Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Τελικά θα πάνε όλα καλά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Παλλαντίνιον, να σε ask κατιτίς επειδή δεν τα χω ξεκάθαρα: Μόνο απο παιδαγωγικό γίνεσαι εκπαιδευτικός; Πχ καθηγητής στη Δευτεροβάθμια. Αυτή η ΑΣΠΑΙΤΕ που πάνε κάποιοι γνωστοί μου μετά τη σχολή τους, τι διαφορά έχει;:redface:
η ΑΣΠΑΙΤΕ είναι ένα μεταπτυχιακό που σου δίνει παιδαγωγική επάρκεια για την δευτεροβάθμια. Είναι πολύ καλή φάση, αλλά παίρνουν ελάχιστα άτομα κάθε χρόνο (εγώ έφαγα πόρτα 3 φορές). Αν τελειώσεις ΑΣΠΑΙΤΕ είσαι σχεδόν διορισμένος:D. Και χωρίς ΑΣΠΑΙΤΕ μπορείς να γίνεις καθηγητής, αλλά πολύ πολύ πιο δύσκολα.

Το παιδαγωγικό από μόνο του σε κάνει δάσκαλο ή νηπιαγωγό (πρωτοβάθμια) αλλά αν έχεις ήδη άλλο πτυχίο (πχ πληροφορικής) μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις σε συνδιασμό και να μπεις στην δευτεροβάθμια αν θέλεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εγώ θέλω να γυρίσω Ελλάδα,

Στη θέση σου, δεν θα το έκανα μέχρι τα 60 μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
νύστα λέμεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
η ΑΣΠΑΙΤΕ είναι ένα μεταπτυχιακό που σου δίνει παιδαγωγική επάρκεια για την δευτεροβάθμια. Είναι πολύ καλή φάση, αλλά παίρνουν ελάχιστα άτομα κάθε χρόνο (εγώ έφαγα πόρτα 3 φορές). Αν τελειώσεις ΑΣΠΑΙΤΕ είσαι σχεδόν διορισμένος:D. Και χωρίς ΑΣΠΑΙΤΕ μπορείς να γίνεις καθηγητής, αλλά πολύ πολύ πιο δύσκολα.

Το παιδαγωγικό από μόνο του σε κάνει δάσκαλο ή νηπιαγωγό (πρωτοβάθμια) αλλά αν έχεις ήδη άλλο πτυχίο (πχ πληροφορικής) μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις σε συνδιασμό και να μπεις στην δευτεροβάθμια αν θέλεις

Ενδιαφέρουσες πληροφορίες! Τι καλά! Σε ευχαριστώ παλλαντινάκι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouel

Νεοφερμένος

Η manouel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ παρόλα αυτά θέλω να γυρίσω, αχ σαν την Ελλάδα δεν υπάρχει καμιά άλλη χώρα.. Που αλλού θα βρεις κλάμπιγκ μέχρι το πρωί, σουβλάκια στη λαδόκολλα και φραπεδάκια δίπλα στη θάλασσα..? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Εγώ παρόλα αυτά θέλω να γυρίσω, αχ σαν την Ελλάδα δεν υπάρχει καμιά άλλη χώρα.. Που αλλού θα βρεις κλάμπιγκ μέχρι το πρωί, σουβλάκια στη λαδόκολλα και φραπεδάκια δίπλα στη θάλασσα..? :clapup:


Χα δεν έχει πουθενά αλλού...
Ελληνες δεν έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouel

Νεοφερμένος

Η manouel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ παρόλα αυτά θέλω να γυρίσω, αχ σαν την Ελλάδα δεν υπάρχει καμιά άλλη χώρα.. Που αλλού θα βρεις κλάμπιγκ μέχρι το πρωί, σουβλάκια στη λαδόκολλα και φραπεδάκια δίπλα στη θάλασσα..? :clapup:

Χα δεν έχει πουθενά αλλού...
Ελληνες δεν έχει.

Έχει, απλά σήμερα θέλω να γκρινιάξω.. έχω να δω ήλιο σχεδόν 2 μήνες.. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Manouel ομοιοπαθούσα ε; :)
Έχουμε διάφορα θέματα για τη νοσταλγία και τον καιρό. Συμπτωματικά τα άνοιξα εγώ. :P
Αν συνεχίσετε τη συζήτηση, παρακαλώ περάστε από την Κουβεντούλα χωρίς θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σταματήστε να μου λέτε όλοι ότι χιονίζει. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Βρέχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora

Νεοφερμένος

Η aurora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
χιονιζει το κρτ μου!! :mad:

και παλευω με τα θηρία του μυαλου μου!!! ουστ!!! :verymad:


α...ειμαι κι ερωτευμενη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πρέπει να σταματήσω να κοιμάμαι αργά. Χάλασε το ρολόγι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άκου εκεί παππούς..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouel

Νεοφερμένος

Η manouel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πρέπει να κόψω το κάπνισμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Είναι πολύ άδικο ένας άνθρωπος να έχει συγκεντρώσει τόση ατυχία πάνω του... :(

Σ'αγαπάω πολύ και να μου προσέχεις τον εαυτό σου...

Μια ακόμα ατυχία είναι μόνο... Την επόμενη φορά θα πάνε όλα καλά :), το ξέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πότε πέρασαν έξι μήνες;
Και πότε φράσαμε στις 24 του μήνα, δεν ήταν χθες που δεν άντεχα να περιμένω την 5η του μήνα...;
Τι άλλο θα αλλάξει και πόσο εύκολη θα είναι αυτή η αλλαγή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Πόοοοοοοοσο πολύ βαριέμαι να διαβάσω...:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σημερα επρεπε να βγαλω το δοκιμαστικο σκουλαρικι της καινουργιας τρυπας αλλα ξεχασα να παρω αλλο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
'

Αγέρα να 'σαι τιμωρός, βρ'αμάν, αμάν,
να 'σαι και παιχνιδιάρης
κι αν βαρεθεί η ψυχούλα μου, βρ'αμάν, αμάν,
να 'ρθεις να μου την πάρεις.

Για να κοιτάζει από ψηλά, βρ'αμάν, αμάν,
του κόσμου τη ραστώνη,
να ξεχαστεί σαν των βουνών, βρ'αμάν, αμάν,
το περσινό το χιόνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top