Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ένας χρόνος είναι...Θα περάσει...

Θα περάσει;;; :/:

ο γιος μου έγινε 1,5.... το κατάλαβες? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ε μα έλεος... :laugh::laugh:






Σκέψη.
τι παράξενο συναίσθημα να υπάρχει χειρότερος τρολλάς από μένα.
νοιώθω σχεδόν φυσιολογικός :worry:

όσο φυσιολογικός πρέπει να νιώθει ένας τρομοκράτης επειδή υπάρχει ο μπιν λάντεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...δλδ μπορώ να αποσυρθώ στον παράδεισο με τα ούρι και το δωρεάν ρύζι?



Αλλά oυ Άκμπα-μ!




...


Σκέψη: αντιός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
για όλους τους κολασμένους υπάρχει ένας παράδεισος , και για όλους τους αγγέλους μια κόλαση . Το θέμα είναι να είσαι προσαρμοστικός και να μην είσαι τελείως για να διασκεδάζεις


Σκέψη:αντίος-επιτέλους έφυγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποιός έφυγε;


Σκέψη: όλα τα καλά τα χάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Για πάντα;



κλαψ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ειναι και απαραίτητοι για την ομαλή λειτουργία του συσστήματος:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Kαι εισερχομαι στην συζητηση σαν ασχετος και λεω τα δικα μου:

Ποσο απαισια σπιτια σχεδιαζουν οι πολιτικοι μηχανικοι οταν δεν ζητανε τη γνωμη ενος αρχιτεκτονα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πολύ απαίσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Kαι εισερχομαι στην συζητηση σαν ασχετος και λεω τα δικα μου:

Ποσο απαισια σπιτια σχεδιαζουν οι πολιτικοι μηχανικοι οταν δεν ζητανε τη γνωμη ενος αρχιτεκτονα??
Πόσο απαίσια μπορεί να είναι η ζωή σου όταν αυτοί που έχουν δύναμη και επιρροή δεν σε ρωτήσουν πως θέλεις να τη ζήσεις.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Στην ελληνική ταινία "Ο άνθρωπος που έτρεχε πολύ", ο Παπαδόπουλος λέει κάθε τόσο την ατάκα "Γιατί ρε θείο μου το χαλάς ;'' Ώσπου κάποια μέρα πεθαίνει ο πατέρας του και ακόμα και στην κηδεία λέει την ίδια φράση. "Γιατί ρε πατέρα μου το χάλασες ;" 'Eτσι νοιώθω αυτές τις μέρες, δεν καταλαβαίνω τίποτα και κανέναν, φαίνεται παλιμπαιδίζω ή ξεμωράθηκα και έχω μια ζωτική ανάγκη για κουβαδάκια και φτυάρια στην παραλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ελεος πια με τη πετρουλα...

ας τη μαζεψει καποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Πρώτη φορά που έφαγα κινέζικο και ξετρελάθηκα!!! :D:D:D Γιατί μου είχε κολλήσει οτι το κινέζικο έχει έντομα;; :confused: Τίγκα στο χοιρινό και τις γαρίδες ήταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πρώτη φορά που έφαγα κινέζικο και ξετρελάθηκα!!! :D:D:D Γιατί μου είχε κολλήσει οτι το κινέζικο έχει έντομα;; :confused: Τίγκα στο χοιρινό και τις γαρίδες ήταν...

Join the club!:D
Απ τις αγαπημενες μου γευσεις!:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά μαρή, νόμιζες ότι θα έμπαινες σε κινέζικο στους Αμπελόκηπους ή κάπου στην Ευρώπη και θα σου σέρβιραν πασχαλίτσες γλυκόξινες;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καλά μαρή, νόμιζες ότι θα έμπαινες σε κινέζικο στους Αμπελόκηπους ή κάπου στην Ευρώπη και θα σου σέρβιραν πασχαλίτσες γλυκόξινες;; :P

Εντελώς...:P:P:P Σηκωτή με πήγανε σου λεώ!! Εγώ σουβλάκια ήθελα και βρέθηκα να τρώω σπρινγκ ρολλς...παραπληροφόρηση!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μη σκας, και το σκαθάριους κινέζικους μια χαρά σουβλάκι το κάνουν. Αλά Beijing night market. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
:worship::worship::worship::clapping:xαχαχαχα θεέ μου, πρώτη φορά πρέπει να μου συμβαίνει αυτό στα χρονικά του ίντερνετ, όσο το διαβάζω...πεθαίνω, γελάω μέχρι δακρύων. Δεν είναι μόνο ότι έχει άποψη, είναι και το στυλ και το λεξιλόγιο και τα ντοκουμέντα, ολόκληρο δοκίμιο χχαχαχαχα. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top