Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν ειναι περιεργο που για καποια ατομα το να πεις "θα τα πουμε του χρονου" , ακομα κι αν ειναι 2 μερες πριν αλλαξει ο χρονος , ακουγεται μεγαλο διαστημα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλορίζικό μου και....





αχρείαστο..;)


https://www.youtube.com/watch?v=_-2TNXqEP-Y


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Όλα θα πάνε καλά =) μακάρι, μακάρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι εκπληκτικά πράγματα παράγει ο ανθρώπινος νους. Η Μήδεια (2) είναι από τις πιο όμορφες εμπειρίες που έχω ζήσει... Απίθανο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αρκεί και το τυράκι μου να είναι ματατζής. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Bαλε οσες σαλτσες θελεις για να εντυπωσιασεις αυτους που εντυπωσιαζονται. Εμενα με αφηνουν παγερα αδιαφορες, και θα τις κανω περα ευκολα, για αποκαλυφθει οτι το γκουρμε πιατο με την τρομερη διακοσμηση, δεν περιειχε τιποτε αλλο, παρά κακης ποιοτητας κορν μπιφ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Eίναι αλήθεια, ότι, από την κόλαση, δεν γυρνούν ποτέ πίσω μόνο όσοι δεν έφτασαν εκεί από φταίξιμο δικό τους. Μένουν γιατί έχουν να θυμούνται τον παράδεισο που τους άξιζε.

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΤΙ ΕΙΠΕΕΕΕΕΕΕΕ...
Θα το σημειωσω αυτο με το κορν μπιφ να το πω αυριο που σκοπευω να τσακωθω:P

Επισης, σταματηστε καποια στιγμη να ανεβαζετε φωτο ανθρωπων που ΔΕΝ θελουν στο φεισμπουκ! Ειναι γελοιο πια!

Και επισης, μετα το σχολιο του γιδιου, ανυπομονω χ100 για τη μηδεια. Πλησιαζειιιι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Σας αγαπώ...

Χρόνια σας πολλά.

Το δώρο σας εδώ. :redface:
https://www.youtube.com/watch?v=5xQH2-erRk4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κι οπως ελεγε και ο μεγας σοφος Σεφερλής υπο της αντιστοιχης μουσικης : "Ε καλε τεν-τεν τεν-τεν τεν-τεν, τεν-τεν-τεν......."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Είμαι αρκετά κοντά. Come clarity. Δεν θα επηρεάσει κανέναν η επιλογή μου. Θα πάω μπροστά. Όποιος δεν συμφωνεί ας μην ακολουθήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Σκέψη Νο1:
αυτό που τη σπάει είναι που πρέπει να ανοίγω άλλο p.c κάθε φορά που θέλω να δω ένα βιντεάκι!:mad: Και καλά που είμαι άσχετος. πρέπει να εξαρτιέμαι και απ' τον κάθε ζαμαμφού - p.cμάστορα;!:mad:

Σκέψη Νο2:
Οι ευχές είναι εύκολες τα Χριστούγεννα, αλλά το Πάσχα μου τη σπάει που πρέπει κάτι ν' απαντήσω όταν μου εύχονται Καλή Ανάσταση!:worry:

Σκέψη Νο3:
....the bride side of life...:whistle:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
κοιτα να δεις που τελικα δεν ηταν και τοσο ασχημα τα χριστουγεννα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πως αλλάζουν οι καταστάσεις τελικά.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Τίποτα δεν γίνεται τελικά όπως το σχεδιάζεις. .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Tι σκέψη θα βάλει άραγε ο Δεσμωτής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εκεί θα πάω

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
2 πρόεδροι (πλανηταρχηδες - ο τόνος κατα το δοκούν :redface:)

ένας πρόεδρος - τσιράκι των 2 πρώτων

μια διαφαινόμενη γενοκτονία...

Πρωταγωνιστούν: ένας αράπης εν Χαβάη , ένας απερχόμενος Τεξανός που γλύτωσε από μια ιπτάμενη σόλα παπουτσιού κι είπε να ρίξει εντυπωσιακά την προσωπική του αυλαία (έτσι, για το χάπι εντινγκ) και ένας λαός που βομβαρδίζεται ανηλεώς γιατί υπάρχει και μια expiration date weapon. Δε λήγουν μόνο τα γάλατα.

Μισοτιμής βομβαρδισμοί.

Να σας πάρει ο διάολος εβραίοι ένθεν κι ένθεν...:mad::mad::mad::mad::mad: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ησυχίιιιιιιια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top