Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάλι χιόνια;;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Άλλοι παρακαλάνε για λίγο χιονάκι και άλλες που το έχουν γκρινιάζουν :P

Γιδάκιιιιιιιιι :bigarmhug

Με έχει πιάσει η γκρίνια μου...ο κυνισμός μου....δεν είμαι καλά...:wacko:
Αμάν πιαααααααααααααααααααααα!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
γιατί μονίμως μου φαίνεται ότι το "τώρα" είναι άχαρο; :X

ουφ, κοιτάζω το παρελθόν, βλέπω λάθη, επιπολαιότητες και ελάχιστη ανεμελιά
κοιτάζω το μέλλον και το ονειρεύομαι διαφορετικό, γεμάτο με χαρά, αισιοδοξία, χρώματα

...το παρόν όμως; αυτό είναι εδώ και είναι τώρα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Don't worry :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Η Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ΠΕΤΑΩΩΩΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καληνυχτα μαλακα,
η ζωη εχει πλακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
'
Μόλις είδα ένα ρεπορτάζ για τους άστεγους στις ειδήσεις
και σφίχτηκε το στομάχι μου.

Κρίμα, πολύ κρίμα.


:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ανάμεσα σε φίλους, σπρωξίματα, μπύρα, γέλια, αγαπημένη μουσική να σε κουφαίνει, χαμόγελο και επιστροφή για λίγες ώρες στην "πατρίδα". Ήταν υπέροχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.


Κάτι σαν δολοφονία μυρίζει εδώ μέσα.
Κάνε πίσω.
Στα χείλη τα ίχνη της πυρίτιδας
από τα τελευταία μου λόγια.
Είναι σιωπή μου ο πυροβολισμός.

Το ποίημα είναι οι τιναγμένοι κάλυκες.

Αφιερωμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αντε για ακομη μια χρονια σε σωσαμε.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Μισή ώρα και ακόμα τίποτα. .Άντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Χριστούγεννα - διακοπές, Πάσχα - διακοπές, ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ - αισχρά μεγάλες διακοπές, μιση νιφάδα χιόνι - διακοπές, εκδρομές, πολιτιστικές και δε συμμαζεύεται... άντε μου στο διάολο πια μ'αυτούς τους εκπαιδευτικούς! Δε φτάνει που δουλεύουν το 1/3 απ'ότι όλοι οι υπόλοιποι εργαζόμενοι, μας το τρίβουν και στη μούρη και θέλουν και αυξήσεις από πάνω!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Nα ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Χριστούγεννα - διακοπές, Πάσχα - διακοπές, ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ - αισχρά μεγάλες διακοπές, μιση νιφάδα χιόνι - διακοπές, εκδρομές, πολιτιστικές και δε συμμαζεύεται... άντε μου στο διάολο πια μ'αυτούς τους εκπαιδευτικούς! Δε φτάνει που δουλεύουν το 1/3 απ'ότι όλοι οι υπόλοιποι εργαζόμενοι, μας το τρίβουν και στη μούρη και θέλουν και αυξήσεις από πάνω!:mad:
να πας κι εσύ παιδαγωγικό:happy:
ποτέ δεν είναι αργά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
να πας κι εσύ παιδαγωγικό:happy:
ποτέ δεν είναι αργά:P

Ναι, και μετά θα ανοίξω το νηπιαγωγείο "Ο Ηρώδης".:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
να πας κι εσύ παιδαγωγικό:happy:
ποτέ δεν είναι αργά:P

Παλλαντίνιον, να σε ask κατιτίς επειδή δεν τα χω ξεκάθαρα: Μόνο απο παιδαγωγικό γίνεσαι εκπαιδευτικός; Πχ καθηγητής στη Δευτεροβάθμια. Αυτή η ΑΣΠΑΙΤΕ που πάνε κάποιοι γνωστοί μου μετά τη σχολή τους, τι διαφορά έχει;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
''Κι έχεις χαθεί μαζί με τον ύπνο μαζί με του ονείρου τον πολύχρωμο κύκνο... Μην ξημερώνεις ουρανέ...''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouel

Νεοφερμένος

Η manouel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ θέλω να γυρίσω Ελλάδα, θέλω να πιώ ένα φραπεδάκι στην παραλία της Θεσσαλονίκης και να με χτυπά ο υπέροχος Ελληνικός ήλιος.. έπειτα να περπατήσω στα δρομάκια της πόλης και τελικά να καταλήξω σε κάποιο ταβερνάκι με λαιβ μπουζούκι.. να βρω τα φιλαράκια μου και όπως παλιά στα χρόνια τα φοιτιτικά να ξενοιχτήσουμε και να μεθύσουμε.. αχ μου λείπει τόσο πολύ η Ελλάδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top