Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Δεν είναι και τόσο παράλογο πια. .
Δεν ξέρω, μπορεί να είναι και η ιδέα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν θέλω να πάω εργαστήριοοο. Ελπίζω να μην έχουμε τον Κ. και αλλάζει αυτά που λέει με 35426 λάθη και "εεεεμ, ααααμ , εεεε" το λεπτό. Θα ματώσει η μύτη μου απ τον πονοκέφαλο. Θέλω να κάτσω σπίτι να ακούσω Grim Reaper και να κοιτάω το ταβάνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ κάνε με καλά, γιατρέ, κάνε με καλά, κάνε με καλάαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Τι ωραια εβδομαδα αυτη που μπηκε..

Δεν με πηραν τηλ απο τη δουλεια που ειχα παει συνεντευξη και βγηκαν εξτρα εξοδα 640 ευρω (500 στον οδοντιατρο και 140 στον κτηνιατρο)..

Τα νευρα μου..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Μουντίλα, μουντίλα και....περισσότερη μουντίλα! Είπαμε, μ' αρέσει το χειμωνιάτικο τοπίο αλλά αυτό το πράγμα 3 μέρες μου χει διαλύσει τον εγκέφαλο, έχω μαστουρώσει άγρια και απλά θέλω συνέχεια να κοιμάμαι. Πως θα πάω εγώ στη διάλεξη του τάδε από την τάδε Τράπεζα τώρα; Όχι μόνο Τράπεζα ή τραπέζι αλλά κρεβάτι και πάπλωμα θέλω... κι έχω κοιμηθεί και σα μοσχάρι ήδη.


Και κάθε μέρα, να τρέχω... τόσες ώρες το ένα μάθημα, τόσες ώρες το άλλο και δώστου να τρέχω μες την Αθήνα....

ΕΧΩ ΚΑΚΟΚΕΦΙΕΣ!:mad: Άνοιξε ρε βρωμόκαιρε, βγάλε λίγο ήλιο... μας έχεις αρρωστήσει....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ωραίο το site τελικά, θα κάτσω να το ψαχουλέψω λίγο,
μήπως βρούμε κάτι καλό.

(Άντε καιρός είναι νομίζω.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μου τη δίνει αυτό το υποχρεωτικό καθάρισμα!!!! Κανείς δεν καθάρισε όλο το σπίτι πριν μπω μέσα, κι ο προηγούμενος συγκάτοικος δεν καθάρισε πριν φύγει. Τι στο καλό, εγώ γιατί να έχω δύο σπίτια να φροντίσω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εσύ είσαι η πιο όμορφη κουτσούνα απ' όλες.
Τhe best koutsoun ever! :P
Αν δεν ήσουν κι εσύ.. οι έξι αυτοί μήνες θα με είχαν ήδη τσακίσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Επισήμως τέλος...
Μόνο γραφειοκρατικά από εδώ και πέρα και τρία μαθηματάκια... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Άντε να δούμε αύριο τι θα γίνει,
μακάρι να είναι θετικά και να μην χρειαστεί να ξανά δηλώσω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ δε βγαίνει από το μυαλό μου αυτό το πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα 'ναι σαν να μπαίνει η άνοιξη... θα 'ναι ουρανού κατάνυξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Για ποιό λόγο λέει να κάνω κλικ και να αφήσω προσωπικό μήνυμα πάνω από τα posts μου? Να κάνω bug report? Help me.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τώρα αυτή η χαζεμένη που κάθεται λίγο πιο πέρα κλαίει ή γελάει; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Απίστευτο που με πήρε τηλέφωνο. Τελικά είναι πολύ καλή. Και μάλλον εγώ είμαι πιο κακός άνθρωπος απ' όσο νόμιζα.

Και ..αν υπάρχει κάτι εκεί πάνω, φρόντισε την Τρίτη να πάνε όλα καλά.

Και λες να ισχύει αυτό που μου είπε ο μπαμπάς μου; Πως κάθε φορά που έρχεται να με δει πληρώνει 10 ευρώ δεν ξέρω σε ποιον; :confused: Μα να είναι λογιστής;!;!! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Λοιπόν, έχω πρόβλημα με τον καιρό. Τεράστιο πρόβλημα...:worry:
Εγώ, ως γνωστών έχω αλλεργία στην άνοιξη (καλά, όχι στην άνοιξη ακριβώς, στα λουλούδια, την γύρη, τέτοια πράγματα...) και με την αναποφασιστικότητα του καιρού συμβαίνει το εξής παράδοξο:

Ξυπνάω το πρωί,έξω είναι χαρά θεού, έχει λιακάδα, με πιάνει συνάχι, φτέρνισμα, τα μάτια μου κοκκινίζουν -τα καλά της αλλεργίας τελοσπάντων. Έρχεται το απόγευμα, ψυχραίνει ο καιρός, πέφτει και καμμιά βροχή άμα λάχει, σταματάω να φτερνίζομαι. Το βράδυ, ο καιρός ξαναφτιάχνει, αρχίζω και εγώ πάλι τα ααααααπσού, συν οτι τουμπανιάζουν τα μάτια μου...

...δεν είναι ζωή αυτή!! Ας αποφασίσει επιτέλους τι έχουμε, άνοιξη ή χειμώνα;;; :(:(:( Έχω πάθει παράκρουση σας λέω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Αν ισχύει αυτό που λέει τότε τα πράγματα πάνε καλύτερα απ'ότι τα υπολόγισα.
Μακάρι να είναι έτσι και λυθεί μια και καλή για να βρούμε την ησυχία μας σε αυτό το θέμα.
Αν και θα το ξανασυζητήσουμε μέχρι να πάρουμε την τελικά απόφαση. .Να το εξετάσουμε διεξοδικά και τα καταλήξουμε κάπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΞΩ!!! Ναι, μέσα στην άνοιξη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μπα. Δεν ξαναπέφτω για ύπνο. Πότε θα έρθει άραγε η Κατ.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top