Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πού είσαι ρε Μπλιξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
εκνευρίζομαι όταν πέφτει αίμα στα γαλάζια ρίζλα. και νερό. αμάν ρε μάνα, ένα λάχανο πήγα να κόψω και γέμισα αίματα, αφού είδες ότι πριν έπινα κρασί. *χικ*

Μέθυσα από τώρα ;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όσες φορές κι αν φας τα μούτρα σου, όσο δύσκολα κι αν περάσεις, τελικά κάποια στιγμή θα βγει το ουράνιο τόξο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Τα καλύτερα έρχονται!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν μπορεί να ήρθαν έτσι τα πράγματα. Δεν είναι δυνατόν την ημέρα που όλοι εύχονται να έχουν όμορφα συναισθήματα που θα κρατήσουν όλο τον χρόνο εγώ να λυπάμαι τόσο πολύ και να κλαίω φορώντας τα καλά μου πάνω απ το πισι. Όχι.Πάνε όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Πόσο όμορφος θα ήταν ο κόσμος
αν είμασταν απλά..


:inlove:

....Simple.



:)


WhiteDrum αφιερωμένο. - ψηλά το κεφάλι -

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τελικά είναι γ@μάτο να ταξιδεύεις όταν οι άλλοι τρώνε τ αρνί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κάνει να γκρινιάξω πρωτοχρονιάτικα????

Κάνει δεν κάνει εγώ θα γκρινιάξω...

Μα είναι δυνατόν να αρρωστήσω χτες και να κάνω αλλαγή χρόνου τυλιγμένη σε κουβέρτες και με τη συνοδεία 7 πακέτων χαρτομάντηλα??? :cry_x:

Είναι δυνατόν από χτες να μην έχω κουράγιο να κάνω μεγαλύτερες αποστάσεις από το ..κρεββάτι-κουζίνα-μπάνιο???

Αζικίίία... :cry_x: :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα πάει καλύτερα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ, σταματηστε να μαγειρευετε!
Οχι φαΓΙΑ, οχι ποτα, σε θαλασσες και κοιλιες. Burp!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ακόμα πονάει το κεφάλι μου...πφ!!:(
Δεν θέλω να πάρω ντεπόν μαμά...θέλω να σταματήσει να κουδουνίζει το κεφάλι μου σε ρυθμό τζινγκλ μπελλζ! Πλιζ...-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θέλω κι άλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
time for change...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Θυμάμαι που πριν λίγα χρόνια κλεινόμουν στο παλιό δωμάτιο του θείου και της μαμάς.Σκοτάδι..έκλεινα τις κουρτίνες ίσα ίσα να μπαίνει λίγο φως για να ξεχωρίζω τους τίτλους και τις εικόνες στα βινύλια. The Who, Doors,Pink Floyd, Simon & Garfunkel και συλλογές thrash και heavy metal σε βινύλια, οι μικροί μου θησαυροί από second hand μαγαζιά. Έβαζα τα πόδια μου πάνω στο παλιό γραφείο του θείου και άκουγα. Και ήταν τόσο όμορφα. Ούτε τσιγάρο, ούτε περιττές σκέψεις, ούτε ανησυχίες.Άλλωστε το σχολείο πήγαινε καλά. Ξεσκόνιζα και το πικαπ.Κανείς δεν το χρησιμοποιούσε, μόνο εγώ πια.

Να θυμηθώ να αγοράσω κάτι φωτεινό και όμορφο για το σπίτι στη Θεσσαλονίκη.Έχει μαραζώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Resident περαστικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aequitas

Νεοφερμένος

Η aequitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Πίστευα ότι ήταν σπαστικό να μην μπορείς να φας ό,τι θες χωρίς συνέπειες(δηλαδή οτιδήποτε παχυντικό) μέχρι που γνωρίσα τον τρόμο του να μην έχεις όρεξη να φας τίποτα και κάθε σκέψη φαγητού να σου προκαλεί αηδία.

(Ναι, ξέρω ότι τα παιδάκια στην Αφρική-και όχι μόνο- πεθαίνουν από την πείνα αλλά για κάποιο λόγο αυτή η σκέψη δεν μου ανοίγει την όρεξη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Plz, santa make my wish come true... :help::ermm::look::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πρέπει να μαζέψω τα χαρτιά επιτέλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Μα είναι τόσο κακό που δε βάζω ερωτήσεις στο "Μίνι συνέντευξη" και που γράφω "εσύ;" στο "Ρώτα με να σε ρωτώ;"; :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είναι Τσιπ. Κολλάς το παιχνίδι :D

Σκέψη: Ας είσαι πάντα έτσι.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top