Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Miika

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Aς τα πάρουμε πάλι από την αρχή...:hmm:

I am right...You are wrong...end of story!!!!:P
(το θέμα είναι πότε θα το καταλάβει όντως...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
I am right...You are wrong

...and Valder is perfect! Δεν ξέρω βέβαια για τι μιλάς αλλά κολλάει άνετα!:D

Η σκέψη μου είναι το τι θα φάω σε λίγο. Ειλικρινά βαρέθηκα να τρώω όλο σαβουρογεύματα, αλλά οι σαλάτες γμτ δε με χορταίνουν.... Τι να κάνω;;;:( Μετά λέω γιατί έφτασα 90+ κιλά ο φιδόσωμος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
ελα ρε παιδια,απλα ειναι τα πραγματα......μην τρελαινεστε!τι πολυπλοκοτητα ειναι αυτη;μα δεν εχει νοημα η ζωη σας και προσπαθειτε να την κανετε πιο ενδιαφερουσα με βλακειες και αντιδικιες χωρις νοημα;ελεος!χαλαρωστε λιγακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ένα σπίτι, βρε παιδιά, ένα σπίτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
1. Παίρνω από εκεί που είναι γνωστή και από ότι λέει ο Σάββας (αδελφός μου θα την πει αυτός) μπορεί να μας κάνει καλύτερη τιμή από τα 800 που είπε;
Και το πιο σημαντικό ότι τα λεφτά εδώ μπορεί και να τα δώσω μετά από το Γάμο, από λεφτά που θα μαζέψω.
2. Παίρνω αγορά από τις Βουλγάρες όπου είναι ολοκαίνουργια και ραμμένα πάνω μου, αλλά θα το κρατήσω με 700-950; (όπου υπάρχει περίπτωσή να κάνει και κάτι δώρο) Αυτοί έχουν και μπομπονιέρες.
3. Παίρνω από το άλλο με τα 500 - 700 με μεγάλη επιλογή αλλά τα λεφτά πρέπει να τα δώσω τώρα; Με ένα παρανυφάκι δώρο και το τα νοίκια πάνε από 40 και 30 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
1. Παίρνω από εκεί που είναι γνωστή και από ότι λέει ο Σάββας (αδελφός μου θα την πει αυτός) μπορεί να μας κάνει καλύτερη τιμή από τα 800 που είπε;
Και το πιο σημαντικό ότι τα λεφτά εδώ μπορεί και να τα δώσω μετά από το Γάμο, από λεφτά που θα μαζέψω.
2. Παίρνω αγορά από τις Βουλγάρες όπου είναι ολοκαίνουργια και ραμμένα πάνω μου, αλλά θα το κρατήσω με 700-950; (όπου υπάρχει περίπτωσή να κάνει και κάτι δώρο) Αυτοί έχουν και μπομπονιέρες.
3. Παίρνω από το άλλο με τα 500 - 700 με μεγάλη επιλογή αλλά τα λεφτά πρέπει να τα δώσω τώρα; Με ένα παρανυφάκι δώρο και το τα νοίκια πάνε από 40 και 30 ευρώ.


παιρνεις αυτο που σε κανει να νιωθεις πιο ομορφη.πολυτελεια θα μου πεις.........ειναι ναι!αλλα ειναι ειναι η μερα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
παιρνεις αυτο που σε κανει να νιωθεις πιο ομορφη.πολυτελεια θα μου πεις.........ειναι ναι!αλλα ειναι ειναι η μερα σου!

Εσύ αυτό πήρες; Δεν μας είπες τελικά τι έγινε με τον Γάμο σου;
Ολά καλά φαντάζομαι ότι είσαι με τον κυριο που παντρεύτικες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Άντε να δούμε τι θα δούμε!ΟΕΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν μπορώ άλλο ύπνο! Έχω σαπίσει. Διάβασμα. Να πάω τελικά στην θεία; Και αν μετά την εξεταστική είναι πια αργά για την αδερφή της; Δεν θα αντέξω πάλι τις ίδιες τύψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
:worry: γιατί δεν ήρθε σήμερα το αφεντικό μου...\

τι κάνω όλη μέρα σήμερα;
Τίποτα!!!!
Βαριέμαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
Εσύ αυτό πήρες; Δεν μας είπες τελικά τι έγινε με τον Γάμο σου;
Ολά καλά φαντάζομαι ότι είσαι με τον κυριο που παντρεύτικες!!!!


ναι αυτο εκανα,πηρα αυτο που μου αρεσε πιο πολυ και το ενιωθα καλα επανω μου και το καταευχαριστηθηκα!και ναι,ολα καλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Mia clementia... mia clementia!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μ αρέσει που ήθελα να φτιάχνω και games. Αφού αγόρι μου δεν είναι αυτά για σένα τι μπλέκεσαι!!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kαλέ έχασα επεισόδια!
Α.. και χρόνια σου πολλά όπου είσαι κι ελπίζω να με βλέπεις..

Κι επίσης.. εσύ που κοιτάς τώρα την οθόνη μου.. με κάνεις πολύ ευτυχισμένη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κι επίσης.. εσύ που κοιτάς τώρα την οθόνη μου.. με κάνεις πολύ ευτυχισμένη :)


Αλήθεια μωρό; :redface:


































:P
(σοζ...είμαι τρεις λαλούν και δυο χορεύουν σήμερα :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πείτε μου ότι είναι απλά ένα κακόγουστο αστείο...

ΔΕΝ πρόκειται να κάθομαι από τις 8.45 μέχρι τις 19.00 στη σχολή καλοκαιριάτικα για να κάνω συνεχόμενα μάθημα, με αποκορύφωμα τα δύωρα Μεταφορά Θερμότητας και ΜΕΚ, για κανέναν απολύτως λόγο.



Πάμε καλά; Τσου. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Πείτε μου ότι είναι απλά ένα κακόγουστο αστείο...

ΔΕΝ πρόκειται να κάθομαι από τις 8.45 μέχρι τις 19.00 στη σχολή καλοκαιριάτικα για να κάνω συνεχόμενα μάθημα, με αποκορύφωμα τα δύωρα Μεταφορά Θερμότητας και ΜΕΚ, για κανέναν απολύτως λόγο.



Πάμε καλά; Τσου. :confused:

Τρόμος! Care to explain; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top