Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα μου λείψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Moυ πήρε τόσα χρόνια για να καταλάβω ότι δεν κερδίζω τίποτα με το να είμαι παγωμένη και να κρύβω από εμένα και από τους άλλους τι νιώθω...και να καταλάβω πόσο εύκολα μπορώ λόγω εγωισμού και ηλίθιων αμυνών να χάσω τον άνθρωπο που με γεμίζει και με κάνει τόσο ευτυχισμένη...και που με δέχεται με όλες τις ιδιοτροπίες μου, τις υστερίες μου και τα ελαττώματα μου....:redface:


Ps: Κουεδίνι είχες απόλυτο δίκαιο...ξέρεις εσύ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Βήμα στους ηλίθιους (για να είμαι ευγενική) και 'ευνουχισμός' στους σοβαρούς ανθρώπους. Εύγε... Κάθε φορά και χειρότερα...



Το κανάλι της Βουλής είναι ανάγκη να βάζεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
έλεος πια.. :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε τι παθαμε...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
να παρω τηνα ποφαση τελικα και να αγορασω αυτες τις ρημαδογοβες και να περασω το υπολοιπο του μηνα μου με φρυγανιες??:hmm:

ουφφφφφφφφφ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
να παρω τηνα ποφαση τελικα και να αγορασω αυτες τις ρημαδογοβες και να περασω το υπολοιπο του μηνα μου με φρυγανιες??:hmm:

ουφφφφφφφφφ:/:

Πίστεψέ με, αισθητικά είναι καλύτερα τα πιασίματα παρά οι γόβες, οπότε κράτα τα λεφτά να τρως καλά! Και για λόγους υγείας ναι; :)


Δες εμένα, όλο τρώω, το κήτος!:clapup: ***


***Γι αυτό έχασα κάτι γόβες με στρασάκια γμτ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λυπάμαι πάρα πολύ για την αρρώστιά του, αλλά δεν είναι δική μου ευθύνη η ανευθυνότητα. Πρέπει κάποιος να με καλύψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όλα καλά με το Britain's Got Talent, αλλά τσουρέκια λίγο με τους καημένους της κενωνίας και τους άσχημους και τα παιδάκια μεταναστών... Ίαχχχ. Όλο εκπλήξεις για;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τελικά όλα είναι θέμα ανθρώπου και όχι ηλικίας. Στην ίδια ηλικία άλλος έχει σηκώσει τον κόσμο κι άλλος έχει σηκωθεί ..με το ζόρι από τον καναπέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Απορώ ποιός θα μπορούσε να κάνει κλικ σε banner "Ραντάρ στο κινητό σου"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ουυιιιι πότε πέρασαν 2 χρόνια??

Αχ ναι 2 χρόνια τρελά ερωτευμένη :inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Απορώ ποιός θα μπορούσε να κάνει κλικ σε banner "Ραντάρ στο κινητό σου"...
Πάρα πολλοί μ@λ@κε5...


Τραστ μι, ξέρω τι σου λέω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ειναι φορες που λυπαμαι τον εαυτο μου. Νοιωθω τοσο κουρασμενος, σαν να σερνω εναν γερο ανθρωπο κι ας ειμαι ακομη νεος. Δεν μπορω να δω το μελλον μου και τα ονειρα μου τα 'χω ξεχασει απο καιρο. Ισως να κυλησει ετσι μεχρι να τελειωσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ειναι φορες που λυπαμαι τον εαυτο μου. Νοιωθω τοσο κουρασμενος, σαν να σερνω εναν γερο ανθρωπο κι ας ειμαι ακομη νεος. Δεν μπορω να δω το μελλον μου και τα ονειρα μου τα 'χω ξεχασει απο καιρο. Ισως να κυλησει ετσι μεχρι να τελειωσει...

Μια φάση είναι βρε...θα περάσει!!:/::)

Σκέψη: μήπως ο μόνος τρόπος για να στρωθώ στο διάβασμα είναι να κλειστώ στην βιβλιοθήκη της σχολής;; Γιατί μέσα στο σπίτι δεν την πολυπαλεύω μου φαίνεται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ειναι φορες που λυπαμαι τον εαυτο μου. Νοιωθω τοσο κουρασμενος, σαν να σερνω εναν γερο ανθρωπο κι ας ειμαι ακομη νεος. Δεν μπορω να δω το μελλον μου και τα ονειρα μου τα 'χω ξεχασει απο καιρο. Ισως να κυλησει ετσι μεχρι να τελειωσει...
Έτσι θα κυλήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Μόλις υπέγραψα την καταδίκη μου. Η στους αιθέρες ή στην κόλαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
το ξενυχτάμε ;
μην κοιτάτε εμένα - εγώ έριξα την σιέστα μου:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
το ξενυχτάμε ;
μην κοιτάτε εμένα - εγώ έριξα την σιέστα μου:whistle:

Εγώ έχω αρχίσει και πλακώνω τα ουισκάκια μου μέχρι να νυστάξω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top