Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Tsipouro:
Έχω εγώ όρεξη να τα χλαπακιάσω πάντως!

Να σε δώσω την συνταγή τότε! Άντε, καιρός να ψήσεις κανα κέηκ και άσε τα ντελίβερυ!

Σκέψη : να κάνω μπάνιο τώρα ή αφού σημειώσω όλη την ύλη; Ή να δω C.S.I.; Ή να συμμαζέψω το συρτάρι με τις κάλτσες. Ας κάτσω καλλλλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Να σε δώσω την συνταγή τότε! Άντε, καιρός να ψήσεις κανα κέηκ και άσε τα ντελίβερυ!

Σκέψη : να κάνω μπάνιο τώρα ή αφού σημειώσω όλη την ύλη; Ή να δω C.S.I.; Ή να συμμαζέψω το συρτάρι με τις κάλτσες. Ας κάτσω καλλλλύτερα.
Στις λίγες φορές που δοκίμασα να φτιάξω κάποιο γλυκό δεν τα κατάφερα και πολύ καλά :redface:, αλλά του π**στη κάποια μέρα θα το μάθω κι αυτό. Περιμένω τη συνταγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θελω παγωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τελικά μόνο η σκέψη των φαγώσιμων απασχολεί το μυαλό μας.



Σπάστε τον ζυγό της κοιλιοδουλίας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι
Δε θα πιω τσάι

Δεν σου είπανε να πιεις και μουρουνέλαιο για να αηδιάζεις , ούτε ουίσκι να κάνει κακό στην υγεία σου , πώς κάνεις έτσι ; πιες το και δεν σηκώνω κουβέντα:boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εμπρός καλά μου τσιπάκια! :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιατί αντί να κάνω την δουλειά μου, κάνω οτιδήποτε άλλο κι έχει πάει 3.15 και μόνο τρία ονόματα έχω γράψει; :D
Και πότε θα προλάβω αύριο να βγάλω κάρτα καυσαερίων, να βγάλω λεφτά από την τράπεζα, να δω τον ηλεκτρολόγο, να πάω κάτι αποδείξεις στην λογίστρια, να βρω υλικό για την εκπομπή, να τελειώσω την δουλειά που θα έκανα απόψε, να τελειώσω στο περίπου και την άλλη δουλειά που είναι τουλάχιστον 15 σελίδες κείμενο, να ρίξω μια ματιά στα βιβλία για την εργασία της σχολής, να πάω στην Cosmote να ρωτήξω πως κόβουν ένα τηλέφωνο και .. δεν μπορεί, κάτι ξεχνάω! :confused: Α και να πάω και σε ένα λάιβ το βράδυ.. Αχαχαχαχα, μα πως τα καταφέρνω έτσι κάθε φορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ο Κοτάκης είναι ξανά εδώ; :o :D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πιές τσάι.
Πιές τσάι.
Πιές τσάι.
Πιές τσάι.
Πιές τσάι.
Πιές τσάι.
Πιές τσάι.
Πιές τσάι.
Πιές τσάι.
Πιές τσάι.
Πιές τσάι.
Πιές τσάι.



Δεν σου είπανε να πιεις και μουρουνέλαιο για να αηδιάζεις , ούτε ουίσκι να κάνει κακό στην υγεία σου , πώς κάνεις έτσι ; πιες το και δεν σηκώνω κουβέντα:boxing:

Τι;:mpinelik::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πώς θα περάσουν αυτές οι 18 μέρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
όχι πότε... πώς :P

και μην μου πεις "με την πάροδο 1,5 εκατομυρίου δευτερολέπτων περίπου" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι πως μωρε;


Με υπομονή 18 ημερών. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ποιες φατσες θα πετυζω αραγε σημερα το βραδυ aurora?:mad:

ομολογω οτι δε θελω να δω κανεναν τους:P :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μη πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
ποιες φατσες θα πετυζω αραγε σημερα το βραδυ aurora?:mad:

ομολογω οτι δε θελω να δω κανεναν τους:P :/

Να σου πω εγώ που ξέρω...:P:P...έχω να πατήσω προς τα εκεί πάνω από 2 χρόνια! Για ευνόητους λόγους...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Να σου πω εγώ που ξέρω...:P:P..έχω να πατήσω προς τα εκεί πάνω από 2 χρόνια!:whistle:


me too...!
αλλα ειμαι καλεσμενη σε κατι γενεθλια εκει οποτε σημερα θα παω αναγκαστικα στη γνωστη καγκουρια του κορυδαλλου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ακόμα και η Ζαν ντ'Αρκ κατέβαζε καντήλια κι έφτυνε οδηγώντας το στρατό στην νίκη για έναν ιερό σκοπό. Ο άνθρωπος είναι άνθρωπος και πρέπει να παραμείνει άνθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Με τόση αγωνία προσπάθησες να μου δώσεις εκείνα που δεν είχες, έτσι ώστε παρέλειψες να μου δώσεις εκείνα που πραγματικά έχεις (τα μέσα σου θαμένα από παιδί διέγνωσα απ'την πρώτη μέρα).
Ειρήνη δεν είναι η σιωπή που επακολουθεί όταν τελειώσει ο πόλεμος, αλλά το συναίσθημα της αδελφοσύνης που μας αποτρέπει να τον ξεκινήσουμε

Rosa Maria Cristina, Guarino
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top