Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Η Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Που μπορω να παρακολου8ησω μα8ηματα γι αυτην την γλωσσα?? Δεν καταλαβαινω γρι!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Άντε να τελειώσει γρήγορα το game,
να δούμε καμιά ταινιούλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν την παλεύω. Για γιατρός πήγα και θα πάω σε ψυχίατρο να με κοιτάξει. αοαοαοαοαοαοαοαοαο

σλκδγηκξλ?

σοπδφκξ!

Δε χρειαζεται να ψαξεις μακρια....;)...Εχουμε τον Λοριεν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Να πάω κι εγω να χτυπήσω το Omnia τώρα που τα δίνει έτσι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LP4ever

Νεοφερμένος

Η Konstantina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Holly s***t! Γιατί όλα μου πάνε στραβά?????????????????αχχχχχχ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γλυκερια

Νεοφερμένος

Η Γλυκερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
29.01.09 2:53 εκει διπλα σου καθομαι.... σ ακουω καμαρι μου και χαμογελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βρήκες καινούρια θύματα καραγκιοζάκο; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΧΟΝΤΡΟΣ ΠΟΥ...

...η φωτογραφία σου θα έπεφτε από τον τοίχο.
...αν ζύγιζες δυό κιλά παραπάνω, θα έκανες ομαδική ασφάλεια.
...αγοράζεις ρούχα σε τρία μεγέθη: Εxtra large, Jumbo και Θεέ-μου-έρχεται-προς-εμάς.
...αν γυάλιζες τα παπούτσια σου θα έπρεπε να πιστέψεις τους άλλους γι αυτό.
...χρειάζεται να βάλεις έναν βομβητή στην κοιλιά σου για να προειδοποιείς τους άλλους ότι τους πλησιάζεις.
...η πιό πρόσφατη φωτογραφία σου είναι αεροφωτογραφία.
...οι ελέφαντες στο ζωολογικό κήπο, σου πετούσαν τις καρύδες τους.
...όταν πήδηξες στον αέρα, σφήνωσες.
...χρειάζεται η Εθνική Οδός για να σιδερώσουν το παντελόνι σου.
...όταν κάνεις bungee jumping, γκρεμίζεις και την γέφυρα μαζί σου.

Να μη ξαναδείς σουτζουκάκια στη ζωή σου, γίνεται;

Λιπαρέ διάολε ε διάολε. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Να apply ή να μην apply;
Και αν apply σε αυτό, τότε...;
:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

"Εκείνο που μ' ενοχλεί πιο πολύ σε σένα
είναι η υποκρισία σου.
Την αφήνεις στα ύπουλα κι ύστερα διαμαρτύρεσαι:

Θα σκάσουμε εδώ μέσα ! Ποιος βρομόκωλος την άφησε;"




Message sent.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όταν λες κάτι, να είσαι έτοιμος να δεχτείς και την απάντηση, όποια κι αν είναι αυτή.
Και λίγος σεβασμός στον συνομιλητή δε βλάπτει.


Κατα τα άλλα... μάλλον βρήκες λάθος άτομο που θα πάρει κατάκαρδα ό,τι του λες.
Καληνύχτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ποιός θα μου το έλεγε οτι αυτή η αναμονή θα ήταν τόσο ψυχοφθόρα; Άντε πόσο καιρός έχει περάσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί το ψ*λόκρυο και τη γ**ωβροχή εδώ πέρα. Πείτε μου μια πόλη που να έχει συχνά ήλιο και καμιά σχολή της προκοπής να πάρω μετεγγραφή εκεί πέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί το ψ*λόκρυο και τη γ**ωβροχή εδώ πέρα. Πείτε μου μια πόλη που να έχει συχνά ήλιο και καμιά σχολή της προκοπής να πάρω μετεγγραφή εκεί πέρα...

Στο Γουαϊκικί!!!!! (στη Χαβάη είναι) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πιο κοντά τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ώρες ώρες θέλω απλά να κρυφτώ κάπου μακριά. Άλλες φορές θέλω να κοιμηθώ και να ξυπνήσω όταν θα έχουν αποφασιστεί όλα.
Τελικά απλά μένω αδρανής εδώ και προσπαθώ να εξελίσσομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απορω ειλικρινα, πως γινεται μερικοι ανθρωποι να μη γνωριζουν καν τη λεξη "πρωτοβουλια", ποσο μαλλον να την παιρνουν κιολας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τσιπιρίκι, τσιπίνι μου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top