Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άντε ν' αρχίσουν τα μαθήματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
You give your hand to me
And then you say hello
I can hardly speak
My heart is beating so
And anyone can tell
You think you know me well
But
you don't know me
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Gheto of my soul is a skeleton
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χαιρόσουν τόσο όποτε είχα γενέθλια.. έπαιρνες πάντα στις 00.00 να μου ευχηθείς πρώτος. Και σήμερα.. σήμερα είμαι σπίτι σου κι εσύ.. εσύ δεν ξέρω καν που είσαι, αν έχεις καν συνείδηση πια του ποιος ήσουν ή αν δεν υπάρχεις πλέον πουθενά.. Και μου λείπεις τόσο πολύ.. γιατί; ΓΙΑΤΙ:;;; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω βρε καλέ μου γιατί μου βάζεις εργασία που δεν ξέρεις ούτε εσύ ο ίδιος πώς λύνεται. :S
Σε ρώτησα, μου λες κοίτα το βιβλίο, ήρθα στο γραφείο να δεις και ο ίδιος τον κώδικα, λες κάνε το πάλι και στείλε μου μειλ να μου πεις, το ξαναέκανα, μία από τα ίδια.
Να δω τώρα τι θα μου απαντήσεις, που έτσι δε μπορώ να συνεχίσω την εργασία!
Μου θες και ντεντλαιν ...:mad:!


...+Έχω κι άλλες εργασίες, κι άλλα μαθήματα- δε μπορώ να ασχολούμαι ώρες ολόκληρες με τους ελεγκτές σου! Επιτέλους πια με αυτή τη σχολή- Ναυπηγός θέλω να βγω όχι να παίζω στα δάχτυλα ό,τι υπάρχει σε μαθηματικά, μηχανική, μηχανολογία, ηλεκτρολογία κλπ κλπ.
Άμα είναι να μου δώσετε πτυχίο και γι αυτά! Ε αι στο καλό.. :S:closed:



...παραλήρημα σκέψεων, ουφ
:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι γίνεται όταν δύο φοβεροί εγωισμοί συναντηθούν σε ένα στενό γεφύρι;

Όχι αλήθεια ρωτάω.

Τι γίνεται;
What happens when an unstopable force meets an unmovable object?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
^
|
|

boom
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Επιτέλους πια με αυτή τη σχολή- Ναυπηγός θέλω να βγω όχι να παίζω στα δάχτυλα ό,τι υπάρχει σε μαθηματικά, μηχανική, μηχανολογία, ηλεκτρολογία κλπ κλπ.
Άμα είναι να μου δώσετε πτυχίο και γι αυτά! Ε αι στο καλό.. :S:closed:

Σκέψη: έπρεπε να λάβεις υπόψιν σου την εκδοχή να πας αλλού, το ΕΜΠ είναι εξ'ορισμού για μαζοχιστές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Υπάρχει επιστημονική εξήγηση για το ότι δεν μπορώ να συγκεντρωθώ για να διαβάσω όταν γύρω μου είναι μέρα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
je me réjouis dʼavoir de vos nouvelles...
Παφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ce soir la lune reve avec plus de paresse.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Voulez vous coucher avec moi? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


Jemaine: Je voudrais un croissant [I would like a croissant]
J: Je suis enchanté [I am enchanted]
J: Où est le bibliothèque? [Where is the library?]
J: Voila mon passport [Here is my passport]
J: Ah, Gérard Depardieu
J: Baguette
Bret and Jemaine: Onh honh honh
Bret: Baguette! Onh honh honh [laughter à la Maurice Chevalier]

B: Ba Ba ba-ba Bow!

All: Foux de fa fa
Foux de fa fa fa fa-ah
Foux de fa fa
Ah ee ah

Foux de fa fa
Foux de fa fa fa fa-ah
Foux de fa fa
Ah ee ah

B: Et maintenant le voyage à la supermarché! [And now the trip to the supermarket!]
B: Pamplemousse [Grapefruit]
B: Ananas [Pineapple]
B: Jus d'orange [Orange juice]
B: Boeuf [Beef]
B: Soup du jour [Soup of the day]
B: Camembert
B: Jacques Cousteau
B: Baguette!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
"Mayday. Είμαστε στις γυναικείες τουαλέτες. Έλα να μας βγάλεις".

Ακόμα γελάω άμα το σκέφτομαι.

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"Mayday. Είμαστε στις γυναικείες τουαλέτες. Έλα να μας βγάλεις".

Ακόμα γελάω άμα το σκέφτομαι.

:lol:


Παλι στις τουαλετες βρε μανα μου?!:P:P:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ όχι... βαριέμαι να πάω αύριο!!!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Quotes - Pravsworld 006.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οσα δεν πιανει ο αλεπουδιτσος τα κανει κρεμασταρια!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top