Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δάκρυσα απ τα νεύρα μόλις...
1.Τα πτώματα λόγω έλλειψης υποδομών συντήρησης και ενδιαφέροντος των εκπαιδευτικών μετά τις γιορτές πάπαλα.Άντε ψάξε βρες το ισχιακό ανάμεσα στα μανιτάρια.

2.Δεν έχουμε βιβλία. Ούτε ένα για δείγμα.Ούτε ένα κατατοπιστικό φυλλάδιο για ύλη.Ούτε μία λέξη απ τους καθηγητές. Χαμένα εργαστήρια, κλινικές, προπερίοδοι, εργασίες, εξεταστική, εξετάσεις, εξάμηνο.
Κυλιόμαστε στη λάσπη της βαρεμάρας και της νωθρότητας και γελάμε κιόλας.

3.Κατάληψη ως τις 9/1. Μπράβο ωρέ μάγκες. Ελάτε να με διαβάσετε μετά, χωρίς βιβλία εννοείται, μιας και επειδή ξέρετε τον λόγο για τον οποίο ψηφίσατε κατάληψη, θα ξέρετε να με διαβάσετε κιόλας.
Χαμένα τα λεφτά των γονιών μου που με θρέφουν εδώ για να σπουδάζω και να βαράω μύγες 2 μήνες.Πληρωμένες διακοπές ένα πράμα. Αλλά τι να σας νοιάζει εσάς; Εκ του ασφαλούς, με γονείς κλινικάρχες, μεγαλοκαθηγητάδες ή με 40 χρωστούμενα μαθήματα κι εγώ θα ψήφιζα κατάληψη. Είστε μάγκες, εύγε!

4.Κλεμένοι υπολογιστές απ τα εργαστήρια. Μπράβο ξανά ΦΛΩΡΟΙ.

Έχω συνάχι.Και βήχα. Και τελειώνουν και οι καραμέλες για τον λαιμό γιατί έχουν γεύση λεμόνι και τις τρώει ο αμορεμίος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τι θα κάνουμε τελικά; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε θελω κατι παραπανω αυτο....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Love_Me1.jpg
    Love_Me1.jpg
    25.1 KB · Εμφανίσεις: 78

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
εγω παλι δεν ξερω τι θελω........μια αισθηση ανικανοποιητου εχω που με ακολουθει σε καθε βημα μου χωρις λογο ,τα εχω ολα και δεν εχω τιποτα.πώς γινεται αυτο;δεν καταλαβαινω,δεν με καταλαβαινω........ενας φυσιολογικος ανρθωπος στην θεση μου θα επρεπε να ηταν πανευτυχης αυτη την στιγμη.......κι εγω λεω :οκ καλα ολα αυτα ........αλλα κατι λειπει ..............και καθομαι και σκεφτομαι τι μπορει να ειναι αυτο;και δεν ειναι τιποτα γμτ!ειναι απληστια και αχαριστια απεναντι σε ολα αυτα που γενναιοδωρα μου εχει χαρισει η ζωη και οι ανθρωποι γυρω μου πολλες φορες (ισως τις περισσοτερες......)χωρις πραγματικα να το αξιζω.αλλα μεταξυ μας,αυτο δεν το ξερει κανενας......αυτααααααααααα.........
ουφ!ωραια τα ειπα και ξελαφρωσα!
(ρε λες να θελω να γινω μανα και να μην το ξερω;;;;; εχει γουστο.......:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πετάωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
πότε θα ξεκουραστώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
.......παιδιά ενός κατώτερου θεού.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η Νεράιδα δείχνει ερωτευμένη; :blink: :P

Κατά τα άλλα.. μην αλλάξετε ποτέ κουφώματα σπίτι σας, όσο παλιά κι αν είναι. Από τις 8 κοπανάνε το σύμπαν και μου 'χουν κάνει ΟΛΟ το σπίτι μπ@ρδελο!! :mad:

Κι είμαι κι άρρωστη με βήχα και ντυμένη σαν κρεμμύδι, αφού όλα είναι ανοιχτά! :mad:

Και ..φιλική τιμή γιαν 4 μονά παράθυρα και ένα διπλό (μαζί με σίτες).. 4.500?! Τζιζουζ, έχω διαλέξει λάθος επαγγελματικό προσανατολισμό! Κι όταν ρώτησα αν θέλουν κάτι να πιουν, ο αλβανός μου ζήτησε ουίσκι.. στις 11 το πρωί :blink: Κι όταν είπα "ουίσκι τέτοια ώρα;" μου απάντησε το αμίμητο: "εμείς οι Αλβανοί πίνουμε από το πρωί.." Έλεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όσο χαίρομαι που έρχονται διακοπές τόσο μου την δίνει που θα είμαστε μακριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Πως μου τη δίνουν οι "καικαλάδες" και τα βαρετά τους ιστοριάκια...:|

Με δούλεψες, με προσέβαλλες, κι όμως τώρα είμαι ακόμα πιό καλά, ενώ εσύ ακόμα ξεσκατίζεις τη ζωή σου!

Πως σου φάνηκε; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Περίεργες στροφές πέρνει το μυαλό μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δεν τα πάμε καλά........................................Καθόλου καλάααα!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
5 ευρώ τη μέρα επι 30 μερες επι 39 μηνες= 5.850...μμμμ... θα μου φτάσει το κωλοδώρο για να προσκρούσω έναν μπάτσο στη ζαρντινιέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
...ε κρίμα, τόσες διαστάσεις υπάρχουν και εσύ κόλλησες στη μία όσον αφορά τον τρόπο σκέψης σου... σκεφτείτε πιο πλατιά λέει μετά :angel: (JK, τι κακία :X)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eχω ενα "φαρμακο" για την κακη διαθεση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
σατ δι φακ απ....! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αυτά τα Χριστούγεννα εύχομαι επι γης Ειρήνη εν ανθρώποις Ευδοκία και Φάνη Πάλλη Πέτρα-λιά σε κάθε μπάτσο. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτή η σιωπή.. τρομακτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Βουλωμένη μύτη, χάλια λαιμός. Τουλάχιστον είπα κάποια πράγματα από καρδιάς σε μία φίλη που εκτιμώ. Και πρέπει να παραμείνει η διαχωριστική γραμμή μεταξύ μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kοιτάς μια στιγμή πίσω και τρομάζεις με όσα έχεις ξεχάσει. Άνθρωποι που κάποτε μιλούσες κάθε μέρα τώρα είναι άψυχα ψευδώνυμα σε κάποιο διαδικτυακό "τοίχο ανακοινώσεων". Και ξαφνικά βλέπεις πόσο έχεις αλλάξει κι εσύ ακόμα. Και μια τρελή σκέψη σε κυριεύει: λες να μπορώ ακόμα να αλλάζω τόσο εύκολα και ανώδυνα;.. Ναι, όπως όταν ήμουν 22. Ή ακόμα καλύτερα όπως όταν ήμουν 15..

ΥΓ: Την πρωτοχρονιά φέτος θα κλείνω δέκα χρόνια online. Οι ιντερνετικές αναμνήσεις -ή κάτι που μοιάζει με αναμνήσεις- τελικά μένουν ζωντανές όσα χρόνια κι αν περάσουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top