Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
μωρέ τσίπουρο

άρχισε να βάζεις χι σε αυτούς που φέρονται άσχημα

αρκετά δηλαδή με τη μικροψυχία των άλλων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Μωρέ δεν θέλω να τον αποκλείσω τελείως, με το συγκεκριμένο άτομο ήμασταν κάποτε κολλητοί, κάνουμε ακόμα παρέα αλλά σχεδόν ξαφνικά απέκτησε αυτή τη στάση απέναντί μου και ...δεν ξέρω πως να σταθώ εγώ απέναντί του τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
να του μιλησεις ευθεως

αν ειστε οντως κολλητοι το θεμα θα λυθει

αν οχι, καλυτερα να το μαθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
To edadi ειναι σοφο.

(..και προθυμο να εμψυχωσει τους παντες :X)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
να του μιλησεις ευθεως
Το προσπάθησα, αλλά το απέφυγε και πετούσε και μ*λακίες στα καπάκια... Κολλητοί δεν είμαστε πια και αυτό που με προβληματίζει είναι το ότι συμπεριφέρεται έτσι και σε ένα ακόμα άτομο.

Τον έχω μελετήσει καλά και ξέρω το πως δρα και σκέφτεται, οπότε έχω κάποιες υποψίες για το τι μπορεί να τον έκανε να σταθεί έτσι απένταντί μου. Το θέμα είναι το πως θα τον πλησιάσω και θα του μιλήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ διαλέξτε εμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μα είναι δυνατόν?!?!?!
Εχω να αρρωστήσω από την 3η λυκείου!!!! ΤΩΡΑ βρήκα να κάνω πυρετό?? να χάσουμε τέτοια υπέροχη μέρα??? και τσάμπα ο κόπος που μαγείρευα όλη μέρα χτες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
τσάμπα ο κόπος που μαγείρευα όλη μέρα χτες

Tο φαί δεν πάει ποτέ χαμένο με δύο άντρες στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Περαστικά Κουεδίνω. :bigarmhug

Πρέπει να τελειώνει αυτό το πράγμα. Πρέπει. Πρέπει. ΣΗΜΕΡΑΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Φρρρρρ σαλάγατα, σαλάγατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ όλοι οι μεσίτεεεες!!! :ropalo::mastigio:help::verymad::boxing::kill::beating::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Φρρρρρ σαλάγατα, σαλάγατα
Έλεος με την Ηπειρώτικη τη διάλεκτό σας. :mad::P



Ευχαριστούμε τον νομό Πέλλης για την ...καταπληκτική του φιλοξενία... και την άψογη εξυπηρέτηση (αχ-αχ-αχ-αχ-αχ) σε όποιο cafe/bar/club/εστιατόριο πήγαμε...

Του χρόνου θα προτιμήσω τον Δήμο Πάτρας γι' αυτές τις μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Άντε! Θέλω να κάνω μπάνιο και να κοιμηθώ λέμε! Νύχτωσε! Έχω νεύρα για το παραμικρό επειδή δεν καπνίζω και όλα μου φταίνε. Ευτυχώς μου φταίνε σιωπηλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κάθε μέρα όλο και περισσότερο ταπί.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Λοιπόν, ο επόμενος που θα έρθει να μου πει τι καλά που πέρασαν στην συναυλία θα φύγει από τα χέρια μου μελιτζανής...:mad:...ξηγημένα πράγματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι καλά που περάσαμε στη συναυλία...




















:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ. Σε λιγότερο από ένα μήνα. Αυτό ήταν. Αμάναμάν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Θα φύγω από εδώ για να γυρίσω στο χάος! Έχω να πληρώσω και λογαριασμούς και να καθαρίσω το σπίτι και να τρέχω για εγγραφές σε εργαστήρια...
Ενώ τώρα θα πιω τσάι με τη γιαγιά και από το ραδιόφωνο ακούγονται τραγούδια από ταινίες του 50 και του 60 και μυρίζει βανίλια από το αφρόλουτρό της που χρησιμοποίησα. Και η άλλη η γιαγιά είναι στο χωριό και διαβάζει τα βιβλία του θείου συνέχεια. Μου'λειψαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Πω ρε φίλε πάλι αγώνα δρόμου σήμερα!Υπομονή αγόρι μου σε λίγες μέρες φινίτο λα μούζικα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top