Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Σαπίλα και παρακμή παντού. Άκουσ' εκεί εμπόριο κρανίων. Λαλάκας είναι;
Ώπα και μπίζνες στην Ιατρική! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πρέπει να πάρω τηλέφωνο αυτόν τον καθηγηγή και... χασμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, δεν πάμε καλά. Γέμισε ο τόπος ξανθές. Πιο πολά ξανθά κεφάλια βλέπεις στην Ελλάδα παρά στην Ελβετία, Αυστρία, Γερμανία. Όλες οι Ελληνίδες έχουν είτε το πλατινέ είτε το μπάρμπι-ξανθό μαλλί, κλασικά καμμένο από τα χημικά, σε επίμονη περμανάν... Καλά, καθόλου δε βλέπουν πόσο δεν πάει με τα μελαχρινά τους χαρακτηριστικά; Και δε λέω ότι έχουν σκούρο δέρμα ή χοντρά φρύδια, αλλά -πώς να το κάνουμε- μεσογειακή φυσιογνωμία!!
Έλειος, χάλια αισθητική, πολλή πλαστικούρα και... χαλαρώστε λίγο με το makeup!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καλά, δεν πάμε καλά. Γέμισε ο τόπος ξανθές. Πιο πολά ξανθά κεφάλια βλέπεις στην Ελλάδα παρά στην Ελβετία, Αυστρία, Γερμανία. Όλες οι Ελληνίδες έχουν είτε το πλατινέ είτε το μπάρμπι-ξανθό μαλλί, κλασικά καμμένο από τα χημικά, σε επίμονη περμανάν... Καλά, καθόλου δε βλέπουν πόσο δεν πάει με τα μελαχρινά τους χαρακτηριστικά; Και δε λέω ότι έχουν σκούρο δέρμα ή χοντρά φρύδια, αλλά -πώς να το κάνουμε- μεσογειακή φυσιογνωμία!!
Έλειος, χάλια αισθητική, πολλή πλαστικούρα και... χαλαρώστε λίγο με το makeup!!!

:clapup:Πες τα χρυσόστομη! Και εγώ όταν τριγυρνάω Ζάγκρεμπ, Βιέννη, Βουδαπέστη, βλέπω λιγότερες κεφαλοκαμμένες απ' ότι εδώ. Σιχαμάρα κατήντησε το θέμα. Σε μερικές κοπέλες πάει πολύ και φωτίσει το πρόσωπό τους, αλλά σε κάποιες άλλες είναι λες και ξέφυγε η Ερατώ απ το τσαντίρ και για να μην την αναγνωρίσουν έβαλε περούκα μπάρμπι. Νοσταλγεί το μάτι να δει ένα φυσικό καστανό ή μελαχρινό τέλος μπάντων μαλλάκι, μη καμμένο. Εγώ μικρό είχα σχεδόιν άσπρο μαλλί και ρωτούσαν τη μάνα μου αν μου τα έβαφε. Ήμαρτον Παναϊαμ με το ξανθό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αχ βρε φιλενάδα πόσο μου έλειψες... Στην ίδια σχολή και έκανα σχεδόν ένα χρόνο να σε ξαναδω. Μα δε φταίω εγώ- δεν άλλαξα... Ούτε εσύ άλλαξες- είσαι η ίδια όπως σε ήξερα πάντα, τότε που σηκωνόμασταν και φεύγαμε στις 8 και 40 σκαστά και πηγαίναμε για ψώνια και για καφέ στα πιο απίστευτα σημεία που βρίσκαμε!
Μη μου στενοχωριέσαι καρδιά μου και μη μου κλαις, οι φίλοι δε χάνονται. Θα δεις δεν θα χαθούμε, έχουμε τόοοσα ακόμα να ζήσουμε, τόοοοσες τρέλες να κάνουμε, τόοοσα ταξίδια να πάμε και... χμ, τόοοσα μαθήματα να περάσουμε :D που θα σε πείσω ότι θα είμαστε για πάντα τουγκέδερ ακόμη κι όταν είμαστε απαρτ! Η μία στη μία άκρη του κόσμου και η άλλη στην άλλη! Μουτς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα τους αρέσει το φαί και το γλυκό; Και θα έρθουν πριν ξημερώσει; Δουλεύω αύριοοοοοοοοοο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
:'(...γιατί όποτε ακούω ή βλέπω κάτι σχετικό με αυτόν με πιάνουν κλάματα;;
Τι μου ήταν εμένα; Τίποτα...απλά ήταν κρίμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξύπνησε πάλι αυτό μέσα μου.
Σκοτείνιασε πάλι η προοπτική... από αυτό.
Χάθηκε η αισιοδοξία... εξ' αιτίας του.



Φοβάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Κιλλάκτορος, V 29
Αδύ τό βινείν εστί. τίς ου λέγει; αλλʼ όταν αιτή
χαλκόν, πικρότερον γίνεται ελλεβόρου.


Ποιος δε θα πει ολόγλυκο πως είναι το γ*μήσι
μα απʼ το φαρμάκι πιο πικρό, αν χρήματα κοστίσει…:/:

Μτφρ: Γιάννης Κυριαζής, από την Παλατινή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
1.απο τα χειροτερα σημαδια του καιρου μας ειναι οτι το χαρτι της τουαλετας γινεται ολο και πιο χονδρο ενω των βιβλιων λεπταινει..
2.ειναι καλυτερο να εισαι περιπου σωστος παρα ακριβως λαθος... Edward Buffer
3.το life style μετατρεπει τα μυδενικα.. σε νουμερα Oscar Wild
4.η φαιδροτητα ειναι η μητερα ολων των αρετων Γκαιτε
5.μην λες παντοτε οσα γνωριζεις αλλα γνωριζε παντα οσα λες..

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να ξέρες πόσο μου λείπεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Επιτέλους έφτασε η μέρα!!!!! Πόσα χρόνια την περίμενα άραγε; :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ουφ, θέλω Χριστούγεννα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
!@#$%^&*()!@#$%^&*()
Γιατί να έχουν απεργεία την μέρα που θέλω να πάω για δουλειά. .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Να μπω εγγυητής για να πάρει αυτός αμάξι ναι ή όχι?

Δεν ξερω τι να κάνω?:hmm:


εχμμ...μήπως όχι? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αγνώστου, V 51
Ηράσθην, εφίλουν, έτυχον, κατέπραξʼ , αγαπώμαι.
τίς δέ, καί ής, καί πώς, η θεός οίδε μόνη.


Συνάντησα, ερωτεύθηκα κι από αγάπη λιώνω-
μα ποιος εγώ, με ποια και πώς, θεός γνωρίζει μόνο.

Μτφρ: Γιάννης Κυριαζής από την Παλατινή (#2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μίλα μου. Κάνε κάτι. Πάρε επιτέλους την κατάσταση στα χέρια σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα μου βγει τσιζκεικ απ'τα αυτια!! ΓΚΡΟΥΑΠΠΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ελπίζω να ανησυχώ χωρίς λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top