευθέως και επώνυμα (Λυκούργος, χάρηκα!:))

Πάμε:

Εγώ ξέρω τη Σίμπυ ενάμιση χρόνο και μου τα χει αναλύσει και ξέρω τι της λέω και γιατί χρησιμοποιώ τις ανάλογες περιγραφές γι αυτό το σκηνικό που λέει... Και συν τοις άλλοις την έχω φάει κι εγώ πισώπλατα τη μαχαιριά πολλές φορές, αλλά δε γύρισα ποτέ να πω "Ο Αλέφαντος ρε; Καλώς τα παιδιά 3-0" και να τρώω τεσσάρες όσο είμαι σε σιέστα. Αυτό σου εξηγούμε και οι 2.:)


Απλά για να μη χαλάμε τις καρδιές μας και για να μη δημιουργούνται εντυπώσεις από το πουθενά, ναι;:)

Συνεχίστε να ποστάρετε χαρούμενα στο θέμα! Πάμε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω τίποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ας συνεχίσω εγώ... :worry::P

Μα όλα τα τραγούδια του Χατζηγιάννη να μου φαίνονται ίδια;; Μήπως έχω κάποιο προβληματάκι ή ειναι ίδια;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Είτε χάλασαν όλα τα ακουστικά μου ταυτόχρονα,
είτε ...αντιός αριστερό αυτί.
Τότε να σ'αφιερώσω κάτι που ακούγεται και με το δεξί αυτί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Αναφέρεσαι σε μένα αλλά το κάνεις πλάγια. Σεβαστό, όμως εγώ θα σου μιλήσω ευθέως και επώνυμα (Λυκούργος, χάρηκα!:))

Πάμε:

Εγώ ξέρω τη Σίμπυ ενάμιση χρόνο και μου τα χει αναλύσει και ξέρω τι της λέω και γιατί χρησιμοποιώ τις ανάλογες περιγραφές γι αυτό το σκηνικό που λέει... Και συν τοις άλλοις την έχω φάει κι εγώ πισώπλατα τη μαχαιριά πολλές φορές, αλλά δε γύρισα ποτέ να πω "Ο Αλέφαντος ρε; Καλώς τα παιδιά 3-0" και να τρώω τεσσάρες όσο είμαι σε σιέστα. Αυτό σου εξηγούμε και οι 2.:)


Απλά για να μη χαλάμε τις καρδιές μας και για να μη δημιουργούνται εντυπώσεις από το πουθενά, ναι;:)

Συνεχίστε να ποστάρετε χαρούμενα στο θέμα! Πάμε!:D
Δυό απορίες:
1.Πού είδες το πλάγιο;
2.Γιατί μιλάς με ποδοσφαιρική ορολογία μαζί μου.
Με ξερεις κι'από χθες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
They shook us all night long

Πονάω απ το χτυπημα, την ορθοστασία, το τραγούδι, τον χορό.Τι εμπειρία. Έκλεισα για 5'' τα μάτια. Πωπω. Ομπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top